Не мога да намеря сутиен размер 75F или 80E :(

  • 4 229
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 470
Триумф имат страхотни модели за големи бюстове. Имат и каталог и предлагат да ти доставят въпросния модел до седмица-две. Аз съм им вярна от много години и наистина нямат грешка. Иначе нося чашка Е.
Един номер мога да издам - Рефлекшънс имат един модел сутиен за кърмачки който е със вълшебна кройка просто, без банели,а страшно добре оформя и повдига. Най-голямото възможно от този модел е 90Ц. Чашката е еластична и проблем няма да събере и повечко материал. Цена 29-32 лв. зависи от магазинчето. Кофти е само, че освен в бяло, в друг цвят не произвеждат от този модел.
Аз си взимам по двенки бройки като мерна от този модел. Евтинко, а качеството е без компромис.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 164
И аз съм с малка подгръдна обиколка и голяма чашка и винаги ми е било проблемно купуването на сутиени.
От няколко години никак не съм доволна от Триумф  Close
Последното ми откритие, тип втората снимка  Sunglasses, е български сутиен марка Рим, който, обаче си купих в Пловдив. Сайт нямат, но имат e-mail адрес и все се каня да ги питам къде в София се продават техни сутиени.
Иначе на Рифлекшънс сутиените са кърмачки са трепач  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Абе и аз нещо не съм доволна много от Триумф напоследък....ама то след раждането и кърменето как ли ще съм доволна Laughing. Носех 75 Д преди раждането, ама сега не мога изобщо да се побера вътре Laughing. Пак съм 75, ама не Д май  Joy. Така, че следя темата... Peace

# 18
  • Мнения: 1 655
Абе момичета какво е това чудо какви са тези сутиени!
Аз в кувеит бях видяла F и G чашка и те ще ми станат за шапчица!какви са тези природни дадености, хората силикон си слагат да ги имат, радваите им се!
Е то кои каквото няма това иска! Grinning  bouquet

# 19
  • Мнения: 145
Здравей,
аз съм с размер 75 Е.
Купувам само Триумф - наскоро си закупих страхотен модел със силиконови презрамки (сменящи се - оригиналните са си платови) и твърда чашка. Имам още 2-3 модела, които съсвем не са бабешки!
Само Триумф ме оправя!Понякога ми предлагат 80 Е, но ми ги стесняват за сметка на магазина - доволна съм много!
Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
В Триумф на Пиротска има. И аз нося 75 Е или F. Не ме питай, докато бях бременна на какво приличах в бюста.
Голям проблем ми е и винаги съм искала малки ****

Сега там имат едни френски сутиени, жестоки са...направо има невероятни модели и стоят божествено Simone PERELE. Скъпи са, 100лв, ноо...материя, кройка, цветове, не са мръднали...заслужава си парите! В пъти по-добри от Триумф.
Хубавото е, че и имат размери и няма нужда да си поръчваш.

Ще ти пусна снимка на лични за да видиш за какво говоря. Peace

# 21
  • Мнения: 588
Намерих!
Аз знам че при нас на пазара на герена има страхотно малко магазинче за бельо, ама там не поглеждам за сутиени, мисля си че все са малки.

Да де ама отидох оня ден и се оплаках на продавачката че не мога да си намеря голяма чашка, и...!
Жената много мило ми показа поне 4-5 БЪЛГАРСКИ сутиени мой размер като имаше поне по 3 цвята от модел!
Розовия от там го купих, на фирма РИМ е, бравос на тая фирма...

Вчера от САЩ пък ми донесоха на Викториас Сикрет жълтия, имам вече един от тях и съм много доволна.
Сега ще ги снимам да ги видите и двата:



И цените им са си окей, розовия е 23 и нещо, с прашки стана около 35, жълтия заедно с прашки ми излезе 26 Simple Smile

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мерси! Аз работя на Ботевградско шосе и минавам близо до Герена. Ще се отбия да ги видя. Иначе точно от Пиротска и точно Simone PERELE ми е последният сутиен. Лошото е, че металните обръчи/не знам как се казват/ ми пробиват материята. Това пак проблем от размера Laughing, а като ги махна и все едно съм без сутиен...а са скъпи, за да ми се скапват за 2-3 месеца...Иначе е като нов наистина Laughing
Аseim2, къде точно на пазара?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 437
Жана, няма как да ти като нов сутеиена без металните обръчи Laughing

Имам 3бр от преди 6м. и все едно са извадени от кутията...помисли си, дали не са ти малки, добре ли ти обхващат гърдите и пререш ли ги на указаната темпераура...няма начин да си купиш един и да се скапе, а аз да имам три и нито един да не е помръднал
Пък при положение, че на банските така ми се вадят банелите...но и те винаги са ми малко малки.

Иначе, на РИМ и Опал сутиениете ми изкарват най-много 3м. За съжаление трайността им не е голяма. Дантелите се разтягат, презрамките, силикона се отлепва (на дантелата) стават на топчета и т.н. и т.н. От години си купувах от тях, има и в подлеза на Оборище (Жана, близко ти е), откъдето ги взимах. Триумф/Переле ми излизат по-евтини

# 24
  • Мнения: 5 103
Аз съм още по-трагичен случай 70C или Д. Но си купувам с малко повече търсене, i=има хубави в La Perla ама и цената им е хубава #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 111
А честито Асеим  Simple Smile
а знаете ли откъде мога да си купя готини бански - и половинки и цял си търся?  Praynig
аз съм 75-80 C/D. Пробвах няколко модела на триумф, но ми стоят кофти и бабешки. Моля ви за идеи, че се отчайвам  Cry

# 26
  • Мнения: 4 358
Асеймче, потърси и в TCM.
Аз си купих много хубав сутиен, беше някаква странна номерация - 80 А, но отговаряше по-скоро на 80 C  Rolling Eyes Може да има и по-големи  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
aseim2, честити придобивки! Много ми харесаха сутиените. И аз имам на РИМ, но го купих от Пловдив, а в София не знам къде има. Много ми хареса розовия. Къде по-точно на Герена е магазинчето?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 437
А честито Асеим  Simple Smile
а знаете ли откъде мога да си купя готини бански - и половинки и цял си търся?  Praynig
аз съм 75-80 C/D. Пробвах няколко модела на триумф, но ми стоят кофти и бабешки. Моля ви за идеи, че се отчайвам  Cry

Последният ми е на триумф, от миналогодишната колекция, добре стои...е, естествено, че не може да е много изрязан и да стои супер секси, ако искам да придържа нещо, но си мисля, че стои добре. Долнище и горнище се продаваха отделно. Долнището можеше да е бикини, прашки или боксерки.
Преди си купувах едни гръцки бански BLUEPOINT, имат големи размери, но долнищата винаги ми бяха леко големички. Другата фирма, от която купувах беше Делфина. За съжаление не знам сега къде да ги търся, защото закриха магазинчето при нас и нямам време да обикалям магазините.

# 29
  • Мнения: 588
Магазина е на пазара на Герена, отстрани до зарзавата има метални магазинчета, около 10тина бройки, има само едно за бельо, ще го откриете!!

Много съм доволна и от цената и от сутиена (розовия), не мога да му се нарадвам, само с него съм откакто си го взех.
Бях решила да дам и много повече пари, ама щом може за 23лв, що пък не Simple Smile Нъл тъй!

Общи условия

Активация на акаунт