Азиатска козметика и грим 14

  • 30 653
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 795
За пратка под 30лв не трябват. Отиваш само с разпечатани документи

# 736
  • Мнения: 1 373
Чакайте, чакайте!!! Под 30 лв ква декларация, кви 12 лв?
Днес сутринта си пратих поръчка от сайта и извлечение от пейпал, час по-късно ми се обадиха, че била под 30 лв и да ходя да си я взимам от клона към митницата. Платих само 4.80.

А иначе фуча от яд, щото на връщане минах и през моя си клон да си взема пратка дето си беше баш за митница, ама по някаква причина не е отишла. Да си подобрят преценката.

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 17:37 от Reddish Brown

# 737
  • Мнения: 429
Гледах го на картата това тяхно Челопешко шосе, ми то е даже след летището, айде не мерси. Какво им пречи във всеки пощенски клон да се приемат документите за обработка? Ама тогава много ще им спаднат приходите май...

Да ви питам ей това кога и как го ползвате https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.c … tm%2F352851186774
Вместо околоочен крем или после и околоочен слагате отгоре?

# 738
  • Мнения: 947
Blixa, би трябвало преди околоочен. Имам серум за очи на Сулвхасу и така го ползвам.
Момичета, като ви чета за митници и направо полудявам. Интересно ми е, това изобщо законно ли е??? В смисъл при нас да, вероятно е. Направили са си го както им е удобно. Но на мен ми се струва крайно некоректно!

# 739
  • София
  • Мнения: 943
Момичета, на Вашите пратки от Йесстайл каква сума пишат на пакета? На моята пратка, която беше преди месец за 13 долара, на пакета пишеше 19,96 евро.

# 740
  • Мнения: 2 235
И аз взех моята днес и платих само 4.80
Пратих по мейла декларация за съгласие пощите да ме представляват, банково извлечение и документ да поръчка.

# 741
  • софия
  • Мнения: 1 212
Е, вече наистина няма  правила!!!
Нали за тази декларация ти взимат 12 лв??!! Това са ми го казали от БП. Митото си е отделно. Добре, че ти се е случило това..

# 742
  • София
  • Мнения: 118
Значи моного интересно. Бях поръчала от Group buying на jolse 4те ампули на AmpleN, като последно проверих преди да ги свалят и не се беше събрала нужната бройка купувачи, мислех че просто ще ми върнат парите. Но...току що ми ги шипнаха. Така че тия бройки май не важат много.

# 743
  • Мнения: 267
В новата тема, може да си направим класация за най-добрите продукти за 2019-есенция,тоник, серум и т.н.

# 744
  • Мнения: 13 427
A-niii, страхотна идея, дано някой се наеме.

Пептидната ми ампула на ampule N  я споходи митническа честитка.Angry

# 745
  • Мнения: 140
Момичета, продуктите ви с витамин Ц ухаят ли с особена миризма? По-конкретно серумите.  Grinning Този на Пюрито ми мирише така.

# 746
  • Мнения: 267
A-niii, страхотна идея, дано някой се наеме.

Пептидната ми ампула на ampule N  я споходи митническа честитка.Angry
Имах  предвид,всеки да си сподели неговите любими продукти за годината.

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
zari65, моята акне-шот ампула и ензимния пилинг финишираха на митница.

...... - намерих си имейла.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 11:05 от sunattraction

# 748
  • София
  • Мнения: 2 435
A-niii, страхотна идея, дано някой се наеме.

Пептидната ми ампула на ampule N  я споходи митническа честитка.Angry
Имах  предвид,всеки да си сподели неговите любими продукти за годината.

Чудесна идея, но всеки трябва да каже с каква кожа е, да няма после разочарования....

БП вземат неправомерно тези 12 лв. за пратки под 30 лв., защото те дефакто не те представляват, не попълват митническа декларация, не правят нищо ..., а митничарите защо вземат 4.80 лв. не разбрах?
Моята поръчка от Джолзе я взех от пощата, под 30 лв. е.

# 749
  • софия
  • Мнения: 1 212
Вижте сега аз как разбирам нещата: щом пратката е на митница, тя подлежи на обработка там. Плащаш на БП , след като си ги упълномощил, за  тази обработка и да ти я достави митница-поща 12 лв. Ако отидеш ти сам на Челопешко шосе, не ги плащаш. 4,80 са за обработка в пощата-ако пратката не е била в митница, само тях, а ако е била +12лв. Митото си е отделно... Не че ми харесва, ама това е.. Аз вече и ТИР  мога да освободя

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт