Как да сваля 5 килограма, докато кърмя?

  • 4 179
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 949
Аз до сега съм свалила 20кг,без диети нали се кърмим все още.Избягвам сладко,пържено и не ям след 18.00.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 686
Почти 2 месеца след раждането ми остават 2 кг., за да си възвърна килограмите от преди да забременея. Чак не мога да повярвам, че ги свалих толкова бързо и при положение, че се храня дори малко повечко от обикновено. Друг е въпроса обаче, че имам още 20 кг. в повече върху себе си, с които трябва да се боря. Дано да продължавам да свалям и от тях.

# 32
  • Мнения: 1 735
Аз до сега съм свалила 20кг,без диети нали се кърмим все още.Избягвам сладко,пържено и не ям след 18.00.
А бира пиеш ли?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 686

Ха! Като стана въпрос за бира... Може ли да се пийва биричка вечерно време, при положение, че не кърмя нощем? Или ще се отрази на бебо по някакъв начин? Все пак е алкохол... Но да си призная бирата е нещото, което най-много ми липсва, особено в тези жеги.

# 34
  • Мнения: 2 631
Аз си пийвам Embarassed.... много рядко и по малка чашка, вечер... Rolling Eyes
Ноооо като спра да кърмя.... Wink
 beer cheers beer2 smile3559 beer3 beer

# 35
  • Мнения: 4 078
уффф... и на мен това ми е болна тема

имам да свалям 4-5 кила, и то до края на септември, че тогава ще ми е сватбата.

и моята е тогава, имам да свалям 3 кг, но съм по-ниска, 167, така че си ми личат, и са точно в областта на корема.
Иначе с бременноста качих 24 (!) кг, свалила съм общо 21 досега, най-много от които по време на безмлечната диета заради АБКМ на дъщеря ми.
Офф: много са съвпаденията, да не би и ти да си за 30 септември?

# 36
  • Мнения: 188
 Laughing
ами наистина е за 30.09
ние сме разписали вече, така че ще имаме само купон, ресторанта ни е в макси.

браво за килограмите  Hug три са ни направо едно нищо, а и имаме 2 месеца.
те мен ме успокояват, че ще се прибера още, пък ти вече си си ок. за сватбата си ще си супер  Hug
завиждам ти благородно

Общи условия

Активация на акаунт