Перверзни ли сте?

  • 11 847
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 758
7 и три огнени кълба-нищо не разбрах от тва...a ми каза че е съм перверзник и съм си посветил живота си на това...

Същото, само дето числото ми беше 8. Mr. Green

# 76
  • Мнения: 830
Олеле!Тоя тест ме изкара 77%-ангел,чакайте че ми никнат крила Laughing

# 77
  • Мнения: 620
На мен ми се получиха 48т. и май 3 кълбета огин Wink
Определено съм била в ада,ама нямало страшно щото там имало
разюздан секс 7 дни в седмицата по 24 часа на денонощие Laughing Sunglasses
Дали съм достатъчно перверзна Confused Wink

# 78
  • Мнения: 87
мръсница такава - съсипан съм! Аз правя секс на 7 години веднъж...а тя по 24 часа... Praynig

# 79
  • Мнения: 830
Оле мъжът ми каза че ще ме изгони! Отново направих теста пак същият резултат Sad

# 80
  • Мнения: 620
Аз го правих 4 пъти .......и все "в ада" ме пращат,сигурно съм си за там Rolling Eyes Laughing.....и без това не съм светица,ама
там компанията била по-готина....пък нека съм мръсница Wink Laughing Laughing

# 81
  • Мнения: 830
Аз го правих 4 пъти .......и все "в ада" ме пращат,сигурно съм си за там Rolling Eyes Laughing.....и без това не съм светица,ама
там компанията била по-готина....пък нека съм мръсница Wink Laughing Laughing
Ама и аз съм мръсница ужким,пък защо съм с тоя ореол не мога да разбера newsm78.Абе кой го е правил този тест,някъде има грешка?Сега няма да мога да заспя Mr. Green

# 82
  • Мнения: 620
 Joy Joy Joy hahahaДе бре пък ти Winkтова,че си мръсница не те ли успокоява- да можеш да си спиш
кротичко и да си сънуваш каквито си искаш мръсотийки Wink LaughingАз така правя....и знаеш ли как добре
си нанкам Wink Wink Wink Laughing

# 83
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Знам ли вече,може би преди да се омъжа бях по-буйна!

# 84
  • Мнения: 830
Joy Joy Joy hahahaДе бре пък ти Winkтова,че си мръсница не те ли успокоява- да можеш да си спиш
кротичко и да си сънуваш каквито си искаш мръсотийки Wink LaughingАз така правя....и знаеш ли как добре
си нанкам Wink Wink Wink Laughing
Ама аз освен ,че ги сънувам ги и правя,ама само със съпруга ми  Embarassedта за това ме изкарва ангелче Laughing

# 85
  • Мнения: 620
Ама аз освен ,че ги сънувам ги и правя,ама само със съпруга ми  Embarassedта за това ме изкарва ангелче Laughing

Ма така де,нали сънищата са продължение на емоциите изживяни през деня Wink LaughingВ повече няма да ни дойде ...... Sunglasses Laughing Wink

# 86
  • Мнения: 3 500
49 - и един дявол се клати от дясно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт