Кой от форума ви дразни - III част

  • 12 056
  • 356
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 968
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

аз ли да се позная? бих желала отговор "да" или "не"  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 46 520
Асса, Асса, измъкна се ти, това твоето звучи като комплимент  Whistling

# 32
  • Мнения: 208
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

аз ли да се позная? бих желала отговор "да" или "не"  Mr. Green

НЕ

# 33
  • Мнения: 3 447
Обикновено ме дразнят конкретни изказвания в рамките на конкретна тема - днес следобяд например ме дразнят Алма и mi778... което не означава, че утре в друга тема няма да сме на едно мнение  Peace
По принцип ме дразнят прекалената мнителност, липсата на самоирония и силно развитото чувство за собствена значимост.

И Рижата ме дразни, щот излапа сама целия дон Джонидепио, без да почерпи  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 3 405
Дразни ме Мюриел, защото:
3. Намърда ми се и при Джон Бон Джоуви.

къде, кога, защооо ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 629
Присъединявам се към Дафодилия в дразненето от Дона! Доне, направи си една лоботомия, та да слезеш при нас Mr. Green

# 36
  • Мнения: 765
барбалекс, тя, да, ама вече наистина не помня защо ooooh!
А още не съм дала най-доброто от себе си  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 091
Обикновено ме дразнят конкретни изказвания в рамките на конкретна тема - днес следобяд например ме дразнят Алма и mi778... което не означава, че утре в друга тема няма да сме на едно мнение  Peace
По принцип ме дразнят прекалената мнителност, липсата на самоирония и силно развитото чувство за собствена значимост.

И Рижата ме дразни, щот излапа сама целия дон Джонидепио, без да почерпи  Crossing Arms
ДА, ама едни конкретни вчерашни изказвания ми промениха мнението... говоря за расистките писания в темата за кризата между Израел и Ливан... добре, че не съм злопаметна... да живей форума!

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
И Рижата ме дразни, щот излапа сама целия дон Джонидепио, без да почерпи   Crossing Arms
Оф, притесних се, че днес още никого не съм успяла да подразня... ако се случи такъв ден, просто не мога да заспя спокойно, въртя се, суча и вместо да спя спокойно, мъдря злостни пакости, с които да подразня поне някой съфорумец на следващия ден...

Ах, с Джони беше мИчта  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 806
Асса, Асса, измъкна се ти, това твоето звучи като комплимент  Whistling

а, не, хич и не мисля да се измъквам... сега мисля по продължението... Simple Smile очаквайте включване

имам молба (докато не съм се прозинесла по всички мои номинации) - може ли премахване на информационното затъмнение и осветляване на повода на Дона да се препише така цененото от мен качество "умност", щото ще почна и на нея да се дразня

# 40
  • Мнения: 7 837
Кръв ще има ли, или да ходя на басейна  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 091
Кръв ще има ли, или да ходя на басейна  Mr. Green
Кейс, уви! и аз отивам да се забавлявам...

# 42
  • Мнения: 35 968
поплацикай се и после ела пак  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 629
Отивай на басейна, Кейс, тук пак потекоха лиги Mr. Green

Асса, сериозно смятам Дона за крайно интелигентен човек,

# 44
  • Мнения: 4 806
мюриель, благодаря... повече няма да й се дразня Simple Smile Не че, не съм съгласна с теб, напротив... споделям впечатленията ти... едно върпосче, може ли? С риск да те подразня Simple Smile какви ти бяха мотивите за пускане на тази тема? Като гледам скуката от последните дни, предизвикала разсъждания по темата, дали не се дължи на лятото, известното разведряване в няколко теми го оценявам положително. Затова ми стана малко странно...

Общи условия

Активация на акаунт