Съпругата на нещастния изпълнителен директор на Топлото

  • 2 482
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 105
За съжаление вчера Овчаров казал, че столичани няма да получат обезщетение заради далаверките на шефа на топлото. Ебаси! И сега какво, сметките ще са по-малки ли какво ли? Същата простотия ще продължава и за напред.

# 31
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Не помня кой, кога и къде (по Нова в интервю с Цветанка Ризова, май) каза нещо от сорта:
"Вие не очаквайте, като сме хванали и пресекли злоупотребите, цените на парното да намалеят" 
Да ни е честито, дет' се вика Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 462
Аз пък ще намеря двама негри (може и цигани, на вкус) за любовни ласки...  Ще има да го търкат, много!  175 лв "изравнение" получих за парното, какво изравняваме, мозъчни гънки ли?!

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз пък съм му домашната икономка, която им  мие тоалетната и им бърше задн...........е, но съм на 20 г.и ми беше хубаво, защото не си плащах парното в къщи, а и ме водеше по разни коктейли да си хрупкаме.......и да се забавляваме! Ха-ха-ха..... newsm78

# 34
  • Мнения: 1 052
Аз пък ще намеря двама негри (може и цигани, на вкус) за любовни ласки...  Ще има да го търкат, много!  175 лв "изравнение" получих за парното, какво изравняваме, мозъчни гънки ли?!
на мен ми изравниха с земята всички мечти за море и други благини..... и не роми или хора от африкански произход ще му викам, а Вазелин и друзя.

# 35
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз...аз съм жената на горкия човек!!!!

Не лъжи!

Аз съм жена му! Аз!


Ей, аман от самозванки! Аз съм Станислава Димитрова /ако трябва и копие от личната си карта ще приложа/ и ако някой има да ми казва нещо, моля, да заповяда. То човек няма да влезе във форума няколко часа и жени, любовници, икономки ще се появят. Сега някоя от вас за свекърва ми ще се провъзгласи.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз...аз съм жената на горкия човек!!!!

Не лъжи!

Аз съм жена му! Аз!


Ей, аман от самозванки! Аз съм Станислава Димитрова /ако трябва и копие от личната си карта ще приложа/ и ако някой има да ми казва нещо, моля, да заповяда. То човек няма да влезе във форума няколко часа и жени, любовници, икономки ще се появят. Сега някоя от вас за свекърва ми ще се провъзгласи.



Приложи Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 072
Банка: СИБАНК
BIC: BUIBBGSF
IBAN: BG26 BUIB 9888 8193 9450 00



Рижа Проклетница такава, това ли е начина да пълниш сметките на Националната Агенция по Приходи. То верно ще влязат в републиканския бюджет - това е хубаво, но ако си мислиш, че оттам няма да ги откраднат пак. hahaha

# 38
# 39
  • Мнения: 253
Това е просто съвпадение на имената Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 406
Това е просто съвпадение на имената Mr. Green
е, ама на теб не може да се угоди- нали се търсеше Станислава Димитрова- ето намери се!
а Станислава, кога очакваш бебето ? Grinning Grinning

# 41
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
А ти да не очакваше наистина да съм съпругата на въпросната личност  Joy

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Банка: СИБАНК
BIC: BUIBBGSF
IBAN: BG26 BUIB 9888 8193 9450 00



Рижа Проклетница такава, това ли е начина да пълниш сметките на Националната Агенция по Приходи. То верно ще влязат в републиканския бюджет - това е хубаво, но ако си мислиш, че оттам няма да ги откраднат пак. hahaha
Сметка за глоби към КАТ, всъщност Mr. Green

# 43
# 44
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214


 Не я мислете, тя си е оправила живота. всичко е театър smile3532. А дали техните сметки за парно са платени, домашните де. Или те не ползват такова devil

Общи условия

Активация на акаунт