Ще си покажете ли и балконите

  • 22 557
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 006
Ето това е нашият  Grinning Малко е тесничък,но си го ползваме и ни е приятно да си седим там.Имаме още един,но той е почти същият

# 31
  • Мнения: 6 315
Нямам възможност да снимам, но ще опиша голямата тераса  Laughing.

Тя е южна, широчка, от лявата страна е напълно открита. Там на перваза съм сложила сандъче с петунии и две големи саксии дебела Мара. Имам една дива лоза в левия ъгъл, която се увива по въже. По средата до парапета (има дупка, през която детето може спокойно да мине) съм сложила саксия с кипарис. В десния вътрешен ъгъл имам голям бенджамин. Сложила съм 2 дървени пейки и маса с 3 стола. Лошото е, че външното тяло на климатика е монтирано на балкона, а то доста загрозява и е голямо, но няма как. На него и на тавана до дивата лоза съм сложила две китайски звънчета да ни пеят Simple Smile.

# 32
  • Мнения: 4 202
elix, много ми хареса балкончето ти  Wink

Лекси, благодаря за хубавите думи  Grinning

# 33
  • Мнения: 6 039
Ще използвам темата да питам нещо  Grinning
Има ли някой, който е с пръскана мазилка на терасата? Ние сложихме такава преди 2 г. и беше едно бяличко хубаво, но за кратко  Confused сега е направо черно, пробвах да мия, но не ще, дали ако направо минем от горе с латекс ще се замаже или  newsm78

Никол, боядисвай смело с Фасаген!!!!!!!!!

# 34
  • Мнения: 5 255
Ето го единият , другия е със същите размери, но празен.
Имам още детайли за изпипване - възглавници за плетената мебел, висящо цвете до барбекюто  Wink

# 35
  • Мнения: 46 522
Malenna, есента ще се похваля след боядисването  Grinning
Лекси, а бръшляна не се ли впива в стените, прави като улеи  Confused

# 36
  • Мнения: 6 315
Лекси, а бръшляна не се ли впива в стените, прави като улеи  Confused
Пуска нещо като коренчета и се захваща за стената, но лично аз пълзящо растение не бих гледала. Обикновено плъзва по стената и ... много буболечки се въдят.

Мам@, страхотна е терасата!

# 37
  • Мнения: 1 937
А бръшлянът, казват, отнемал и половата мощ! Така, че Никол, внимавай... Grinning

# 38
  • Мнения: 3 251
Ще използвам темата да питам нещо  Grinning
Има ли някой, който е с пръскана мазилка на терасата? Ние сложихме такава преди 2 г. и беше едно бяличко хубаво, но за кратко  Confused сега е направо черно, пробвах да мия, но не ще, дали ако направо минем от горе с латекс ще се замаже или  newsm78

Никол, боядисвай смело с Фасаген!!!!!!!!!
Никол, ако е саниран/усвоен балконът, не мисля, че най - подходящ е фасагенът, до колкото си спомням май имаше олово в него - препоръчва се за външно боядисване. Латексът ще ти свърши идеална работа/1-2 ръце/

# 39
  • Мнения: 3 098

Марица, какви са тези дървени решетки, че не се сещам?

Ето,виж:
http://www.leroymerlin.es/mpng2-front/pre?zone=zonecatalogue& … io,_metal_y_fibra
Там,зад масата Ще я видиш.Много ми харесва като декорация,а и за цветя.Има ги в най_разли4ни цветове и варианти.
 http://www.leroymerlin.es/mpng2-front/pre?zone=zonecatalogue& … sias_y_decoracion

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
Марица, наистина са красиви  Grinning По-добър вариант от само пълзящи растения.
mam@, балконът е много хубав. Заинтригува ме с барбекюто. Има ли някакви изисквания към балкона, за да може да се направи, каква е приблизителната цена и ползвате ли го /ама честно Wink/?

# 41
  • Мнения: 1 937
yanita не играе честно!

Освен, че има страхотни деца, мъж, дом...и двора си показва... Close
Айде да не се включвам и аз...Че ще се сбием на тема двор...

Няма я темата за "кой ви дразни", ...намерих си още една от която да се оплача...

За балконите ясно..., който си ги има да се оправя, който не - да си мечтае... Twisted Evil

И никакъв бръшлян или увивни...




# 42
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ето го и моето балконче (току-що го оправих и снимах  Grinning): http://community.webshots.com/photo/474271467/2024828430054147987XnwcPD
На мен си ми харесва, само дето гледката хич я няма...  Sad

# 43
  • Мнения: 46 522
Никол, ако е саниран/усвоен балконът, не мисля, че най - подходящ е фасагенът, до колкото си спомням май имаше олово в него - препоръчва се за външно боядисване. Латексът ще ти свърши идеална работа/1-2 ръце/

Не, нищо не сме им правили, не са остъклявани или усвоявани, отворени са си Peace

Лекси, много си лоша, аз се чудя как да си дооправим апартамента вътре, а ти сега ми вкара и тая муха за балконите  ooooh! като видях снимките се размечтах  Blush

# 44
  • Мнения: 46 522
Ето го и моето балконче (току-що го оправих и снимах  Grinning): http://community.webshots.com/photo/474271467/2024828430054147987XnwcPD
На мен си ми харесва, само дето гледката хич я няма...  Sad

Ей такава мазилка искаааааааам, но след пръскана мазилка май ще е трудно  Confused

Общи условия

Активация на акаунт