Ще си покажете ли и балконите

  • 22 553
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
10x
Осем години се мъча да отгледам цветя на северен балкон и накрая успях.

# 92
  • Мнения: 552
А тераси става ли?  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 184
Като спомена балкон - имаме един апартамент в провинцията, в който не живее никой. И съседа отдолу решил, че ще си прави ремонт и майсторите му се качили на нашите тераси и ги надупчили, за да му сложат на него козирка. И сега в момента на терасата си имам около 7-8 см надупчена ламарина, която не прилича на нищо. Като видях на за какво става на въпрос, такъв скандал му вдигнах и сега в събота ще ходя да видя каква я е свършил #2gunfire

# 94
  • Мнения: 4 300

Извинявам се за любопитството, но колко ти е широк балкона, за да се събере люлката? Аз много искам такава за нашия балкон, но мъжа ми упорито твърди че нямало да има място:(

# 95
  • Мнения: 3 537
Ето-http://snimka.bg/album.php?album_id=26475&photo=61Догодина ще започваме с ремонта.

# 96
  • Мнения: 2 214
Цитат
Аз до сега много си показвах балконите защото ми бяха много хубави и сега се моля след като родя да се запазят. В момента пак бих Ви ги показала, но са огромни  newsm62
И аз за това си помислих когато прочетох темата Joy
За малко ми беше да взема фотоапарата да ви направя някоя снимка, smile3532 обаче за съжаление не са толкова добри както преди раждането smile3514

# 97
  • Мнения: 3 091
Цитат
Аз до сега много си показвах балконите защото ми бяха много хубави и сега се моля след като родя да се запазят. В момента пак бих Ви ги показала, но са огромни  newsm62
И аз за това си помислих когато прочетох темата Joy
За малко ми беше да взема фотоапарата да ви направя някоя снимка, smile3532 обаче за съжаление не са толкова добри както преди раждането smile3514
не ви е срам, изпреварихте ме! направих същата асоциация!
Не съм У РЕД!

# 98
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Много хубави балкончета!!!! Особено цветятя!!! Grinning

# 99
  • Мнения: 552

Извинявам се за любопитството, но колко ти е широк балкона, за да се събере люлката? Аз много искам такава за нашия балкон, но мъжа ми упорито твърди че нямало да има място:(
Ами доста... Нашата тераса е 9х3 м - т.е. ширината е към 2,80-2,90 реално... Ако събера сили от жега, ще измеря колко е широка самата люлка  Laughing Иначе, на око - от въпросната ширина остават по 40-50 см от двете страни... вероятно е към 2 м люлката - нямам предвид само седалката... има и едни стойки - не знам дали се вижда добре на снимката  Whistling

# 100
  • Мнения: 4 300
Много благодаря!
Значи няма да я бъде моята работа:( Или трябва да търся по малка люлка....нашето терасенце е 1.60м.

# 101
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В момента правим ремонт на терасата и с нетърпение чакам да ви я покажа. И аз си купих от въпросните простори - от Мосю Бриколаж е и в момента е на промоция 27 лв. /дължина на пръчките 1,80 м./

# 102
  • Мнения: 552
Много благодаря!
Значи няма да я бъде моята работа:( Или трябва да търся по малка люлка....нашето терасенце е 1.60м.
Ами да, в такъв случай наистина не става  Sad Дори да намериш люлка с подобен размер и да успееш да я натикаш в това пространство - нали трябва да има място и да се люлее...  newsm78
Сещам се за един вариант, който може и да стане при теб - има едни люлеещи се кресла със стойка... представи си подобна люлка, но за един човек Simple Smile Виждала съм такива в Практикер (освен ако не беше в Бриколаж)  Laughing

# 103
  • Мнения: 465
И нашата тераса в момента е в ремонт, ако крайният резултат е това което искаме да стане , непременно ще го пакажа  Laughing

# 104
  • Мнения: 678

само това са ми снимките  Laughing то май саксиите съм снимала  Mr. Green-като снимам терасите ще се отчета и за тях.

Общи условия

Активация на акаунт