Ще си покажете ли и балконите

  • 22 583
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 564
=======================================================================
И цветятя ти са страхотни.И аз си мечтая за такъв балкон но... Tired Tired Tired

# 76
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И моите са празни все още  Confused, а са тъкмо три:

терасата към спалнята:

кухненският балкон:

малкият към хола:


Докато се наканя да правя нещо по тях, единият вече е за ремонт Twisted Evil, както и таванът на малката спалня под терасата Tired.

Както можете да видите, гледката от кухненския е директно в прозореца на съседа Crazy.
Докато свикнем, с комшийката редовно се поздравявахме по сутиени сутрин Mr. Green.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 867

а столовете и масата не се ли повреждат от дъжда?

# 78
  • София
  • Мнения: 2 958
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1818&AlbumId=60682
Ей това е балкона на мама  Laughing

# 79
  • Мнения: 2 804
А който няма балкон !!!

# 80
  • Мнения: 3 818

а столовете и масата не се ли повреждат от дъжда?

Много рядко попада дъжд на балкона, но засега за една година не са се повредили.

# 81
  • Мнения: 639
След около 10 дена и ние превършваме с ремонта у дома и разбира се на балкона.Там ще имам масичка с цветя ,масичка за кафе ,чадър и два сгъваеми стола.Проблема с цапането на мазилката реших,като облепих стените с фаянс .Според мен така ще се подържа по-лесно ,че ми беше писнало да гледам гадната цапотия по мазилката.Само незнам къде ще сложа простора  newsm78.Статичен няма да ми е достатъчен а опънатите въжета ме нервят........ Outta Joint,някой има ли други идеи за простор?

# 82
  • Мнения: 4 300
А мислила ли си за тези, които се вдигат до тавана, когато са празни или с пране, и се пускат надолу докато простираш?
Не мога много много да го обясня, ние имаме  такъв у дома, мога да покажа снимка в понеделник евентуално ако не се сетиш за какво иде реч.

# 83
  • Мнения: 4 546
А мислила ли си за тези, които се вдигат до тавана, когато са празни или с пране, и се пускат надолу докато простираш?
Не мога много много да го обясня, ние имаме  такъв у дома, мога да покажа снимка в понеделник евентуално ако не се сетиш за какво иде реч.
ние с мъжо обикаляхме да търсим простори и нещо подобно гледах в мастерхаус. 5 пръчки, които се вдигат и спускат с въженце като за щора. но не ми хареса - пръчките бяха доста дебели - няма как да слагам щипки  newsm78 newsm78
и сега ще си правим с опънатите въжета  Confused не ми допадат особено, но не виждам друг начин   33uu

# 84
  • Мнения: 4 300
Не се притеснявай от дебелината на пръчките. Просто трябва да си купиш малко по големи щипки. Не е кой знае колко сложно. Аз си купих около 50, за да сис пестя понататъшно търсене ако някоя се счупи или изхвърчи през балкона по грешка. За сметка на това като излезеш на балкона и въжетата са всигнати почти не се забелязват.

# 85
  • Мнения: 1 451
Ами общо взето всичко друго си показахме... та да видим и балконите.
Имам два големи пустеещи балкона. Абсолютно голи, без нищо и засега, поради тази причина, "необитаеми". Бихте ми помогнали много с идеи за интересен "кът за отдих" на балкона - масичка, столчета и разбира се цветя - висящи, на поставки, пълзящи и т.н. Вие сте Grinning

Направо си представих разни балкони като видях заглавието на темата и набързо посърнах като разбрах за целта на съдържанието и...  newsm08

# 86
  • Мнения: 639
Рокси,мила чак сега прочетох за този сгъваем простор,моля покажи снимки и кажи цени ,че ми е спешно wavey HugБлагодаря предварително

# 87
  • Мнения: 4 300
Нямам снимка под ръка, а мъжът ми взе фотоапарата с него в Петрич, така че няма да мога да снимам сега.
Струва около 13 - 18 лева в "Мосю Бриколаж". Представлява 5 "пръчки" по 1.80м през които има прекарани въженца. Пръчките са успоредни на тавана, а въженцата висят през една пластмасова джаджа, закрепена на стената на около 1.5 от пода. Когато дръпнеш въженцето на стената пръчката се сваля и се качва към тавана , за да можеш да простираш по лесно и да вдигаш прането нагоре.
Обясних го малко идиотски, но....ще ми простите:)

# 88
 Joy Joy Joy

Извинявай, Лекси, ама ми стана много смешно от заглавието
моя е по-малък Mr. Green,а иначе сега ги ремонтираме

# 89
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Да се похваля и аз:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=52190

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт