Ще си покажете ли и балконите

  • 22 560
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 255
mam@, а тентата колко ви излезе  Thinking
550 лв. - от фирма Kamax е.

# 61
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Нашия балкон е застелен с онези гумени пътеки за баня-хем диването да не се удря, хем лесно да се мие след изцепките на комшийските деца над нас.Има още играчки, детска масичка и столче, а за нас си изнасяме дървена сглобяема масичка и разтегателни столове. Има и малко цветя на перваза, но не знам колко ще оцелеят след като Даме започне да ги стига. Предстои ни и поставяне на тента, но още не сме решили каква точно.

# 62
  • Мнения: 46 524
mam@, а тентата колко ви излезе  Thinking
550 лв. - от фирма Kamax е.

Мерси   bouquet дано скоро стигнем до нея  Tired

# 63
  • Мнения: 1 328
Ето и моя балкон и любимите цветенца Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=50307

# 64
  • София
  • Мнения: 797
... но на моя няма смисъл - да ми зяпат от отсрещния блок в чинията...   Close
Ами какво да ти кажа - и от това има спасение - в нашия случай тентата  Wink
Вдигнаха кооперация точно срещу балкона на 15 м.  Sick

Цитат
Mam@, добре де, вие ли си го зидахте, или продават такива, готови?
Майстор ни го иззида. Попаднахме случайно на него във фирма за камини  Wink


 mam@, ако не е неудобно можеш ли да ми дадеш координатите на майстора-зидар? Може и на лични. Ние сме на последен етаж и мисля, че ще се получи.

# 65
  • Мнения: 3 818
Ето го и моят балкон

Ето я и гледката от него.

# 66
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
   

# 67
  • Мнения: 2 161
Това не е тераса,а ботаническа градина.
Много ми хареса!

# 68
  • Мнения: 3 356
Ще използвам темата да питам нещо  Grinning
Има ли някой, който е с пръскана мазилка на терасата? Ние сложихме такава преди 2 г. и беше едно бяличко хубаво, но за кратко  Confused сега е направо черно, пробвах да мия, но не ще, дали ако направо минем от горе с латекс ще се замаже или  newsm78
Пръска се още един пласт отгоре,поне като правихме таванската тераса,така ми отговориха-миене няма.

# 69
  • Мнения: 6 039
Ще използвам темата да питам нещо  Grinning
Има ли някой, който е с пръскана мазилка на терасата? Ние сложихме такава преди 2 г. и беше едно бяличко хубаво, но за кратко  Confused сега е направо черно, пробвах да мия, но не ще, дали ако направо минем от горе с латекс ще се замаже или  newsm78
Пръска се още един пласт отгоре,поне като правихме таванската тераса,така ми отговориха-миене няма.

Няма смисъл да се пръска, не е добра идея. Без никакъв проблем се боядисва, но не с латекс, а с фасаген, както писах по-горе.

# 70
  • Мнения: 5 255
mam@, ако не е неудобно можеш ли да ми дадеш координатите на майстора-зидар?

Писах ти ЛС  Wink

# 71
  • Мнения: 5 317
Имаме три балкона,но този ми е любим.Терасата е огромна и цялата е в цветя.Това е вътрешната част,обградена е със стайни цветя:



А тази импровизирана преграда от увивни цветя разделя вътрешната от външната част:



И това вече е външната част с кактуси и летни цветя:



Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 23:08 от GEISHA

# 72
  • Мнения: 3 098
Geisha страхотна е.
Аз май трябва да посетя клуба на цветарките,4е е грехота да имам голяма тераса и само 5 саксии. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 317
Geisha страхотна е.
Аз май трябва да посетя клуба на цветарките,4е е грехота да имам голяма тераса и само 5 саксии. Mr. Green
Благодаря Марица.  bouquet

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 689
Пфу! От другото лято почвам и аз. Имам 4 малки и един много голям балкон и нищо на тях, освен пране (на единия). Ужасно се засрамих от вашите цветя! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт