Ще си покажете ли и балконите

  • 22 552
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Никол, то и аз си мечтая, ама дали ще ме финансира някой newsm78 То не са саксии, цветя, масички, столчета, пък сега и за барбекю се размислих Thinking

Зъхи newsm10

# 46
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ето го и моето балконче (току-що го оправих и снимах  Grinning): http://community.webshots.com/photo/474271467/2024828430054147987XnwcPD
На мен си ми харесва, само дето гледката хич я няма...  Sad

Ей такава мазилка искаааааааам, но след пръскана мазилка май ще е трудно  Confused


Не знам каква е, Никол... Това всъщност е като външната фасада на сградата... Гледам сега почти всички кооперации са с такива, но как се правят нямам идея...  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 937
Ей такава мазилка искаааааааам, но след пръскана мазилка май ще е трудно  Confused

Май да, всички операции сначале....

Драпана, Зъхи, драпана!

# 48
  • София
  • Мнения: 4 867
айде сега, не съм била играла честно!
а аз да пиша ли в темата колко ме дразните с тия красиви балкони!
всички стаи у дома (без тази за гости) имат балкони и аз не мога да се организирам да приведа ни един от тях в приличен вид - ей така си стоят абсолютно празни. оправдавам се с това, че не мога да реша кой от тях да превърна в уютно местенце за пиене на кафе...

# 49
  • Мнения: 505
Аз тази мазилка я знам като дърпана, защото първо се полага един пласт - оставя се да поизсъхне леко и след това се дърпа надолу, в нея има частици, които правят тези пътечки. Не е лоша, но не и особено практична, също като горната се набива с прах и няма почистване, но поне изглежда по-финна. 

# 50
  • Мнения: 1 937
  bouquet за yanita !

Излизам на балконите само, когато поливам цветята...

Иначе, ...хм..харесвам те...простичко е!

Не си права maxima! Един пласт е, цялата ни къща е с такава мазилка в три цвята...И се мие, доста сполучливо!

# 51
  • Мнения: 5 255
mam@, балконът е много хубав. Заинтригува ме с барбекюто. Има ли някакви изисквания към балкона, за да може да се направи, каква е приблизителната цена и ползвате ли го /ама честно Wink/?
Да, всяка вечер  Wink Ето пример
Освен месо и риба, и зеленчуците на скара стават страхотни  Peace
Бях пуснала тема за зидано барбекю, но никой не се включи адекватно и ние повикахме неволята  Crazy
Няма специални изисквания за изграждането му.
Не е евтино удоволствието, ако се прави като хората  ooooh!
Зависи на кой етаж сте. Ние сме на 3 от 4.
Пробихме панела и изведохме комина /който е най-важната част/ над последния етаж - това над 5м.

Значи комина е 250 лв.+алпинист 150 лв., самото барбекюто е 750 лв.  и .... Money  ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
mam@, завидях искрено и с най-добри чувства. Но май няма да ме огрее. По не не тази година Sad

# 53
  • Мнения: 2 161
Ето го и моето балконче (току-що го оправих и снимах  Grinning): http://community.webshots.com/photo/474271467/2024828430054147987XnwcPD
На мен си ми харесва, само дето гледката хич я няма...  Sad

Ей такава мазилка искаааааааам, но след пръскана мазилка май ще е трудно  Confused

Тази мазилка не е ли силикатна?

# 54
  • Мнения: 505
  bouquet за yanita !

Излизам на балконите само, когато поливам цветята...

Иначе, ...хм..харесвам те...простичко е!

Не си права maxima! Един пласт е, цялата ни къща е с такава мазилка в три цвята...И се мие, доста сполучливо!


Ами аз не съм казала, че е в повече пластове, а само че пласта се оставя да позасъхне, а после се влачи надолу. както и да е, не съм спциалист-мазач, но при нас балконите са с такава мазилка и набития прах в тях няма изчистване, но може пък сега да пробвам отново... ще споделиш ли как я миеш Wink
извинете за оф-а

# 55
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
mam@, балконът е много хубав. Заинтригува ме с барбекюто. Има ли някакви изисквания към балкона, за да може да се направи, каква е приблизителната цена и ползвате ли го /ама честно Wink/?
Да, всяка вечер  Wink Ето пример
Освен месо и риба, и зеленчуците на скара стават страхотни  Peace
Бях пуснала тема за зидано барбекю, но никой не се включи адекватно и ние повикахме неволята  Crazy
Няма специални изисквания за изграждането му.
Не е евтино удоволствието, ако се прави като хората  ooooh!
Зависи на кой етаж сте. Ние сме на 3 от 4.
Пробихме панела и изведохме комина /който е най-важната част/ над последния етаж - това над 5м.

Значи комина е 250 лв.+алпинист 150 лв., самото барбекюто е 750 лв.  и .... Money  ooooh!

Ох, умирам си за барбекю на балкона, но на моя няма смисъл - да ми зяпат от отсрещния блок в чинията...   Close
Но след година-две като отидем в новото жилище в Княжево, като опнем там един овален балкон с изглед в полите на Витоша, ще си направя барбекю, пък каквото ще да става!  Twisted Evil
Mam@, добре де, вие ли си го зидахте, или продават такива, готови? Извинявай за тъпия въпрос, ама нищо не разбирам...  Embarassed

# 56
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
  bouquet за yanita !

Излизам на балконите само, когато поливам цветята...

Иначе, ...хм..харесвам те...простичко е!

Не си права maxima! Един пласт е, цялата ни къща е с такава мазилка в три цвята...И се мие, доста сполучливо!


Ами аз не съм казала, че е в повече пластове, а само че пласта се оставя да позасъхне, а после се влачи надолу. както и да е, не съм спциалист-мазач, но при нас балконите са с такава мазилка и набития прах в тях няма изчистване, но може пък сега да пробвам отново... ще споделиш ли как я миеш Wink
извинете за оф-а

Ами аз лично не я мия.  Laughing

# 57
  • Мнения: 5 255
... но на моя няма смисъл - да ми зяпат от отсрещния блок в чинията...   Close
Ами какво да ти кажа - и от това има спасение - в нашия случай тентата  Wink
Вдигнаха кооперация точно срещу балкона на 15 м.  Sick

Цитат
Mam@, добре де, вие ли си го зидахте, или продават такива, готови?
Майстор ни го иззида. Попаднахме случайно на него във фирма за камини  Wink

# 58
  • Мнения: 1 937
С вода! Само с вода..
Не ми се е налагало още, защото е нова, но при свекърва ми е такава и се мие без проблем.

# 59
  • Мнения: 46 520
Тази мазилка не е ли силикатна?

Каквато и да е, няма да ме огрее в близките години, да съм мислила на време  smile3538

mam@, а тентата колко ви излезе  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт