Февруарски сняг ще ни затрупа, бебчо във кошарката ще гука!

  • 14 004
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Здравейте мамчета, ние с милото имаме предчувствие за девойка и май от ден на ден по се настройвам за момиченце, ама както казвате и момче да е няма да го върнем я, то ще най сладичкото на света  Wink Joy

# 271
  • Мнения: 416
Джоя, ако си слабичка и с фина конструкция е нормално коремчето ти да хвръкне.

Аз първия път забременях 47 кг и наистина много рано ми пролича, сега пак, но го отдавам на подуването на корема, защото нещо червата ми го раздават ...  Crossing Arms

Но не  е свързано с големината на бебето.  Wink

# 272
  • София
  • Мнения: 372
Здравейте,момичета!Относно пола на бебето в една книга пише,че не добре за психическото развитие на бебето майката да предпочита пол,предавало се подсъзнателно на детето.Можело да повлияее отрицателно и в сексуалната ориентаця,но разбира се това са хипотези ,макар и базирани на изследвания.Аз наистина нямам предпочитания макар,че всички ми казват,че ще е момиче.Бременноста ми е много различна от преди-коремчето ми вече си личи,гърдите ми са доста по-големи,а не съм качила килограми.Преди по това време вече бях качила 2-3 кила,нямах корем до 6ти месец,моного повръщах,докато сега много рано започнах и много бързо спрях.
WISHако си пушила много и сега си спряла е нормално да се задъхваш и да имаш сърцебиене.Спредната бремненност и аз пушех и когато спрях 2месеца неможех да нося нищо,не можех да ходя дълго ,голям задух,но има в йогата дихателни упражнения с които се оправих,ако не можеш да ги намериш,ще ти ги напиша,само кажи!Аз май се увлякох доста днес.
Имали предложения за нова тема? Rolling Eyes Laughing

# 273
  • Мнения: 1 516
И аз имам усещане за момиченце, таткото обаче май не е много съгласен с мен Simple SmileSimple SmileSimple Smile ... Каквото и да е - само да е живо и здраво .. Колкото до гаденето - и аз почувствах леко облекчение в последно време , но сапуните и перилните препарати направо ме побъркват... освен това скоро си купихме нови мебели - и тяхната миризма ми е ужасна Sad ... постоянно проветрявам вкъщи и правя течение, но няма голям ефект за съжаление .... Още дълго ли ще сме толкова чувствителни към миризми ???

Спешно ни е необходима нова тема  newsm78

# 274
  • София
  • Мнения: 3 565
Хайде да ни е честито началото на работната седмица,

Аз като за начало сутринта се шашнах, че съм си загубила направленията за изследвания, които трябва да върна на лекарката, ама се взех в ръца и ги намерих - в банковите документи от работа (добро място за съхранение на лична информация - спор няма).
Утре ще ходя да си правя изследване за токсоплазмоза така, че стискайте палци всичко да е ок  Simple Smile
ААА и още нещо девойки какво ще кажете да спретнем една срещичка?

# 275
  • Мнения: 958
sky angel : нещо не съм я доизкусурила лентичката Simple Smile)
в 14 седмица съм в момента
FEMA-bg: там е работата че не съм слабичка забременях на 60 кг
така че си дебелея бая аз все още обвинявам утрогестан-а ама знам ли

след няколко дни съм на лекар ще я питам нормално ли е щото коремчето ми е голямо и твърдо

wish: колко прекрасно се справи с предишната темичка да вземем да те направим отговорник а Wink
 Twisted Evil

# 276
  • Мнения: 49
Аз пък да се оплача, моите хора вкъщи не ми дават да ходя на плаж, днес за малко щяха да ме набият Close, но аз пък си изпросих мъжото да ме заведе утре след работа, срамота, живея на морето и да не мога да си цопна дупето във водата Mr. Green
Определено вече имам коремче, а вие newsm78


 Кво говориш Simple Smile мойто си е направо голям корем направо се чудя дали е нормално, ще питам лекарката май щото или дебелея за световно или бебчо ще е гигант
аз както се чувствах чудесно и се хвалех че не ми се гади днес хапнах една баклава и щях да умра гадене болки в корема ужас....
забелязвам че май сладкото не ми понася много много
еххх ако и другите манджи не ми понасяха .....

Здравейте и от мен! Относно коремчето иаз почвам да се замислям за себе си, много съм напълняла, а сега се чувствам като ламята Спаска от хладилника не излизам, не знам но много ми се яде и то все солени и кисели неща! Снощи се погледнах на огледалото и кормчето вече се вижда че е пораснало! Joy
А относно пола на бебо, аз нямам претенции вече имаме една принцеса на 4 год. ако е момиче много ще бъда щастлива Party, но ако е момче това ще бъде направо сензация защото от три поколения в нашия род само жени се раждат, абе направо женско царство! Нека всички да бъдем живи и здрави, пък ще видим Hug Peace

# 277
  • Мнения: 1 516
А аз не само, че не съм напълняла ами съм и свалила килограм, килограм и половина ... А не съм повръщала - само ми се гади, нито съм гладувала - ям си и то съвсем редовно - поне 3 пъти на ден , понякога и повече : стабилна закуска, обяд и по-лека вечеря... А преди да забременя не закусвах, хапвах нещо на обяд и вечер ядях най-много.. Не знам може би от смяната на режима съм свалила ...  newsm78. Иначе и моето коремче ми се струва изпъкнало, но около пъпа, а бебето още не е стигнало до там, нали  newsm78

# 278
  • София
  • Мнения: 1 481
Radostche, аз също съм така, не съм напълняла, а даже съм свалила малко. Също като теб преди не закусвах, обядвах понякога и вечерях стабилно. Не съм повръщала, само ми се гади, основно вечер, а сега си хапвам нормално, най-вече на закуска. Мисля, че това нормално хранене се е отразило благоприятно на метаболизма и оттам идва некачването на килограми засега  Peace
Имам съвсем малко коремче, но е ниско долу разположено. Не зная дали е от бременността или от това, че не правя упражнения за преса... Thinking Вчера се замислих и установих, че нямам предпочитания за пола, наистина  Grinning През последните години приятелките и близките ми имат само момичета, та ще видим дали ще продължа женската вълна, или ще стартирам мъжка  Laughing Няма значение какво е, важното е да мине добре бременността и да се роди здраво детенце  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 1 516
kiselina, ти къде бесхе изчезнала ?
Welcome back Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен днес !
Имам учестено сърцебиене , направо ме задушава. От време на време се получава така Sad
И моето коремче си личи и то доста Shocked С първата бременност ми пролича чак към петия месец, но сега...Панталоните ми стягат в кръста и затова си слагам ластик на копчетата или секретни игли. Иначе на килограми дали имам качени и 0,500 гр. Ще се ходи на пазаруване , но нека още малко да мине - хубаво да надебелея Mr. GreenНе ям сладко- не го и обичам ,пържено и готвени манджи - става ми лошо на стомаха. Гаденето понамаля.
Все още сме казали за бебо само на близки хора и на работата ми вече всички се осведомиха, но постепенно ще разгласяваме новината Wink


Уиш радвам се, че всичко е наред при теб.

# 281
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 421
joya, аз също пия Utrogestan, но не съм напълняла. Даже ми се струва, че от него отслабвам, защото увеличава гаденето  Sick. Напоследък реших самоволно да го прилагам вагинално и май е по-добре, но не мога да твърдя със сигурност, че има ефект. Наблюдавам обаче, че капсулката се рони, изплъзва се и по гащите ми остават частички от нея. Дано все нещо да остава, де... kyllmg
С гаденето и повръщането аз съм на приливи и отливи, като днес съм особено зле. Сутринта още със ставането разцелувах тоалетната. Май трябва да си сложа легенче до леглото  newsm78
В събота с мъжа ми изкачихме Черни Връх и това ми дойде леко в повече, но съм герой! Освен, че помрънкъх малко, се държах на положение  smile3501 Направихме си и снимчици и ще сложа две-три да ми видите мойто коремче (не че нещо се вижда, ама  Joy) Аз съм пораснала предимно на цици... И преди си имах, но сега съм секс бомба  4470
За пол нямам предпочитания, но имам силна интуиция, че ще е момиче. Ще се радвам и да ме изненада бебчо, защото съм готова с име само за момче  stork-boy

# 282
Здравейте моми4ета,

наистина трябва да измислим нова тема.

Аз почнах антибиотика със сълзи на очи, и всеки път като взимам хапчето сърцето ми се свива дали не навреждам на бебо. Дали пък да не бях изчакала?
Толкова ме е яд за това което ми се случи, иска ми се да върна времето назад и да не бях излизала там, където хванах кърлежа, вместо да се радвам на бременността си, сега ми е адски свито сърцето. Толкова желано бебе...
Извинявайте няма да ви натоварвам вече, обещавам да се вкюча пак чак когато почна да пиша позитивни неща.  За сега дори мисли за аборт ми минават- просто искам здраво бебе.

# 283
  • Мнения: 1 516
Здравейте моми4ета,

наистина трябва да измислим нова тема.

Аз почнах антибиотика със сълзи на очи, и всеки път като взимам хапчето сърцето ми се свива дали не навреждам на бебо. Дали пък да не бях изчакала?
Толкова ме е яд за това което ми се случи, иска ми се да върна времето назад и да не бях излизала там, където хванах кърлежа, вместо да се радвам на бременността си, сега ми е адски свито сърцето. Толкова желано бебе...
Извинявайте няма да ви натоварвам вече, обещавам да се вкюча пак чак когато почна да пиша позитивни неща.  За сега дори мисли за аборт ми минават- просто искам здраво бебе.


Никита, стегни се - не си първата, която пие хапчета по време на бременност - щом лекарите са казали , че може, значи може! Ако трябваше да направиш аборт, те щяха да ти го кажат...   Разбира се , че ще имаш здраво бебе . И не натоварваш никого - пиши по-често!

# 284
  • София
  • Мнения: 1 481
kiselina, ти къде бесхе изчезнала ?
Welcome back Simple Smile
Radostche, бях на море, след това половинката не беше на работа още една седмица и продължихме да се мотаеме заедно, но от днес съм чинно пред компа и с включен климатик, никъде не мърдам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт