Отново за кучкарите /не всички, но голямата част/ !

  • 4 821
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 730
ами темата си е точно за гневен тон. който обича детето му да гази кучешки лайна да си пусне тема с усмихнато човече и загавие "кой какво настъпи вчера , кой какво настъпва днес ?"- така за малко положителна емоция и разтоварване
на детето ми се е случвало да си омаже и двете ръце в кучешки лайна, прикрити в пясъчника при това. и с новите си обувки е стъпвал. ядосвала съм се, колкото и да си позитивен, в такава ситуация няма как да не се подразниш. жената пуска доста актуална тема, а изведнъж я изкарвате едва ли не психически нестабилна.
аз лично побеснявам като виждам кучетата как осират всичко и на плажа също е пълно с кучешки лайна. карам се със собствениците им , които го допускат и те сигурно ме определят като злобна откачалка , която мрази всичко живо

Абсолютно подкрепям!!!Изключително ме дразни хорската простотия в случая изразена в това да заведеш песа си да се изходи в пясъчника.Достатъчно търпим бездомните помияри,та трябва да настъпваме лайната и на и уж небезстопанствените!

# 106
  • Мнения: 14 654


джема, ако звъннеш на вратата ми да искаш пари за ликвидирането на кучетата в дружба ще ти дам

Мила що не погледнеш по навътре в себе си--как ли ще възпиташ децата си?

[/quote]
съжалявам, не мога да взема предвид мнението ти, неграмотното писане не ми допада.

# 107
  • Мнения: 127
Изобщо не ви карам да взимате мнението ми за да си промените мисленето--то или го имаш или го нямаш(а това че не съм му сложила кант--кво значи-неграмотност)Злобно е--нечовешко е-невъзпитано е-да даваш пари за да убиват кучета NaughtyМи утре ако ви ядосат съседите---не искам да мисля какво може да им се случи newsm78

# 108
  • Мнения: 9 990
Изобщо не ви карам да взимате мнението ми за да си промените мисленето--то или го имаш или го нямаш(а това че не съм му сложила кант--кво значи-неграмотност)Злобно е--нечовешко е-невъзпитано е-да даваш пари за да убиват кучета NaughtyМи утре ако ви ядосат съседите---не искам да мисля какво може да им се случи newsm78

Идеята беше за правописа, а не че си цитирала в бързината погрешно и не се е появил кант

Няма връзка   даването на пари за лишаване от съседи.Стига сте приравнявали хора и животни.

Общи условия

Активация на акаунт