Има ли сред нас БИ-дами?

  • 5 548
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
Благодаря ти, Лейди Тюленита!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 00:05 от Лора

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
взех си един би-фазен крем и все забравям коя част от крема за кой клепач беше и коя част за под очите... Много съм Би-заспала Simple Smile Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 3 800
Само съм се целувала

# 33
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Само съм се целувала
и аз

# 34
а вие разлика между бисексуална жена и жена, на която и харесва да прави секс с жена от време на време правите ли?
реторичен ми е въпроса Naughty
Ами аз май не правя. Thinking

Има, има...много голяма при това...при БИ-тата има или може да се появят 4увства докато при тези които само се забавляват...ами те само се забавляват  Peace  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 2 859
а вие разлика между бисексуална жена и жена, на която и харесва да прави секс с жена от време на време правите ли?
реторичен ми е въпроса Naughty
Ами аз май не правя. Thinking

Има, има...много голяма при това...при БИ-тата има или може да се появят 4увства докато при тези които само се забавляват...ами те само се забавляват  Peace  Wink
аааа, топлооо, топло

# 36
  • Мнения: 5 622

 Не съм била сексуално близка с представителка на собственият си пол, но съм имала предложения (които естествено отклонявам....)

# 37
  • Мнения: 2 550

 Не съм била сексуално близка с представителка на собственият си пол, но съм имала предложения (които естествено отклонявам....)

а, признай си, че ме искаш  Laughing

# 38
  • Мнения: 553
Е, ще си призная - била съм ...   Party
Но определено не съм БИсексуална  Naughty

# 39
  • София
  • Мнения: 38 582
И аз ша взема да си призная че на младини имах една-две закачки с някои приятелки. И на един купон една пияна ми се натискаше ама аз и избягах!
Между другото, в квартала има едно кафе дето се събират лесбийки. Минавам оттам бързичко...
нещо не са ми приятни, въпреки че ги познавам и съм си говорила с тях.

# 40
  • Мнения: 183
БИ-дама, това потребителка на услугата БИ-конект ли е ?

# 41
  • Мнения: 5 577
БИ-дама, това потребителка на услугата БИ-конект ли е ?

 hahaha Да, значи аз съм такава била.

# 42
  • Мнения: 183
сетих се
това е водеща в БИ-ТВ

# 43
  • Мнения: 5 577
Или е БИ - полярен транзистор.  Crazy

# 44
  • Мнения: 292
Бисексуалността е вид сексуална ориентация, характеризираща се с чувства на любов  и/или сексуално влечение към представители и на двата пола.Бисексуалността, както и другите сексуалности е характеристика на сексуалните желания, нужди и самоусещане на човека, и не е задължително да включва съответното сексуално поведение.
За всички питащи - да, аз лично по горе описаните определения се смятам за бисексуална.
За тези които подхвърлиха ,нещо от рода на "Дали, аджеба не си търся партньорка" hahaha- казвам ,че едва ли мястото за това е точно този форум  Simple Smile, но имат право да си мислят каквото искат.

Общи условия

Активация на акаунт