Епидурална упойка.

  • 1 091
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 241
Прекланям се пред хората измислили тази упойка   omm Бих родила с нея 10 пъти, нямам представа какво е това родилна болка.

# 16
  • Мнения: 3 760
Прекланям се пред хората измислили тази упойка   omm Бих родила с нея 10 пъти, нямам представа какво е това родилна болка.
Брей, при мен пък почти нямаше ефект. Биха ми я много късно, а и тя обезболява само при контракции  Crazy
Но все пак съм за!

# 17
  • Мнения: 601
   Без-после не можеш да почувстваш контракциите..
   Раждах с епидурална анестезия и е нож с 2 остриета

# 18
  • София
  • Мнения: 223
Колкото и теми да пуснете във всичките ще се подпиша за епидуралната упойка. Много мъки ми спести и нямах никакви нежелани последствия от нея. Горещо я препоръчвам, за да имате добри спомени от раждането като мен.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 19
  • Мнения: 70
Az sum tvurdo ZA epiduralnata upoika  Peace
No e hubavo da se slaga ot mnogo dobri spetsialisti zashtoto pri po-goliama doza moje da spre kontraktsiite. Pri mene bolka imashe, no tia beshe bolka kato na 5-6 sm razkritie, a az biah na 10.
Predi da ti slojat epiduralnata ti biat mestna i nishto niama da usetish kato ti slagat epiduralnata - samo shte useshtash neshto hladno koeto ti vurvi po grubnachnia stulb  Rolling Eyes
Kude mislish da rajdash? Leko o bezproblemno rajdane ti pojelavam  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз родих без- ама мен ме е страх от игли и затова не я исках де...ама накрая се наложи пълна заради форцепса- тогава вече ми беше все едно дали ме бодат или не Laughing
Иначе не съм против упойката- по добре е да не се мъчиш,щом са го измислили хората

# 21
  • у нас
  • Мнения: 660
СЪС упойка--гласувам с две ръце Peace
Първия път родих с епидурална и останах очарована.Успях да се насладя на цялото раждане,а не да вия от болка и след това половината моменти да ми се губят.Както е видна от лентичките ми в профила,само преди 6 дена родих втората си дъщеричка--пак със същата упойка.Ами какво да кажа--не разбрах раждам ли или отидах да си побъбря с доктора ми newsm78.Всичко приключи за 2 часа без абсолютно никаква болка.

# 22
  • Мнения: 639
 Мисля да раждам в Шейново,на кое мамче са слагали там упойка и кой? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 903
Аз родих с упойка и съм много доволна. Не съм мазохистка и след като има това улеснение... не мисля че трябва да се мъча допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт