темата за къщите...

  • 11 185
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 867
Янита ша ти дода на гости  smile3534
И мен ме чака ремонт... след тайфуните Дияна и Харитон (котарака).

чак сега видях, че си ме приканила да те поканя на гости.
сериозно, можем да помислим по въпроса и да спретнем нещо за последната седмица на август - да поиграят децата, а и ние да се наприказваме като хората, а не да стърчим посреднощ по улиците....

# 31
  • София
  • Мнения: 2 019
Yanita, поздравления за това, което си постигнала до тук с обзавеждането. Сигурна съм, че и останалите стаи ще обзаведеш също с толкова вкус и стил. Позволявам си да ти дам един съвет от гледна точка на фън шуй.  Ти сама виждаш, че при теб преобладава синият цвят, цветът на водата. Тя е символ на успеха и материалното благополучие и в същото време съществува опастност от "преливане на чашата". Затова водата може да донесе или богатство, или големи неприятности. Присъединявам се към съвета, който си получила да сложиш килими в жълто-бежовата гама. Също така цветята, които са символ на дървото, което изсмуква водата ще допринесат за хармонията в интериора.
На пръв поглед в кухнята ти има хубав фън шуй.  bouquet
Извинявам се за отклонението, но не можах да се сдържа. Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 4 867
shoshi, благодаря за хубавите думи за кухнята ми (не че знам какво значи да ти е хубав фън шуя newsm78)
както виждаш, в кухнята имам две саксии, а на прозореца - две чашки с цветя, които отдавна са пуснали корени, ама все не им идва ред да ги бодна в някоя саксия. и в хола има един бенджамин, а другото малко фикусче, което може би се вижда на снимката, от вчера се подвизава пред банята за гости.
най-голямата ми цветарска гордост обаче е авокадото - наместила съм го  пералното помещение, кадето е топло и влажно като в тропическа гора...отесня му саксията за отрицателно време  Laughing

# 33
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
cikoni, би ли дала малко повече подробности за кухнята и за интериор 46. Ние сме се спрели на тази фирма, защото в разни списания ми попадат техни модели, и му харесват много, но нямам представа дали са добра фирма.  По- точно ме интересува дали са ти изработили кухнята по индивидуален проект, колко е излязла като цена, колко горе -долу е голяма за да си направя сметка за парите. Даже ако нямаш нищо против и не те затруднява пусни една снимка.

http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=5&tid=4&pid=29722 в момента нямам с какво да снимам. Виж тази снимка от сайта на АЙКО, този модел е на Интериор 46. Цветовете и комбинациите обаче са доста. За качеството, вече 2 години не е мръднала. Може и да ти се струва малко обаче имам познати на които плотовете и шкафовете за този период са станали на нищо. Те имат различни модули от които ти си избираш комбинация. Не правят проект. На мен лично продукцията на фирмата ми харесва. Както казах и спалнята я поръчахме на тази фирма http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=39&pid=29475 ето този модел е, но е цвят венге /снимката е от сайта на АЙКО/. Според мен съотношението качество /цена е  добро. И детските им стаи са много хубави.

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
Още ли се гледат къщи? newsm78

Най-сетне завърших моята и мога да постна нещо. Терасата не е готова, но и сега става за използване.

# 36
  • София
  • Мнения: 771
Гледат се още, снимай и показвай, за терасата ще почакаме  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
Ето и новата къща.

Банята е това, което най ме дразни благодарение на бойлера и лошия майстор, терасата трябва време и пари да се довърши, предвижданията са след година да има покрив, джакузи  Mr. Green , а след няколко дни маса със столове, в стаята на Дариа трябва килим...

Като цяло съм доволна от резултата: http://community.webshots.com/album/552612874uSnoZl

# 38
  • Мнения: 6 039
Ето и новата къща.

Банята е това, което най ме дразни благодарение на бойлера и лошия майстор, терасата трябва време и пари да се довърши, предвижданията са след година да има покрив, джакузи  Mr. Green , а след няколко дни маса със столове, в стаята на Дариа трябва килим...

Като цяло съм доволна от резултата: http://community.webshots.com/album/552612874uSnoZl



Много хубава къща. Laughing особено дневният тракт е много практичен, уютен, стилен. Много ми хареса. Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
Malenna. мерси Simple Smile Заслугата обаче е основно на дизайнера. Аз само давах насоките и изказвах желания. Той измисли и проектира всички мебели в къщи и даде цветовите решения.

Аааааа - "греховните" вишневи пердета са по мое настояване Wink , но се връзват с прасковените стени.

# 40
  • Мнения: 1 187
Страхотни са ви къщите  Hands Clap Мечтая си и аз един ден да си имам такова уютно местенце  Flowers Four Leaf Clover

# 41
  • Мнения: 742
Isa, честита нова къща, страхотна е Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 771
Isa, прекрасна ти е къщата, точно този стил много ми харесва, а и новото си е ново.  newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 17 282
Isa, "греховните" ти пердета са невероятни; а за размера на терасата само мога да завиждам, скърцайки безпомощно със зъби  Mr. Green
yanita, браво за смелостта за синята кухня  Peace

По въпроса за кухните, който се обсъждаше по-нагоре, аз ще си правя също от Айко, ето тази http://aiko-bg.com/index.php?gid=5&tid=5
Обожавам по-тъмното дърво, а и стените ми ще са светло керемидени.
Ще трябва да си направим проект (те искат 50 лв да го направят, ама ние нали сме нация техническа, ще кракнем някой софтуеър и ще си го направим сами  Mr. Green )

# 44
  • София
  • Мнения: 4 867
Isa, много ти е красива къщата.  А спалнята просто ми грабна сърцето!

Общи условия

Активация на акаунт