Ортодонт в София...

  • 218 941
  • 173
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Здравейте, този форум много ми помогна за да се ориентирам в избирането на добър ортодонт, но все още имам известни колебания. За сега съм се спряла на д-р Луис, но ме интересува дали има пациенти на д-р Елизабет Меликсетян. Никъде в нет-а не пише нищо за нея, а е на удобно място и цените са по-ниски - 3000 лв., което ме кара да се замисля. Благодаря предварително.

# 91
  • Мнения: 0
Регистрирах се  , веднага щом прочетох мненията на последните страници , защото ми беше любопитна темата , поради това , че току-що завърших своето лечение при д-р Цветанов.Лично аз съм много доволна , защото г-н Цветанов беше много любезен с мен през цялото ми лечение с брекети и при всеки мои проблем свързан със зъбите ми , откликваше адекватно и ефикасно!А относно това с мнението на потребителя "pacienta" , мисля че той е просто един озлобен селянин , който дори не е чувал за четка , а търси проблеми в другите!!!

# 92
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Имате ли представа колко може да струват брекети на горната челюст като имам само 2 зъба които са малко криви, но ме дразнят адски, а стоматоложката ми мисли че прекалявам и само си намирам излишни недостатъци. Според мен лечението би трябвало да е около 6-10м. и след като се изправят може би около 1,5г. тази прозрачната шина (не знам как се нарича) да нося. Носих шини когато бях на 20г. и ми се изправиха чудесно, но тъй като съм била на голяма възраст за шини и зъбите ми се върнаха в предишната си позиция(след време) а някои дори по-зле. Та затова все ми се иска да сложа брекети, но 3000лв. ми се свидят. Ако знам че ще е до 500лв. ще се навия веднага, но се притеснявам да отида на консултации за да не се разочаровам от цената и да се откажа завинаги, а сега все още тая надежди. Има ли някой подобен на моя случай?

# 93
  • Мнения: 3 215
ronicat, нещата са комплексни и даже и един зъб да е крив, обикновено се налага носене на брекети и на двете челюсти, за да няма "грешка" в захапката после. По отношение на времетраенето - единствено ортодонт може да прецени колко дълго ще ги носиш. Ако е опитен и ситемата е добра, вероятно няма да е прекалено дълго, но с точност ще знаеш едва след като ги сложиш и зъбите се изправят  Mr. Green По отношение на ритейнърите - колкото по-дълго ги носиш, толкова по-добре, особено щом не си в тинейджърска възраст вече  Peace Препоръчително е освен силиконовата шина да носиш и постоянни ритейнъри поне известно време, ако не завинаги  Peace Успех!

# 94
  • Мнения: X
Някой може ли да ме ориентира за цените в клиника Валор сравнено с други ортодонти? Моята зъболекарка ми препоръча д-р Андреева, но за мен местоположението на клиниката й не ми е много удобно и за това се чудех за клиника Валор. Дали лечението там е много по-скъпо?

# 95
  • Мнения: 1 809
Извинете, че повдигам толкова стара тема- изрових я от библиотеката  Embarassed

Някой може ли да даде актуална информация за това колко струват брекетите и колко прозрачните шини ?  Money
Благодаря предварително!   bouquet

# 96
# 97
  • Мнения: 3
Здравейте.Искам да попитам дали някой има представа колко струват шините за оправяне на обратна захапка при доктор Ходор Факих?Предварително благодаря.

# 98
  • Мнения: 172
Здравейте.Искам да попитам дали някой има представа колко струват шините за оправяне на обратна захапка при доктор Ходор Факих?Предварително благодаря.
Шини няма да оправят обратна захапка!Факих е хирург-лицево-челюстна хирургия,но не те съветвам да се оперираш при него Peace

# 99
  • Мнения: 499
Здравейте.Искам да попитам дали някой има представа колко струват шините за оправяне на обратна захапка при доктор Ходор Факих?Предварително благодаря.

Има не добри отзиви за доктора във форума..

# 100
  • Мнения: 3
Съжалявам малко се обърках.Става въпрос за някакъв си апарат който щял да оправи това.Та за апарата питам.А ако знаете по-добър ортодонт който да отпаря такива случай без операция кажете.Още веднъж се извинявам за объркването.

# 101
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте Laughing
Може ли някой да препоръча ортодонт в София? Става въпрос за поставяне на шини...

# 102
  • Мнения: 499
Здравейте Laughing
Може ли някой да препоръча ортодонт в София? Става въпрос за поставяне на шини...

Няколко поста по-нагоре съм дала линк към темаат за ортодонти, брекети, шини Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 166
Ради, много благодаря  bouquet

# 104
  • Мнения: 172
Съжалявам малко се обърках.Става въпрос за някакъв си апарат който щял да оправи това.Та за апарата питам.А ако знаете по-добър ортодонт който да отпаря такива случай без операция кажете.Още веднъж се извинявам за объркването.
Аз пак ти казвам от опит-с апарат обратна захапка няма да оправиш никога!Повярвай ми-имам над десет годишен опит със апарати,които уж щяха да ми оправят захапката.Не стана докато не се оперирах Peace

Общи условия

Активация на акаунт