Best of...bg-mamma

  • 3 667
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • В офиса
  • Мнения: 4 016
Хм, аз пък взех, че отговорих, не кое е най-доброто, а кое е най-запомнящото се. Като кажеш някой форум, коя е първата тема, която ти идва на ум, или за кое продължаваш да мислиш извън форума. Не е задължително да е добро, а най-характерно.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 219
Ето тази разкошна тема за "А какво обичате, ама наистина?  " - невероятна е, това е моят фаворит!
За съжаление не мога да я намеря с търсачката, някой да помогне?  Praynig

А какво обичате, ама наистина?

# 32
  • Мнения: 612
Много благодаря, Vivi   Hug !
Тази тема ме накара да изпиша няколко листа вкъщи, не се осмелих в темата, а и кое по-напред...
И "За душите на нашите деца и степента, в която ги разбираме"- покъртителна е.

Последна редакция: нд, 23 юли 2006, 16:19 от Биляна*

# 33
  • Мнения: 1 006
Мисля, че наистина темата "За душите на нашите деца и степента, в която ги разбираме"  открита от Fairy е и трябва да бъде лицето на форума ни.

# 34
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Бих сложила темата за 17-те мига, както и тази за стихонете и есетата.

# 35
  • Мнения: 2 254
аз съм от скоро тук и скоро попаднах на една тема "17 мига...." -не мойе да не я помните.
ей всички неща от тази тема ще публикувам

# 36
  • Мнения: 5 622


На море, почивка... - темата за селския туризъм http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21231.0







Тая тема ми е във фейвъритс  Wink

# 37
  • Мнения: 1 493
За мен Bg-Mamma е The Best !!!  Peace
Мамма, Тати, благодаря ви !  Hug
Никога няма да забравя, как направихме "невъзможното" и успяхме да помогнем на малката  Вики !  Party

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мисля, че наистина темата "За душите на нашите деца и степента, в която ги разбираме"  открита от Fairy е и трябва да бъде лицето на форума ни.

Подкрепям - това е темата, която ни помага да четем душите на децата си.
Но също и темата за 17 мига, чрез която самите ние прочетохме в душите си...

# 39
  • Мнения: 1 925
Аз бих сложила темата, в която осиновители разказват, как се е стигнало до осиновяване и колко са щастливи децата да имат истинско семейство - ей, тази тема, ме разплаква всеки път. Когато я чета виждам добрина и състрадание, качества, които се срещат не толкова рядко в бг мамма.  Hug
Също така е темата - как се сбъдна мечтата ми да имам дете - от проблемното.  Peace
За друга не се сещам в момента...  Blush Но със сигурност са много, темите, които трябва да им се отдели внимание в книга.
 Мама и Тати - благодаря за прекрасния форум !
   bouquet

# 40
  • Мнения: 5 647
Е как какво?!  Rolling Eyes

Моя снимка, малко биография и титла "The best Потребител in the world" за цялостен принос, и за най-смислени и на място мнения.  
В последствие, като влезем в Евросъюза и "The best Модератор in the world"
....

Рече скромно тя.  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 1 105
100% всички теми за Хавански клуб. Би била доста сполучлива книжка Grinning.

# 42
  • Мнения: 1 462
The best of bg-mamma са участниците в него.

# 43
  • Мнения: 2 959
...най- доброто от бг-мамма е съществуването му ...
И аз така мисля, но също и някой златни темички като "За душите на нашите деца и степента, в която ги разбираме", и разбира се "Миговете..." 17 ли бяха или хиляди пъти по 17, на Креми/ двойната дозичка/, и направена такава с умелата ръка на сексапилната сакрална Кака, с ДеВаня, Калпазанката и още много др. Момичета и Момчета.

Билянче*, ако Ти харесва темичката за обичта, какво ли би казала за Миговете- толкова разтърсваща, емоционална и красива тема?! Hug

# 44
  • Мнения: 612
 Thinking По една или друга причина не съм я чела 17- те мига . Напоследък нямам време, но си я запазвам и ще я прочета. Със сигурност ще ми достави голямо удоволствие,  предполагам вече  Hug .
Аз такива теми ги чета в подходящо настроение.

Общи условия

Активация на акаунт