Мами в арабски страни-7

  • 23 652
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 655
Честито бебе Тарек на мама веси!Да ви радва с усмивчици и по малко бели да прави!
Ей дани твоята фатима доста добре расте!
Много е сладка и вече пълзи а!?
Ние днес бяхме на консултация и ни сложиха имунизация и днес сами послушното бебе което много се смее, ама наистина понякога  ато почне да се смее с глас не можеш да го спреш!
Та днес беше малко кисел но пък е 8,100 кг и 68 см.
На мен ми се струва доста като килограми, но докторката каза цхе е добре и здраво бебе!
А това захранване ми е Х тои всичко яде, каквото съм пробвала само картофено пюрене му хреса и не го мъчих има време!
Всички имате много поздрави от Риен момиче което беше писала в нашата тема и ви съоби за Сами!
Та тя ми е на гости в силистра и си изкарваме супер.
Миленка даоздравяват малковчите по бързо, много е кофти  да са болни децата!  bouquet

# 91
  • Мнения: 2 804
Креми , ми вие бая над-давате пу-пу-пу да не са ви уроки браво на малкото - голямо момче .
Поздрави на Риен , от мен !  bouquet
Аз не зная колко сме дълги и колко тежи ме , но щом виждам че детето е игриво и не плаче явно е добре .
Не съм от тия превземки(италианки) дето робуват на кантара .
Самира , днеска говори на сестра си на арабски та ми е смешна изрежда всичко което казва баща и на Фатима дословно .
Туй децата днешните са бетер компютър-чета .

# 92
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
здрасти, преди да отида да се потя да ви кажа куку! дани, големи сладурки са ти момите! я кайи какво казва самира на фатима ,4е ми е любопитно как използва арабския?
креми, давай го на диета тоз юнак, малеееееееее как ще го носиш понасетне?
мима се загуби, нали са тримата!
милен4е, хайде лек път за дума и да се вклю4иш от арабско! на другите лека и дано сте здрави!

# 93
  • Мнения: 2 804
Мърси , казва и да идва при нея , да и даде играчката .
Казва и :-Ажи е ходи и после я срита че и е взела играчката щото явно още не осъзнава какви и е казала .
Ла-пешка и работа само да внимавам , че е станала много опасна !
Та сега я хваща за краката или ръцете и като не я видя я разнася из целият хол .
Мимето наистина ни отсвири , но при това положение то и друго не се очаква , нека да се насладят на ваканцията си пожелавам им го от все сърце .
В момента съм се гримирала с тоя арабския прах дето е като молив за очи .
Вие използвате ли го , и има ли някакъв период на годност щото имам още едно цяло шишенце да знам да не ми навреди нещо ?!?

# 94
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
тук съм,  бре Laughing
мъжо в петък ще дойде! ама и тогава няма да се отървете Mr. Green
гледам да си запълня времето само погледна тук и бягам. малкия днес са му лепнали око. три пъти пада и все на глава. майка прави кисели краставички. отидох за оцет до магазина. връщам се-той реве здраво. жената отишла да тоалетна, баща ми гледа мача и малкия се налапал със сол и захар от бурканите #Crazy днес е изялсигурно 5-6 корнишона.

да не се заричам, но като дойде Бутти и тръгвам на гости на бг мамите Twisted Evil
целувки на малките скадковци и на нас здрави крака и нерви  bouquet

# 95
  • Мнения: 815
Честито бебе Тарек на мама Веси!! само да радва мама и тате!!!
Миленка, лек път!!
Миме, весело посрещане на Бутти!!
поздрави и от мен на мамчетата!!!   bouquet  Hug

# 96
  • Мнения: 1 184
Какво става мамчета, изгубихте се нещо???

Ох, аз да ви се оплача. И ние хванахме първата настинка  Cry. Бебчо се разболя и сега киха, кашля и носа му е пълен. Миличкия много му дойде с тези колики. Но най-големия проблем идва като започнем да ядем. Запушено му е нослето и не може добре да суче, а по някое време и ако го стегне и коремчете - шоуто е пълно. Той се бори мъжката и не плаче много, но на мама й се свива сърцето като го гледам как се напъва  Cry.

# 97
  • Мнения: 2 804
Елип проверете дали има мехлема Тонимер , безвреден е след като се постави в нослето на детето до минута предизвиква кихане след което нослето се отпушва и детето диша спокойно .
Аз го използвам много , той не е като капките та не вреди на капилярите в нослето .
Дано по скоро се оправи малчо , че много кофти като са толкова малки и болни .
И ние като излязохме от болницата си лепнахме грип веднага , та чак и антибиотик и давах на малката .

# 98
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте мамчета,много време не съм влизала и не съм чела много назад какво сте писали Embarassed.Предполагам,че доста съм пропуснала,но ще наваксам. Peace
Честито Бебе Тарек ,на мама Веси
Мила Веси,да ти е живо и здраво малкото мъжле,много радост да ви носи и да расте усмихнат и щастлив


# 99
  • у нас
  • Мнения: 660
Ето ги моите принцеси,дето не ми оставят грам свободно време LaughingИма и още снимчици в линка от подписа ми.
Момичета,колкото и да се надявях,поне втората мома да излезе по-мургава,тя тотално разби надеждите ми Mr. Green.Бяла е момата,синеока и страшно си приличат с каката,като бебета.Викам на таткото--мъжо,то не стига че само момичета правиш,ами и фантазия не проявяваш и ги правиш еднакви.Посмяхме се на негов гръб малко. Twisted Evil

# 100
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
елип аз пък ползвам стеримар, но поне е полезно и безвредно! боже дано да сме здрави вси4ки ! миленка ве4е трябва да е дубайско! днес ми се обади едно моми4е от столицата, завърнало се и разправя- голям страх брали в истанбул на отиване пролетта, имало бомба до летището и голям кошмар е било да не стане серия от атентати!не ми се мисли как ще пътуваме евентуално догодина, то да плуваме поне, ама не става!а с кола- за тати визите ще ни струват състояние и я дадат, я-не! през гърция не знам дали няма да имаме проблеми с местните скинари или грани4ните. дани, вие през къде ще минавате? да пишеш и водиш статистика -после да предаваш опита! Peace Whistling
другите къде сте ? някои не се ли завърнахте ве4е-ехо, манел?пък още колко отдавна не са се разписвали в домовата книга!
лорекса, да ги нама4ках и двете от мене, ма верно са бели4ки и вси4ко на мама!тука казват, 4е децата прили4ат на този, който пове4е го оби4ат, хихихих!  bouquet Peace Hug

# 101
  • Мнения: 3 461
Здравейте мамчета,отново сме при вас  bouquet Hug.Вчера се върнахме и все още реанимираме след дългото пътуване.Обиколихме четири държави за един месец,но се справихме геройски въпреки огромните разстояния и багаж.То не бяха дворци и замъци в Ирландия,подземни пещери,заведохме ги и на Дисни в Париж,но не ми хареса така както това в Флорида.Останах възхитена от природата на Ирландия,такава зеленина не съм виждала никъде,или както се казва в песента на Джони Кеш,40 оттенъка на зеленото.Наехме кола и на ден  минавахме по  300-400 км,обиколихме я от А до Я и не простихме на кръчмите,аз бях на безалкололна биричка,де.Ходихме и на мюзикъл в Ковънт Гардън и Мулен Руж в Париж.На края се върнахме в Евростар под Ламанша,и от Лондон в Бахрейн,за наш късмет ден преди това критично положение на Хитроу,както знаете забраниха личния багаж,а не мога да ви опиша с колко се върнахме ние.На края на летището в Бахрейн ни привикаха за проверка на багажа,защото сме имали пистолет и белезници.За пистолета лесно,казвам играчка е,но за белезниците се събра доста народ да гледа и да се смее.Аз пак се намесвам,че са в комплект с пищова,но Джон се изпоти доста докато ги намери, а те в едно розово издайническо пликче.Коментарът на Ния към майка ми беше:"Добре са се обзавели наште от секс шопа."Важното,че не ги конфискуваха. LaughingВсички са отлично,в началото имахме малко премеждия с Атли,който изгоря на слънцето на втория етаж на един автобус в Лондон(да отидеш от +40 градуса на 25,за да игориш),лицето му се обели,и след това баща му го обърна с количката и му разби носа,който на фона на изгореното беше страшна работа,но го оправихме.Загубихме двойната количка на децата при пристигането в Лондон,просто забравихме,че имаме такава и не я изчакахме на летището.Беше по-изгодно да купим две нови,вместо да се връщаме пак до там,а аз затрих най-новия цифров апарат на Сони,така и не ми стана ясно къде,най-ме е яд,че снимките от сватбата са там. EmbarassedНо като изключим тези неща,всичко беше невероятно.Сега очаквам с нетърпение да си почина малко от почивката и после се хващам с арабския пак и диетата.Слава Богу,не качих нищо,но Джон е +7 кг. Twisted Evil
На края да ви кажа,че по-хубаво място от дома няма и че не бих могла да живея постоянно на нито едно от местата,които посетихме,стана ми много мило като се върнахме.
Специални поздрави и още един път честити рожби на Еlip,Lorexa и Vessy.Да ни е честит водопадът от бебета и само здраве и благополучие на тях и семействата им!!! Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 2 804
Ноя , добре завърнала се у дома !  bouquet
И аз като теб където и да ходи ме у дома си ми е най-добре .
Мърси , ми идеята ни е да минем през Гърция , по магистрален път до БГ.
От Анкона където живее ме ние има ферибот до Гърция .
Но като влезем в БГ не зная точно от къде трябва да стигнем до Елхово .
Ще си водя записки за да ни е по-лесно и на връщане , че съм късопаметна  Joy Wink .

# 103
  • Мнения: 815
Lorexa, големи сладурани са и двете душички, на мама са се метнали... Grinning
Noia, добре си дошла и сега хубаво да си починеш!!! чакаме порция снимки!!
Милена, вече трябва да сте на път!! леко кацане!!
Миме, айде не остана, утре е голямата радост, нали?  Heart Eyes весело посрещане!!!
поздрави на всички!!   Hug  bouquet

# 104
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ноя, то е било при вас като приказките, от една в друга с много сладки емоции!браво и как си го описала, винаги съм искала да видя това ирландско зелено в нюансите му, знам, 4е е там и 4ака да го видя!ме4ти, дай боже! искаме снимки, ама като няма фотоапарат, ох подсетихме ме да си взема моя  като тръгваме за сватбата утре, само да държи батерията!
дани, абе ти си била от моя край- маджурите, вси4ки роднини, които са останали по-назад едно време са останали там, само няколко семейства са стигнали до варна.мале мирише ми на роднини!толкова голям род имаме в елхово, нямаш на идея!
люба влезе ли в ритъм в дубайско? добре, 4е сте наблизо там, по телефон4е даже само, но да се 4уете, 4е като съм сами4ко  ми мухлясва бг езика!
хайде лека ве4е!

Общи условия

Активация на акаунт