Моя добра приятелка роди миналата седмица. Дайте идея за подарък до 50лв!

  • 1 521
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 967
Ами, стерилизатор за микровълнова или бебешки шезлонг.

# 16
  • Мнения: 46 518
Аз директно бих я попитала от какво има нужда, за да не се чуди после какво да прави с дублирани подаръци  Peace

# 17
  • Мнения: 17 407
Шезлонг, но все пак я попитай.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 061
още един глас за активна гимнастика  Peace или

"Моят първи бебешки дневник" - 20лв, страхотен спомен, точно сега е момента да го получат, че се попълва още от раждането

# 19
  • Мнения: 3 457
ох на този дневник от кога Се точа ама все не стигам до него Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 383
Бебефон, ако няма.

# 21
  • Мнения: 2 672
Ами звучи добре, но четох тук във форума че не всички деца се интересуват от нея newsm78. Освен това ми се искаше и някаква козметика, ама незнам каква! Аз я питах тя ми каза че нищо не иска, с което още повече ме затруднява #Cussing out #Cussing out

моето дете почти ,да не кажа хич - не играе с играчки.
Според мен след като се спреш на нещо я питай дали го има, дали въобще да го купуваш.
Като идея спален комплект ми допада  Thinking както и "Моят първи бебешки дневник"  Peace

# 22
Благодаря ви много на всички-страхотни сте! Дадохте ми доста идеи. Все пак се спрях на "Моят първи бебешки дневник" на издателство ФЮТ мн е хубав за 25лв. Сега с остатъка мисля да взема някаква хубава и по-скъпа играчка например на Chico. Какво мислите ще ги зардвам ли (моята приятелка вече маминка и нейния бебок)?

# 23
  • Мнения: 3 457
да виж на чико за количка има една като спирала аз съм с такава и съм много доволна около 25-30 лева е Peace

# 24
  • Мнения: 91
Спален комплект за количка или бебефона е прекрасна идея.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 849
Може да й вземеш чек на стойност 50 лв. от магазин  Премама и тя да си избере каквото иска след това.

# 26
  • Мнения: 9 707
Може да й вземеш чек на стойност 50 лв. от магазин  Премама и тя да си избере каквото иска след това.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт