Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 606
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 48 072
Един да има после положителен, всички под карантина баш за матурите?! Не виждам логика.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
При нас са коментирали дати за края на юни, съчетано с раздаване на дипломи.
Но явно и това ще се отложи, ако матурите се изтеглят още напред във времето

# 392
  • София
  • Мнения: 8 943
Хич не ми се вярва за края на юни, въпреки че много ми се иска.

# 393
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Баловете ще се отложат и така трябва. Абсурдно е да се проведат след месец.

Ще се проведат!    
След два месеца и половина.  4-5- 6 юли или 10-12 юли.
 Това е най-безопасният период.

# 394
  • София
  • Мнения: 8 943
Ако е така, ще трябва да купуваме ризи с къс ръкав за момчетата. Simple Smile

# 395
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 490
Е, сега модната полиция ще те изяде, как така риза с къс ръкав!?!? Simple Smile

П.С Преди няколко години имаше тема за това или от друга тема се стигна да се обсъждат мъжките ризи и беше епичен спор.

# 396
  • Мнения: 9 416
Ако е така, ще трябва да купуваме ризи с къс ръкав за момчетата. Simple Smile

Направо по 1 бански и това е.😆

# 397
  • Мнения: 48 072
Модната полиция шие маски Wink

# 398
  • Мнения: 25
Здравейте.От доста време не съм споделяла нищо, тъй като в създалата се ситуация абитуриентските ни страсти ,меко казано се охладиха.Много ми е тъжно за мойто момиче,което с такова нетърпение си чака бала.Искам да попитам родителите,които вече сте капарирали заведение като мен.Как смятате да подходите?Ясно е ,че датите  за бал няма да са тези и ще има промени.Смятате ли ,че въобще ще има балове разрешени за празнуване в ресторант?Много съм объркана.

# 399
  • София
  • Мнения: 6 149
Свържи се със заведението и заедно потърсете вариант. Те също имат интерес тържеството да се проведе.

# 400
  • София
  • Мнения: 93
Всички се надяваме да се проведат. Диджей съм и ми отпаднаха 3 ангажимента досега,  надяваме се като се реши кога ще е завършването, все пак да има някакви празненства

# 401
  • Мнения: 12 473
Всъщност - няма още инфо за баловете, нали?
Само матурите обявиха?

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Всъщност - няма още инфо за баловете, нали?
Само матурите обявиха?
И матурите не са обявени. Няма фиксирана дата.
Баловете не се организират от МОН.
В нашето училище се обсъждат дати за края на юни, но за целта трябва да отворят ресторантите.

# 403
  • Мнения: 25
Свързах се с ресторанта и познайте.Човекът си настоява,че никой не е казал,че на 25.05 няма да има бал.Добави,че едва ли ще лишат абитуриентите от бала им и предложи да изчакаме до 15.05 , за да видим какво ще решат от министерството и тогава да променяме дати.Просто съм шаш отвсякъде.

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Свързах се с ресторанта и познайте.Човекът си настоява,че никой не е казал,че на 25.05 няма да има бал.Добави,че едва ли ще лишат абитуриентите от бала им и предложи да изчакаме до 15.05 , за да видим какво ще решат от министерството и тогава да променяме дати.Просто съм шаш отвсякъде.

Звучи абсурдно - матурите към 05.06., а бал - на 25.05....
И аз си трая засега, имаме ангажиран ресторант, твърдят, че на открито щяло да може, но то и хората дали ще рискуват да дойдат... не знам, много се обърка всичко

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт