кога е време за второ дете

  • 1 238
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Аз смятам след 2 годинки някъде да повторя... пък то си е божа работа....

# 16
  • Мнения: 5 317
Време за второ дете е тогава, когато родителите се почувстват готови:)

 Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 959
Моят тийн обожава сестра си.Постоянно иска да я гледа и гушка.Грижи се за нея,разхожда я,играят.Никога не съм предполагала,че ще я обича толкова.

# 18
  • Мнения: 3 537
Голямата е почти на 14г. ,а малката миналият месец навърши 2 годинки. EmbarassedХубаво,лошо-това е положението. Crazy

# 19
  • Мнения: 335
щом се чувствате готови значи сега е времето

# 20
  • Мнения: 394
Поне 5г. според мене.Но пак всичко е относително.За мен толкова-за друг повече или по-малко.Важното е да се гледат с любов,да ни носят радост и ние да носим мир и благодат на съкровищата си. Peace

# 21
  • Мнения: 495
ами да - въпрос на нагласа и желание, и силиииииииии

# 22
  • Мнения: 817
Ако си мислиш, че си готова и можеш физически и психически да се справиш с второ дете, значи сега е времето!

# 23
  • Мнения: 15 619
Бях на 12 години, когато майка ми роди близнаци. Не знам дали имаше по - щастлива от мен. Защо не се разговорите малко? Може да се зарадва.

# 24
  • Мнения: 1 425
Ако си мислиш, че си готова и можеш физически и психически да се справиш с второ дете, значи сега е времето!
Това е и моето мнение. Моите деца ще имат 2 г. и 3 месеца разлика.

# 25
  • Мнения: 1 117
При всички е различно. Много зависи от по-голямото дете. Зависи и от подхода на родителите.
Смятам, че родителите сами трябва да преценят кога е най- подходящото време за второто дете. Виждала съм деца с разлика в годините 4-5 и не се разбират, а съм виждала и такива с над 10 години разлика - няма разбории в отношенията.

# 26
  • Мнения: 12
Аз май не дадох цялата информация - второто би било от друг татко...Та тук се добавят и други фактори - някой има ли опит с тийнейджър и бебе от друга връзка?

Общи условия

Активация на акаунт