Д-р Велевски, Пловдив

  • 622
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте , какво ви е мнението за доктор ВЕЛЕВСКИ ?? Запазила съм си час при него в сряда. Понеже чувам от други жени че дил доста добър а на мен в момента точно такъв ми трябва. Имам проблем с цикъла , предния ми доктор ми каза че имам поликистозни яйчници. От 3 месеца не ми е идвало ( дори последния път като ми дойде не беше както трябва ) а искаме да имаме бебе , но другото което е ще съм в Бг още 2 седмици и се надявам до тогава да разрешим проблема ми

# 1
  • Мнения: 11
Сега виждам темата и ще се радвам да споделите впечатленията си от д-р Велевски. Ходя при него от повече от година. След дълга борба с уреаплазмата той беше човекът, който ме излекува, а месец след това забременях и януари очакваме да се роди първото ни дете. Докторът е малко особен, доста хора го описват като груб, но ако влезеш в риториката му ще му станеш фен Wink. Не е много по обясненията, често прекъсва, но смятам, че разбира от това, което прави.

# 2
  • Мнения: 6 299
Д-р Велевски следи първата ми бременност преди 11 години,той ме и изражда.Проблеми с него не съм имала,както спомена,ако му влезнеш в тона, всичко е точно.Сега пак го посещавам,за проследяване на бременност.Имам други здравословни проблеми,за които ми даде добри насоки,за което съм му много благодарна.
(Не е по-особен от други специалисти,които съм посещавала.Бях чела мнение за него,че го гони величие.Има като че ли лека доза истина в това,но не ми пречи засега.)

Общи условия

Активация на акаунт