Родилно отделение към МЦ "Здраве" - Пазарджик

  • 58 410
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 123
Моля Ви да ми препоръчате добър гинеколог в Пазарджих, бях при Патишанов, но нали вече не работи в Пз. Незнам към кой да се обърна, защото претърпях миседи и ми трябва доктор познаващ тази проблематика  newsm78

# 106
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Д-р Михайлова, работи в МЦ"Здраве", аз раждах при нея и съм много доволна.

# 107
  • Мнения: 56
Здравейте. Извинявам се, тъй като статията е малко стара. Бременна съм и  искам да науча малко повече за раждането:
1. Бих искала да знам според вас коя е най - добрата болница в Пазарджик
2. Кой доктор бихте ми препоръчали

# 108
  • Мнения: 10
Здравейте. Извинявам се, тъй като статията е малко стара. Бременна съм и  искам да науча малко повече за раждането:
1. Бих искала да знам според вас коя е най - добрата болница в Пазарджик
2. Кой доктор бихте ми препоръчали

  АЗ СЪМ В Здраве при АГ Коруева мн  е добъра

# 109
  • Мнения: 2
може ли някоя мама да сподели за др стайкова от'' здраве''

# 110
  • Мнения: 26
 Аз мога да кажа много хубави неща за Д-р Стайкова. Много възпитана,мила,отзивчива! Още при първият ми преглед ми даде личния си телефон, и ми каза да не се притеснявам да и се обаждам по абсолютно всяко време. 6 пъти ми бяха направени изследвания, просто за да сме сигурни че всичко е наред. Обяснява ми всичко което искам да знам, много добронамерено се държи! Аз ще раждам при нея, нормално.. термина ми е на 10 март, което означава че мога да родя всеки момент. С удоволствие ще ви пиша за да ви споделя как е минало.  baby_neutral

# 111
  • Мнения: 26
Само да попитам някой знае ли какво трябва да си нося от вкъщи? Смисъл нещо като списък за родилното, за да знам горе-долу какво да си приготвя. Благодаря ви предварително!  Heart Eyes

# 112
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Преди пет години нищо не се носеше. Освен тоалетни принадлежности, разбира се. Най-добре питай лекаря, който ти води консултацията.

# 113
  • Nearby
  • Мнения: 194
Някой наскоро раждал в "Здраве"-то?

Да побутна темата. А и си ме интересува  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт