Съхраняване на кърма в торбички за урина?

  • 393
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Преди да родя бях чела, че стерилните пликчета за урина ставали за съхранение на кърма. Става въпрос за тези детските, които са за момченца (с кръгла дупка) и за момиченца (с продълговата). Прерових с търсачката темите за съхранение, но не я открих тази... Rolling Eyes .Нали мога и в тях да си я съхранявам (вече си взех от тях и си понапълних десетина, ама ме загризаха въпросчетата... Sick )? И другото е как после да ги размразя и използвам?
Ох, ще мина на стъклените бурканчета. Май е по- добре. Ама поне да знам дали това, което съм си събрала е годно или не.
А стъклени бурканчета знаете ли от къде да си изнамеря?
Аз съм малко като от семейство Защо- защо Laughing , ама така ще е, ще ви тормозя докрай  Mr. Green
Чао засега  bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не ставаше въпрос за стерилните торбички за урина, а за пластмасовите шишенца за стерилна урина Laughing Пликчетата са с много голяма дупка и не ми изглеждат никак удобни за съхранение, пък и този кръг с лепилото...
Стъклените бурканчета са ок, стига да не ги пълниш догоре и да имаш доста място във фризера Grinning

# 2
  • Мнения: 1 170
Значи не стават, така ли? А вече имам почти литър Cry....

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами предвид че са стерилни сигурно не е кой знае какъв проблем - макар че по-скоро притеснението е дали самото пликче е достатъчно здраво и непропускащо миризми и прочее, за да може безопасно да се съхранява кърма в него. И естествено - да няма досег между кърмата и лепилото.
Можеш да употребиш тази кърма за банята на детенце - вместо гел за къпане във водата, даже няма нужда да изплакваш детенце, като го извадиш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт