Такава кучка ли съм каквато се чувствам?

  • 20 665
  • 265
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 784
А аз кучка ли съм като обичам друг мъж?Намирам се в безизходица ,живея със съпруга ми само от съжаление, можеби заради децата и най вече заради хората, защото цял живот са ме учили да бъда моралистка.Мъката и страданието е голямо не може да се опише .Кажете ми сега кучка ли съм когато сърцето ми принадлежи на друг?
Айде, нашествие на анонимни...  Mr. Green Само аз ли имам чувството, че някой ни пързаля? newsm78

# 211
  • Мнения: 13 512
Айде, нашествие на анонимни...  Mr. Green Само аз ли имам чувството, че някой ни пързаля? newsm78

И аз имам такова чувство!

# 212
Не мога да разбера обаче колко трябва да си прост за да се изцепиш така за човек, който не познаваш?!
Пиле, май ти си по -проста...

На тебе ако не ти е ясно че е простта, значи си толкова тъпа, че чак ме е жал за мъжа ти...

По темата: Ако беше мъж, щяхте да го качите на куцо магаре! То бива женска солидарност, но чак толкова не бива.
Ех, че обичам такива анонимни. Не се знае кой е прост, но че някой е силен-вилен да се заяжда анонимно не говори за голям умствен капацитет. Пък за мъжката солидарност- няма да коментирам. Ако темата беше пусната в някой мъжки сайт като изповед на женен мъж с малко дете, коментарите щяха да бъдат- Браво, пич! и т.н. Щото 80% от мъжете тая случка биха я имали за голямо геройство.
И проста се пише с едно т, ако искаш да минеш за умен поне пиши правилно.

Е след това мнение аз нямам какво да добавя! Такива персони под път и над път...

1) Приемам забележката за правописа - грешката е моя.
2) Не приемам опита да се омаловажи простотията и да се изкара инакомислещия по-черен от дявола, само защото е казал "право куме в очите".
3) Ще ми е драго да се запозная с другите такива персони под пъд и над път.

# 213
  • Мнения: 819
Аз не мисля,че някой ни пързаля.Просто темата е такава.Емичка е изключение,че не е влязла като анонимна/и може би вече съжалява за това/ Това са неща,които не се споделят под път и над път- мисля,че точно за това се появиха и повече анонимни.

# 214
  • Мнения: 1 462
Намирам се в безизходица ,живея със съпруга ми само от съжаление, можеби заради децата и най вече заради хората
"Безизходица" е оправдание.  Съжалението е за теб.  "Заради децата" е добро намерение, водещо в ада.  "Заради хората" е смешно.  Дай пак.

# 215
  • Мнения: 2 716
Ха-ха-ха. "Безизходица"!!! Влюбена. Ти си за съжаление. Влюбва се човек, който търси любов. Ти търси ли я, или внезапно те връхлетя?  smile3511
Децата ти как ще реагират на Обновяването на татко си? Сигурна ли си, че като прецакаш семейството си, най-после ще намериш щастието?
Какво ви става бе хора? От жегата ли ви удари хормона?

# 216
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Едва ли след толкова и различни мнения моето няма да съвпадне с нечие друго ,но аз на твое място бих се опитала да изясня сексуалните си отношения с съпруга си а не да постъпя по този безотговорен начин по който ти си постъпила.Всеки сам по себе си е уникален , с теб определено нямаме нищо общо , никога не бих постъпила толкова тъпо като теб.Успех дано да си простиш

# 217
  • Мнения: 3 268
Виждам,че си тук и затова ще ти кажа другия път,когато това се случи / а то ще се случи /не казвай на мъжа си!!!То и сега ще има последствия,защото мъжете са много честолюбиви и не преглъщат тия неща лесно.Очаквай отмъщение.Скоро!А иначе това е нормално ,поддала си се на емоциите,нищо лошо,но зощо си казала бе,жена

# 218
  • Мнения: 1 722
Не успях да изчета всички мнения, но ето моето ...
Удивявам се как жените в болшинството си приемат изневярата на една жена. Та това е нещо напълно нормално /макар и неприятно за другия/. Да, прието е, че жената не може да изневерява, ако го прави е най-долната мръсница. А ако това беше мъжът й?! Всички вкупом щяхме да кажем, че явно тя не му е обръщала достатъчно внимание, не се е грижела за външния си вид и т.н. Нима не може жената да потърси малко разнообразие?! Какво толкова значи една нощ с друг мъж?! Емичка не се е впуснала в дългосрочна афера, която да я отдалечи от съпруга и детето й .. . това е просто една нощ за нея - да се почуства желана и обичана ... а, някъде по-горе прочетох, че сега се чувствала като парцал  Shocked не знаех, че да спиш с непознат е толкова пошло и лошо ...
Колкото за признанието - според мен е страхотно, щом са се разбрали така ... аз съм казала на мъжа ми, че ако му изневеря, няма да му кажа /и той същото на мен/. Засега не съм му, но не изключвам и това да стане, човешко е все пак.

# 219
  • София
  • Мнения: 44 120
Не успях да изчета всички мнения, но ето моето ...
Удивявам се как жените в болшинството си приемат изневярата на една жена.

Аз лично не правя разлика между изневярата на мъж или жена...все е изневяра и еднакво не я приемам...все си е долна постъпка

# 220
  • Мнения: 3 268
Аз НЕ УДОБРЯВАМ изневярата,но момичета съгласете се,че живеем в свят с много хора около нас , а не изолирано и никой не е застрахован от нещо такова да му се случи.Не може да се замеряме с камъни като в средновековието.Гледам все сте млади жени,а много от вас са наистина тесногръди и големи "моралистки".Най- важно е да не нараняваме човека до себе си и затова една лъжа в този случай за мен е по-приемлива от признание.Даже не лъжа, а просто неко го премълчим-минало-заминало.Ако моят мъж ми признае за изневяра ще умра от мъка,но ако не го знам какво...всичко ще нормално.Вече ако има любовница е съвсем друго,това е друга тема Peace

# 221
  • Мнения: 6 155
Аз НЕ УДОБРЯВАМ изневярата,но момичета съгласете се,че живеем в свят с много хора около нас , а не изолирано и никой не е застрахован от нещо такова да му се случи.Не може да се замеряме с камъни като в средновековието.Гледам все сте млади жени,а много от вас са наистина тесногръди и големи "моралистки".Най- важно е да не нараняваме човека до себе си и затова една лъжа в този случай за мен е по-приемлива от признание.Даже не лъжа, а просто неко го премълчим-минало-заминало.Ако моят мъж ми признае за изневяра ще умра от мъка,но ако не го знам какво...всичко ще нормално.Вече ако има любовница е съвсем друго,това е друга тема Peace

Ей, като започнете с това " да се случи"  ooooh! Как пък така нещата  все ви се "случват"? Да се "случи" означава, че  нещо се е осъществило без човешка намеса, изцяло продукт на природата, без контрол от съзнанието. И питам - как така се случват тези изневери? Нали сте човеци с мозък в главата /поне за такива претендирате/? Не можете да си кажете на ум "Аз НЯМА да се чукам с този/тази" ли?! Или краката ви сами се отварят и вирвате гъз като разгонени кучки?! Щото нещата се случвали  #Crazy Къде ви е самоконтрола? Къде ви е мозъка? Няма, нали!
Лъжата била по-приемлива...дрън-дрън, та пляс.  Sick Лъжата е върха на гнусотията. Ако не искаш да нараняваш човека до себе си просто НЕ се чукаш с друг. А не де се изчукаш и после да го лъжеш, за да  не го нараниш  hahaha
И по-добре "тесногръда моралистка", "консерва" и ... отколкото широкоскроена и леснодащна, слабохарактерна, лъжлива и гледаща собствения си кеф персона!

Едно пояснение - горното се отнася за всички, които изневеряват само и единствено за спорта.



п.с. Г-жо stefani66, пише се Одобрявам! Преди да го крещите по този начин можеше да го проверите, чрез опцията "Проверка на правопис"!


п.с.2 Айде сега всички дето са изневерявали изяжте ме  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 377
В повечето случаи "форумските стандарти" са двойни, тройни и не знам кви още.  ooooh!
То не е псевдоморал и женска солидарност, не е чудо.  Outta Joint
Ха, нерде псевдоморал, нерде женска солидарност  Mr. Green
Хайде да не квалифицираме форумския морал с форумски стандарти.  Wink Това, което на някои се вижда странно и невъзможно, е напълно реално за други. Аз съм щастлива, че мнението ми се различава, това ме прави различен човек и е нормално. Аман от генерализации.

Франзела Калина, умишлено съм сложила кавички.  Wink
Нещо ми е много горещо последните дни и ме мързи да се обяснявам на дълго и нашироко.  Tired
А за различното мнение и генерализациите те подкрепям напълно.  Peace

# 223
  • Мнения: 819
Аз НЕ УДОБРЯВАМ изневярата,но момичета съгласете се,че живеем в свят с много хора около нас , а не изолирано и никой не е застрахован от нещо такова да му се случи.Не може да се замеряме с камъни като в средновековието.Гледам все сте млади жени,а много от вас са наистина тесногръди и големи "моралистки".Най- важно е да не нараняваме човека до себе си и затова една лъжа в този случай за мен е по-приемлива от признание.Даже не лъжа, а просто неко го премълчим-минало-заминало.Ако моят мъж ми признае за изневяра ще умра от мъка,но ако не го знам какво...всичко ще нормално.Вече ако има любовница е съвсем друго,това е друга тема Peace

Ей, като започнете с това " да се случи"  ooooh! Как пък така нещата  все ви се "случват"? Да се "случи" означава, че  нещо се е осъществило без човешка намеса, изцяло продукт на природата, без контрол от съзнанието. И питам - как така се случват тези изневери? Нали сте човеци с мозък в главата /поне за такива претендирате/? Не можете да си кажете на ум "Аз НЯМА да се чукам с този/тази" ли?! Или краката ви сами се отварят и вирвате гъз като разгонени кучки?! Щото нещата се случвали  #Crazy Къде ви е самоконтрола? Къде ви е мозъка? Няма, нали!
Лъжата била по-приемлива...дрън-дрън, та пляс.  Sick Лъжата е върха на гнусотията. Ако не искаш да нараняваш човека до себе си просто НЕ се чукаш с друг. А не де се изчукаш и после да го лъжеш, за да  не го нараниш  hahaha
И по-добре "тесногръда моралистка", "консерва" и ... отколкото широкоскроена и леснодащна, слабохарактерна, лъжлива и гледаща собствения си кеф персона!

Едно пояснение - горното се отнася за всички, които изневеряват само и единствено за спорта.



п.с. Г-жо stefani66, пише се Одобрявам! Преди да го крещите по този начин можеше да го проверите, чрез опцията "Проверка на правопис"!


п.с.2 Айде сега всички дето са изневерявали изяжте ме  Mr. Green

Може ли да задам един въпрос по повод пояснението?
А тези,които примерно са изневерили по други причини/т.е. не само и единствено за спорта/,за тях какво се отнася?
П.п.  Mr. Green малииии...ако зависеше от теб сигурно всички,които са изневерили щеше да ги обесиш на площада за назидание на останалите? Mr. Green

# 224
  • Мнения: 494
Аз НЕ УДОБРЯВАМ изневярата,но момичета съгласете се,че живеем в свят с много хора около нас , а не изолирано и никой не е застрахован от нещо такова да му се случи.Не може да се замеряме с камъни като в средновековието.Гледам все сте млади жени,а много от вас са наистина тесногръди и големи "моралистки".Най- важно е да не нараняваме човека до себе си и затова една лъжа в този случай за мен е по-приемлива от признание.Даже не лъжа, а просто неко го премълчим-минало-заминало.Ако моят мъж ми признае за изневяра ще умра от мъка,но ако не го знам какво...всичко ще нормално.Вече ако има любовница е съвсем друго,това е друга тема Peace

Ей, като започнете с това " да се случи"  ooooh! Как пък така нещата  все ви се "случват"? Да





 се "случи" означава, че  нещо се е осъществило без човешка намеса, изцяло продукт на



природата, без контрол от съзнанието. И питам - как така се случват тези изневери? Нали сте човеци с мозък в главата /поне за такива претендирате/? Не можете да си кажете на ум "Аз НЯМА да се чукам с този/тази" ли?! Или краката ви сами се отварят и вирвате гъз като разгонени кучки?! Щото нещата се случвали  #Crazy Къде ви е самоконтрола? Къде ви е мозъка? Няма, нали!
Лъжата била по-приемлива...дрън-дрън, та пляс.  Sick Лъжата е върха на гнусотията. Ако не искаш да нараняваш човека до себе си просто НЕ се чукаш с друг. А не де се изчукаш и после да го лъжеш, за да  не го нараниш  hahaha
И по-добре "тесногръда моралистка", "консерва" и ... отколкото широкоскроена и леснодащна, слабохарактерна, лъжлива и гледаща собствения си кеф персона!

Едно пояснение - горното се отнася за всички, които изневеряват само и единствено за спорта.



п.с. Г-жо stefani66, пише се Одобрявам! Преди да го крещите по този начин можеше да го проверите, чрез опцията "Проверка на правопис"!


п.с.2 Айде сега всички дето са изневерявали изяжте ме  Mr. Green


В кой век жевееш че критикуваш така? В случая не става въпрос за спорт. И когато диктува сърцето, а не мозъка не можеш да му заповядаш.

Общи условия

Активация на акаунт