какво образование имат майките, вярващи в 

  • 4 299
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 152
Аз съм с магистърска степен - счетоводство и контрол и  бакалавър - статистик.
Не вярвах, докато не ми се случи. Е вече вярвам.

# 91
  • София
  • Мнения: 830
Да видим дали ще им се случи нещо или ще си свиркат на Хаваите  newsm78
Отговарям: Ще си свиркат на Хаваите.

# 92
  • Мнения: 1 517
Въпроса според мен е много глупаво формулиран. Какво общо има между образованието и суеверността?!  newsm78 Човек без образование може да бъде природно интилигентен. Познавам и една особа с 2 висши, която е...думи нямам - ни ум, ни разум, ни грам интелект  ooooh! Тъй че образованието е нещо , ан което аз лично много държа, но то няма нищо общо нито със суеверието, нито с религията, нито даже с успех и пробив в живота. Дълбоко се прекланям пред необятните дебри на науката, но има някои неща на този свят, които си съществуват и без научно обяснение (или няма такова, или не е открито още).
А сега на въпроса: суеверна съм  bowuu , но не се оливам излишно  Wink, вярвам в Бог (или по-скоро във Висш Разум под каквато и да е форма), но не съм супер религиозна...и разчитам на моето шесто чувство, което 2 пъти не послушах и съжалявам още.
Иначе съм завършила езикова гимназия и икономически университет.  Joy

# 93
  • Мнения: 2 292
... и разчитам на моето шесто чувство, което 2 пъти не послушах и съжалявам още.
Иначе съм завършила езикова гимназия и икономически университет.  Joy
Интуицията, според мен се базира на опит, на преживявания, т които си бил достатъчно умен да си извадиш изоди, на способоността да мислиш бързо, рационално и да праиш паралел с предишни изживяания, също да четеш, слушаш, наблюдаваш, и разбираш хората и събитията около себе си, като успяаш да си нарупаш база от знания и опит с които да можеш да праиш паралел при подобни обстоятелства и да мислиш навреме.
чоешката история е пример колко еднообразни са хората. сичко се повтаря, но всеси мислим, че сме уникални и по-добри от предните ...

# 94
  • Мнения: 46 520
Добре де...а кажете ми какво е това? ...

Може да имат някакво наследствено заболяване, случва се ...

# 95
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А защо няма основно?

# 96
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Добре де...а кажете ми какво е това? ...

Може да имат някакво наследствено заболяване, случва се ...

Би било успокоително донякъде ако е така, но не- нямат.

# 97
  • Мнения: 46 520
Би било успокоително донякъде ако е така, но не- нямат.

Не е задължително да се е проявило при тях, като чета в Проблемно забременяване, това е най-трудното, да се открие причината Confused

# 98
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добре де...а кажете ми какво е това? ...

Може да имат някакво наследствено заболяване, случва се ...

И на мен точно това  ми дойде първо на ума. Някаква наследствена обремененост.

Общи условия

Активация на акаунт