Казвате ли истината във форума? 2

  • 4 649
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 212
Биби, видя ли сега, момичето се осмели да "оплюе" стар потребител и кво ти пак не чети, не говори... Mr. Green
А като гледам как върви анкетата, ако се бях регистирирала вчера щях да повярвам, че съм в рая.... Whistling

# 76
  • Мнения: 1 063
Ами да, а там където не искам да влизам в конфликт, не искам да обидя и някого, спестявам си думите и не коментирам в темата. В реалния живот поставям всеки на място, във виртуалното форумско живеене - не!

# 77
  • Мнения: 6 155
Биби, видя ли сега, момичето се осмели да "оплюе" стар потребител и кво ти пак не чети, не говори... Mr. Green

 Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

# 78
  • Мнения: 822
Ката страничен наблюдател мога да кажа ,че тази тема е безсмислена, да не кажа тъпа. Как не се изморявате да си задавате този въпрос има няма всеки ден не знам .Това последното слято или разделно се пише  Laughing
Понякога има нужда от теми,"освобождаващи напрежението"...Кога на чужд,кога на свой гръб.Напоследък все по-често пускаме и пишем в такива теми,вярно е.Но като погледаш малко ТВ или прочетеш нещо в "Преживели загуба",ти се иска да си го изкараш на някого.
Ето сега,аз се възползвах от Biby.Даа,тя пък си го изкара на теб...

# 79
  • Sf
  • Мнения: 808
В затвора всички са невинни, ти не го ли знаеш? Twisted Evil
Изкуплението Шоушенк  Hug

По темата - лъжа като дърта циганка Simple Smile Simple Smile
Шегувааам се Simple Smile
Разбира се, че казвам истината, а и аз не пиша толкова много. Не виждам какво ще постигна, ако излъжа някого Simple Smile

# 80
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вергилия, познай къде имаш грешка в подписа  Mr. Green

Както и преди-не казвам истината, но аз рядко я казвам, защото имам крайно и авторитарно мнение. А и основно съм критична към близките си-познати и непознати не ме интересуват. Понякога се случва да се издразня, но се старая да се придържам към добрия тон. Последното, дами, няма нищо общо с истината, нито с фалша, аман от крайности.

# 81
  • Мнения: 6 155
Вергилия, познай къде имаш грешка в подписа  Mr. Green

Както и преди-не казвам истината, но аз рядко я казвам, защото имам крайно и авторитарно мнение. А и основно съм критична към близките си-познати и непознати не ме интересуват. Понякога се случва да се издразня, но се старая да се придържам към добрия тон. Последното, дами, няма нищо общо с истината, нито с фалша, аман от крайности.

Франзелке, Злобелке  Laughing, няма крайности, има  Mr. Green след фалша  Wink

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако спазваш добрия тон, си лицемерен. Странно тълкувание... Вчера някои дами изкараха Мама Кенга съща светица, защото "приземявала хората".  Joy
На въпроса, за пореден път отговарям, че не деля потребителите на стари и нови, никога не съм поглеждала кой колко мнения има или какво пише под ника му. Казвам точно това, което мисля - и тук, и в реалния живот.  bowuu
Лично на мен това, че пиша, а не говоря, много ми помага (и това е една от причините да вися тук). Била съм доста нетактична и рязка, а тук мога да се опитвам да бъда по-внимателна и да не наранявам хората за щяло и най-вече - за нещяло.  Grinning

# 83
  • Мнения: 1 629
Оообичам тази тема Grinning Аз съм средна ръка потребител, регистриран от 2 години, но със скромно количество мнения(чакам си обещаните от Кейси Mr. Green) Лоби нямам. Заяждам се изключително рядко, но това е щото ме предизвикват. Истината ли? Истината е различна за всички. Казвам си моята. И, да, по-лесно ми е да общувам със стари потребители(с някои от тях), защото ги познавам, някои реално, други само виртуално. Заяждам ли се с тях, о, да! Само да ми паднат. 'Миличка' не наричам никого, леко обидно ми идва. 'Драга, Диър' по-може Grinning

# 84
  • Мнения: 2 161
Не ме интересува кой потребител е нов и кой стар.Ако бъда предизвикана нахално и злобно понякога си изтървавам нервите.За което почти винаги съжалявам .На кого,всъщност се ядосвам?На монитора?Има момичета тук,които са ми безкрайно симпатични.Има и други,с които съм се сдърпвала.Има и такива,които просто в ежедневието си подминавам.Но всичко за мен е несериозно и нереално.Може би съм на принципа:Око да види,ръка да пипне.Форумът за мен е неизчирпаем извор на информация.От тук научавам всичко,телевизиите пасти да ядат!До тук!
А това за подмазването ми е много странно.Ако някой наистина тук го практикува...ами направо е смешно.Животите ни,кариерите ни,любовите ни,омразите ни-те не зависят от никого.Що да се хабим да се мазним?

А що се отнася до това дали съм казвала истината-до този момент съм била честна сто процента.Но ако се наложи,ще излъжа и окото ми няма да мигне.

# 85
  • Мнения: 2 926
Ако спазваш добрия тон, си лицемерен. Странно тълкувание... Вчера някои дами изкараха Мама Кенга съща светица, защото "приземявала хората".  Joy
На въпроса, за пореден път отговарям, че не деля потребителите на стари и нови, никога не съм поглеждала кой колко мнения има или какво пише под ника му. Казвам точно това, което мисля - и тук, и в реалния живот.  bowuu
Лично на мен това, че пиша, а не говоря, много ми помага (и това е една от причините да вися тук). Била съм доста нетактична и рязка, а тук мога да се опитвам да бъда по-внимателна и да не наранявам хората за щяло и най-вече - за нещяло.  Grinning
Аз казах ,че приземява хората,но не съм твърдяла ,че е светица. Светците са скучни. А тук доста се изкарват такива-света вода ненапита Simple Smile

# 86
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако спазваш добрия тон, си лицемерен. Странно тълкувание... Вчера някои дами изкараха Мама Кенга съща светица, защото "приземявала хората".  Joy
На въпроса, за пореден път отговарям, че не деля потребителите на стари и нови, никога не съм поглеждала кой колко мнения има или какво пише под ника му. Казвам точно това, което мисля - и тук, и в реалния живот.  bowuu
Лично на мен това, че пиша, а не говоря, много ми помага (и това е една от причините да вися тук). Била съм доста нетактична и рязка, а тук мога да се опитвам да бъда по-внимателна и да не наранявам хората за щяло и най-вече - за нещяло.  Grinning
Аз казах ,че приземява хората,но не съм твърдяла ,че е светица. Светците са скучни. А тук доста се изкарват такива-света вода ненапита Simple Smile
Не ми се иска да подхващам пак темата, но я ми кажи как точно Кенга приземи хората, които събираха мартеници за децата от домовете?  newsm78
Може и на лични.

# 87
  • Мнения: 2 926
на лични не пиша,освен за сериозни неща:)
Нямам си на понятие как ви е приземила,поради факта ,че не съм чела въпросната тема. Но явно доста народ и доста редовно са падали с нейна помощ на д-то си.
Едва ли изказванията и са били по-грозни от онези в под форума Майки в чужбина. За войната ми е думата.

# 88
  • Мнения: 1 002
мама Кенга просто искаше мартеници и за себе си и приятелите й в Канада , това е всичко ,
а че не се превзема , мисля за това няма спор

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Не виждам смисъл да не казвам истината, когато пиша тук. Когато говоря с хората извън форум-обществото - също. Нямам двоен стандарт.
Тъй то. Такава опция в анкетата няма. Не става дума за оплюване - ако има нещо да се каже, го казвам, стар или нов.
Евентуално мога да го пратя на ЛС, ако няма нужда да е плеснато публично във форума.

Общи условия

Активация на акаунт