Бъдещи и настоящи мами в USA

  • 21 440
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 257
Aaa сега с бебето ще почнеш унции в мл да обръщаш.  Grinning

Ама какъв Сатърдай Найт сме заформили, а?  Laughing

Да, гледам, че сме се сбрали веселата група Laughing

За бебето ще трябва направо да си разлепя разни таблици из къщата, да не повредим дИтетУ Naughty

# 271
  • Мнения: 1 393
приблизителни догадки....Иначе тичам към компютъра да търся converter-и, ако е за нещо сериозно.
Същото и при мен.  Wink
А сега пък най се кефя да си казвам натежалите мерки в килограми- друго си е да  кажеш само 12кг (вместо почти 30 паунда) Laughing

# 272
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
АйдИ, лека нощ.  Wink

# 273
  • Мнения: 2 257
приблизителни догадки....Иначе тичам към компютъра да търся converter-и, ако е за нещо сериозно.
Същото и при мен.  Wink
А сега пък най се кефя да си казвам натежалите мерки в килограми- друго си е да  кажеш само 12кг (вместо почти 30 паунда) Laughing
Ето я и другата SNL-ка Laughing
Това е толкова вярно, дето току що го изрече, че няма накъде. Смущаващо наддавам по американските и съвсем добре по българските мерки....  Laughing

# 274
  • Мнения: 2 257
Лека Grinning Аз поемам нощната смяна...хич не мога да спя напоследък Confused

# 275
  • Мнения: 940
Ама какъв Сатърдай Найт сме заформили, а?  Laughing
Аз даже и чашка винце съм си сипала  Peace и музика "златни хитове на Richard Marx "съвсем по Сатърдей найтски го карам! Laughing

G&J ..друго си е да кажеш че си 55 кила вместо 120 паунда Laughing

Не бе и аз обръщам за важни неща ,всъщност не мога да обръщам изобщо,просто свикнах с тукашните и имам представа примерно колко е една унция или една миля но не мога автоматияно да обърна в европейски мерки.Но определено ми е по лесно да говоря в американски мерки и то заради бебка.

# 276
  • Мнения: 8 163
Аз се успокоявам с мисълта, че за пореден път се прави опит да минат и тука към европейските мерни единици. Да ви кажа, всеки път като отидем с Аля на доФтор, аз им давам градуси Целзий, килограми и сантиметри. Не ми се пулят. Или имат обръщачки (обикновено термометрите им мерят по двете ситеми), или си смятат. Ако съвсем закъсат, вадя моя телефон.

Другият ми проблем е, че имам несъвместимост с математиката, та и числя трудно помня. Така и не научих колко е тежала Аля обърнато в паундове...

# 277
  • Мнения: 2 257
 Joy Joy Joy Ох, не, ще припадна, вижте моля ви се какво намерих преди малко JoyЦЪК

# 278
  • Мнения: 940
G&J...гледала съм го това на най смешните домашни видеоклипове но и сега се сринах от смях,май не съм гледала по сладко нещо,имам чувството че ми се топи сърцето като ги гледам тея сладури baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral!
 Joy Joy Joy

# 279
  • Мнения: 195
Абаджиева, много е лесно с паундовете - грубо делиш на 2, а по-точно на 2.2 за кила:) А мен ми е много драго даже да си казвам 120-те паунда, толкова ги чаках да си дойдат обратно при мен хаха, сега остава по-полечка с кифлите да го давам:) И понеже не стигнахме до море, ще пращам снимка по бански на сухо  Mr. Green
Бубка дубка, много ми липсвате, ще се видим ли скоро??? Поздрави от Лора, Петър, Нико...Сега сме на Хийтроу да фърчим къмто вас. Атанасови излетяха рано сутринта. Стискай палциП;)
Вики, как си активистке форумна? Как е Елла хубавела?? Рада пита за нея:)!
Лека неделя!

# 280
  • Мнения: 7 837
Хаха, и аз съм доникъде с мерните единици  Grinning
Всичко си обръщам по европейски, включително и времето на десктопа ми е в целзий.

Та покрай времето, Флорида, сега гледам проекто пътя на Ернесто, ще ни посещава май...

# 281
  • Мнения: 1 393
...сега гледам проекто пътя на Ернесто, ще ни посещава май...

 ooooh!
даа, и аз за това съм се запритеснила- хич не ми се ходи в ураганско време по болници и не ми се ражда на генератори (знам, че малко драматизирам, ама... Wink). Наистина се надявах, че ще избегнем ураганите тая год. Но май съм прибързала.
На всичкото отгоре моята болница е аха на плажа, т.е. е в зона 1ва линия, ако тръгнат да евакуират. Абе въобще тъпо- дано продължи туй Ернесто да си завива плавно и не кривне неочаквано към нас. Praynig

# 282
  • Мнения: 7 837
MrsG, забранявам да ти ми минават такива мисли  Grinning

Между другото днес ходихме до Home depot да си купуване едни части и забелязах, че доста хора вече товареха кепенци, генератори няма и имаше опашка за поръчването им... Crazy

# 283
  • Мнения: 940
Ето поради тази причина не исках да живееме близо до океана иначе можехме в Charleston SC да отидеме но съм живяла малко там и е отвратително с тези заплахи от урагани а и аз каквато съм с развинтено въображение само това ми и трябва а пък сега след Катрината съвсем.Иначе си обожавам океана и с удоволствие бих отишла да живея там извън ураганния сезон!
Дано да ви се размине тоя Ернесто Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт