Седмица на трепети, надежди и сбъднати желания (24.07-30.07)

  • 7 266
  • 231
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 200
MEGI много съжалявам мила.  Sad  Желая ти бързо възстановяване.  Hug

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добро утро момичета и от мен  Hug . Тука е 7ч и многооооо ми се спи ама ме събудиха  #2gunfire ..... Та пожелавам ви спорен ден и дано да започнем днесшния ден с добри новини... , че нещо много зле започна тази седмица  Sad


 Момичета  Sad само едно въпросче ако може  Laughing
миналия МЦ кървенето ми беше 4 дена а сега се оказа, че е 3 дена  newsm78 от както бебеправим по план се е променил и незнам има ли нещо общо  Thinking никога не ми е бил толкова кратък на по малкоот 5 дена и нито повече от 6 дена  #Cussing out

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 08:04 от Megita

# 62
  • Мнения: 515
MEGI скъпа искренно много съжелявам  Hug знам че е тежко но бъди силна.Ирини го е казала много точно  bouquet

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 529
MEGI опитвах да ти кажа много неща но все не успявах.....Бъди смела.

# 64
  • Мнения: 4 324
Меги, Sad много съжалявам Sad

# 65
  • Мнения: 218
Меги, когато вратата на щастието се затвори, скоро се отваря нова; но често пъти така дълго  се взираме в затворената врата, че не виждаме тази, която се е отворила за нас.....

# 66
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Меги,мила,много съжалявам. Cry
Хубавото е,че вече знаеш какво е положението и какви мерки трябва да се предприемат.
От тук нататък само се опитай да бъдеш спокойна и мисли,че това,което ти се случва в момента е за добро (колкото и невероятно да звучи сега).Момичетата са прави,че по този начин природата коригира грешката,която е допуснала.
Желая ти много,много късмет занапред.Сигурна съм,че скоро ще ни се похвалиш с добри новини-вярвай в това  bouquet Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 4 272
Меги, съжалявам за случилото се Cry
Зайче, честит ти рожденик на патерица! Да ти е жив и здрав, много да те радва и слушка!  bouquet
При мен няма новини. Седя си в офиса и гледам календара, броейки дните до почивката Whistling

# 68
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Simple Smile.Благодаря ви на всички за хубавите пожелания  bouquet.Рожденият ден мина страхотно Grinning.
MEGI съжалявам много за случилото се Cry.Пожелавам ти всичко да мине успешно и бързо да се възстановиш Hug.Бъди силна както досега и всичко ще бъде наред.От все сърце ти желая оттук нататък всичко да бъде наред и всичко лошо да е останало зад гърба ти Hug.
Леки и изпълнен с хубави новини ден на всички Hug

# 69
  • Мнения: 218
Moмичета , тъй като не работя и по цял ден съм си у нас постоянно съм на компютъра и къщата немога да се оправя до обед LaughingДобре ,че ви има та да минава по бързо деня ми. LEA, ти къде ще ходиш на почивка?

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 10:24 от tsvetentse

# 70
  • София
  • Мнения: 4 272
Eто тук ще съм на море. И честно казано, ходеше ми сеоще от 20 юли, но когато се обадих през май, ми казаха, че има свободни места чак от 4 август Shocked И вече едва издържам в тия жеги да стоя тук. А пък и работата хич не ми спори....

# 71
  • Мнения: 264
Lea местенцето е страхотно Simple Smile.Миналата година колежката ми ходи там и казаче е чудесно Grinning.Кара ме сега да ходим там с тях,но ние сме заклети къмпингари и не се навиваме на друго Grinning.

# 72
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен, момичета.
И аз като Лея броя дните до почивката и се надявам вече да е август.
Иначе ни ене се справихме и този месец с бебето и явно ще е морско чедо JoyКакто се разбрахме с Лея - морски принцески ще имаме и двете Laughing
Меги, съжалявам за това, което ти се случи, но съм убедена, че е за добро.Знаеш вече каква е ситуацията.Малко почивка след това и да ни зарадваш с хубави новини.
Момичета, освен да ви пожелая изпълнени с много любов и сбъднати желания летни нощи / и дни/ - друго не ми остава.
Наслаждавайте се на лятотои ни радвайте с хубави новини!

# 73
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте и от мен момичета  bouquet днес имам много работа и чак сега смогнах да ви изчета и междувременно да се скарам с милия по кюто  smile3513 smile3506
Меги много съжалявам за случилото се Sad мога само да ти пожелая кураж и напред, дано този период отмине по-бързо за теб и да дойде време да се похвалиш щастлива smile3525

Аз вече не съм във групата на чакащите или нечакащите, тази сутрин ми дойде  smile3514 тъжно ми е, особенно с тези надежди покрай закъснението но...продължавам напред и другия месец е добър  Sunglasses

Лек и щастлив ден ви желая   bouquet

# 74
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета!
Меги, много съжалявам за случилото се с теб.Миналата седмица ти писах, че съм в положение подобно на твоето.На 20.07 бях пак на ехограф/За кой ли път/, но сега за щастие имаше вече сърдечна дейност и се видя зародиш.Просто съм на по малко г.с. около 4-5.Получава се объркване заради противозачатъчните ,които спрях миналия месец.Притесних се само, че в неделя отново слабо прокървих.Еднократно беше и го отдавам на факта, че попрекалих с движението.Дано всичко е наред.
А на теб стискам палци.Почини си лятото и на есен чакаме хубави новини. Hug

Общи условия

Активация на акаунт