Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 37 431
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 706
Супер новина Марчето.А какво каза за зацапването?Предписа ли нещо?

# 61
  • Мнения: 40
Увеличи ми но шпа 3×2, тъй като според нея имам леки контракции.Каза да лежа, ставане само до тоалетната.
Моля се всичко да бъде наред

# 62
  • Мнения: 170
Е, момичета, аз май бях до тук. Абсолютно по същото време като миналата година. Заболя ме корема по-силно от обичайното и имам кръв. Не е алена, но си е кръв. Сега ще видя тука в Сандански дали има къде да приемат. Док така каза. Но най-вероятно, това беше...

# 63
  • Мнения: 1 706
Ох, Тони дано грешиш. С теб съм!

# 64
  • Мнения: 40
Тони, от сърце ти желая всичко да бъде наред. Говори ли с Владимиров?

# 65
  • Мнения: 170
[Говорих. Това каза да постъпя в болница. Тук ме приеха, прегледаха ме,  в понеделник плодния сак беше 8 мм, сега е 12. Ембрион не се вижда. Пуснаха ми някаква система с витамини и ми биха инжекция но шпа. Дали това е достатъчна мярка не знам. quote author=marchetooo02 link=topic=1162242.msg39906105#msg39906105 date=1577531389]
Тони, от сърце ти желая всичко да бъде наред. Говори ли с Владимиров?
[/quote]

# 66
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 113
Тони,с теб съм.Дано всичко е наред.На този етап това е,което могат да направят.А когато сакът бе по-малък вътре виждаше ли се нещо?Може пък да е рано...

# 67
  • Мнения: 1 706
То зависи и от техниката и човека които гледа.Дано всичко е наред и този път бременееш.Стискам силно палци!

# 68
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета!
От сутринта имам кървене, приехаме в Майчин дом.Частично отлепване на сакчето, ембрион все още не се вижда.

# 69
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 113
Марче,щом си в болница остава само да чакаш.Пожелавам ти всичко да е наред.Сега се сетих,че когато лежах преди да се роди синът ми в болницата имаше едно момиче ,бременно след инвитро ,с няколко загуби и бе цяла бременност там.Роди здраво бебе няколко месеца след мен.За съжаление не помня кой и бе лекарят...

# 70
  • Мнения: 1 706
Много често се случва за съжаление.Лежи, почивай!Ние ще стискаме палци!

# 71
  • Мнения: 40
Толкова много ви благодаря, момичета!
Не знам, дали има надежда, защото аз кървя обилно със съсиреци.Говорих с Владимиров, каза ми да продължавам с хапчетата, че всичко ще бъде наред.
Момичета, няма да се отказваме, всяка една от нас заслужава да сбъдне мечтата си.
Тони, как си?

# 72
  • Мнения: 170
Ох, Марче, съжалявам, че и при теб става така. Мен ме прегледаха днес и от 1.26 вече е 1.7 плодния сак. Ембрион още не се вижда. Поне все още има развитие. Иначе си ми слагат инжекции, и същата система. Кървене за сега няма, болки менструални няма. Само пулсираща тъпа болка ниско долу понякога. И тъпата хрема ме тормози. Дано да са ни борбени и да оцелеят. Каква е причината точно по това време да се отлепят, спират развитие и т.н не знам .... Марче, не се отчайвай, и на мен доктора така ми каза, всичко ще бъде наред спокойно! Аз моето го отписвам вече два пъти, но и двата пъти ме изненада Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 706
Момичета с вас сме и ви мислим! Казват, че около датата на цикъл може да се случват такива зацапвания и отлепвания.Почивайте, лежете!

# 74
  • Мнения: 40
При мен от сутринта кървенето намаля.Бият ми инжекция но шпа, но не са ме преглеждали от неделя, когато ме приеха.Продължавам с утрогестана и естрофема.
Момичета, знаете ли колко болничен ни се полага след това

Общи условия

Активация на акаунт