Удоволствието да се прибереш у дома!

  • 4 290
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Аз не мога да дам еднозначен отговор за дома, който създадохме със съпруга ми.
Много обичам своя дом, но не и мястото където се намира.
Обожавам своя балкон, но не и гледката през него.
Харесвам си къщата, но ако може да е изолирана от целия  външен свят. 
Много ми е приятно да се завръщам от пътуване и да си легна в своя креват.  Дори последно време установих, че само в него мога да спя.
Иска ми се да си  изрежа само нашия апартамент от кооперацията в коя се намира и да си  го занеса някъде другаде. newsm78 newsm78 newsm78

# 46
  • Мнения: 1 930
Страхотно удоволствие е.
Ходим, къде ходим, в къщи съм си в рай  Peace.

# 47
  • MUC
  • Мнения: 297
Болна тема за мене...  Confused

След толкова местения по квартири и общежития, смяна на градове и държави... дори не знам къде е домът ми  Rolling Eyes Sad Когато се прибирам в България, се чувствам у дома - и в жилището на майка ми (малко време съм прекарала там като цяло, но сега ми е скъпо), и при бабите и дядовците ми... особено при едните. Но си давам сметка, че вече съм само на гости там. Даже се карам на майка ми, като ми каже "ми на гости си ми" (по повод това, че ме глези примерно). Не искам да съм на гости там! Ако съм на гости, то къде съм си вкъщи?!

Мечтая за момента, когато ще съградим общ дом с моето момче. Независимо дали ще е тук или там... да си е нашият дом. Тогава вече ще мога да ходя "на гости" при мама...  Wink

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 969
"По-хубаво от вкъщи няма"  Wink
Peace

# 49
  • Мнения: 13 512
ДА,щастлива съм всеки път ,когато се прибирам  у дома. Имала съм  случаи, в които съм искала да сляза от самолета и целуна земята родна! Живяла съм в чужбина, материално съм била много добре,но и през ум не ми е минавало да остана да живея  там.Много обичам да пътувам и го правя често за удоволствие, но винаги се  прибирам с радост в къщи!

# 50
  • Мнения: 8 917
Страхотно удоволствие е.
Ходим, къде ходим, в къщи съм си в рай  Peace.

Peace

Общи условия

Активация на акаунт