Отговори
# 30
  • Мнения: 743
Здравейте пак, да ви се похваля - донесоха ни легълцето. Сглобихме го и вече е готово. Обаче има един проблем - таткото не преценил шкафа отдолу и сега е обратно и не се затваря smile3515
Сега ще почакам няколко дни, и ще го накарам да го оправи. Няма да го насилвам утре, защото има опасност да  smile3512
Аз му казах че не е правилно сглобено и той се почуства гадно. Ама му мина май де.  newsm78
Иначе, легълцето е хубаво. Само трябва да купим чаршафчета и вълглавничка. Ей такива неща.
Количка още не сме взели, но смятам че може да почака малко. Но искам да купим столче - такова което да става и за кола.
Спирам до тук. Пожелавам ви лека нощ на всички и да спите спокойно.  smile3524

# 31
  • София
  • Мнения: 1 397
Мама Леоне, и на мен ми е за втори път, ама сега като толкова наближи датата взех да се понапичам Simple Smile Ама умерено де хихихи Laughing
Хем първия път както вече писах много леко ми се размина, за 3 часа, сега ако е по-бързо направо ще трябва да тичаме.

Не знам как ще е сега, но предния път в болницата само вода и плодове можех да хапвам с удоволствие, а беше зима, а сега с тия жеги ако се запази апетита ми от сега сигурно само на вода ще премина. Не мога да си представя да погълна вафла или шоколад, имам чувството, че ще припадна от толкова сладко.

И аз не спя с изключение на ранни зори, но пък дребосъка се събужда всеки ден в 7.30 и край. Някои дни успявам следобяд да демна, ама не много успешно.

Успех на всички на които предстои планирано секцио тази седмица и дано и аз ви зарадвам с бебе тия дни Simple Smile

# 32
  • Мнения: 743
Kabivблагодаря ти много пак за бързата реакция,дано всичко с мъжа ти да се оправи,представям си каквото ти е,аз ходя по хижи(когато корема ми не ходи с 5мин.напред Wink)а там като захъркат дружно господата туристи,стоя цяла нощ в столовата. Laughingмайтапа настрана дано да се възстанови успешно!
Много ти благодаря, че ми напомни и мястото на срещата ,че какъвто съм заплес Embarassedзапомних часа и Нова Деница,но името на заведението го забравих.
elen@ще се моля за теб всичко да мине добре,запаси се със сокчета и вода вкъщи ,които мъжа ти да ти носи ,защото след секцио си основно на течности,много се ожаднява ,а и упойката се чисти с течности!
AndyBблагодаря за съвета,мисля че реших окончателно,ще я ангажирам и ще раждам в Св.София,това реших окончателно.(то крайно време беше Blush)
didika честити продобивки!

# 33
  • Мнения: 164
Здравейте милички, Hug

Утре се очертава да съм първа операция - щом мога, ще пусна едно sms-че, а после и подбробен отчет... Grinning

Хубав ден на всички и още веднъж мерси за подкрепата!  bouquet

mmar yспех и леко раждане миличка!!!Стискам палци всичко да е наред и да си гушнеш сладкото бебче!Бъди спокойна-това е най-важното!С теб сме и после да разказваш!Целувки. Heart Eyes   

elen@ стискам ти палци и на теб!


Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 23:43 от nadence

# 34
  • Мнения: 575
Добрутро момичета  Hug

Да ви се похваля: направих страхотна торта за рождения ден на мама. Понеже живеем на 200 метра една от друга реших да я изненадам и точно в 00:00ч. звъннах на вратата с торта с горящи свещи в ръце. Много се зарадва милата Blush Blush
Не направих тирамису , защото ми се стори много сложно. Направих една с маслен и млечен крем и доста добре се получи. Направо си е супер като за пурва стъпка в тортоправенето Simple Smile
Моля почерпете се по този хубав повод Simple Smile
 cook  Wine Glass     

Сега си гушвам мечето newsm46  и лека нощ Simple Smile 

# 35
  • Мнения: 172
Здравейте мамчета!!!!

Честита ни нова темичка!!! newsm10
mmar, elen@ стискаме палци!!! Дано всичко да мине колкото се може по-леко!!!!
nadence  надявам се да си по-добре!!!!! Пази се мила!
За сега толкова от нас!!!!!
По-късно пак ще се включим!!!!

# 36
  • Мнения: 164
Обърквация браво на теб за тортата.Я дай бързо рецептата като се събудиш. Wink

Аз пък не мога да спя и реших да стана в 5 часа и направих тутманик а закуска.Миличкия ми мъж беше много доволен и си пожела по-често да ставам толкова рано. LaughingСега си пия кафенцето,но усещам как ми се доспива .smile3507

didka_nedeva и ти си от раннобудните май,а?Благодаря ти,вече съм добре,все едно не е било.Пазете се и вие ,че много неприятно.

Приятен ден на всички.Аз днес ще ходя на педикюр,че не мога да се наведа и на половина даже.Само дето часът ми е по обяд точно,ама нямам как,добре че е близо.Хайде чао за сега от нас и успех още веднъж на mmar и elen@.Леко раждане момичета.  bouquet

# 37
  • Мнения: 273
Здравейте мами и честита ви темичка  bouquet
Lorexa,не ни оставяй толкова ни е хубаво с теб!  Hug
кабив-стискам палци за мъжа ти -всичко ще е наред
emelle и gabi32 благодаря за тортите, много са вкусни
didika честити продобивки!
mmar и elen@ yспех и леко раждане милички
Обърквация мерси за почерпката

Аз да ви се оплача вчера отидох на Доки да си взема списъка за болницата и ме прегледа и вагинално и останови че имам гъби и ще си слагам глобули и на всичкото отгоре каза да се стягам че ще раждам нормално а не секцио /ако има проблем тогава ще ме режат/ и шииката се е скасила, но не ми каза колко и няма да изкарам до термина 13.08 ами ще изпревари. Много се паникосах,  Sick дори снощи сънувах че съм в болницата и ме подготвят за раждане а аз съм отишла с полвин багаж.
 Искам да питам нормално раждалите мами вие с каква упоика бяхте и ако има разкъсване слагат ли упоика като ви шият.

извенете ме ако съм пропуснала да поздравя някого, лек ден и приятни разходки и да не се шашкате като мен. Laughing

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 08:46 от snejko

# 38
  • Мнения: 743
Добро утро на всички. newsm44
Браво на Обърквация за тортата.
Аз съм будна от 3:30, но ре6их да се натискам в леглото. 1countingsheep, но не можах да заспя.
Сега се връщам от Шейново. Вече сме сигурни, че ще е момиченце. А всички около мен ме лъжат  - момче ще е, с тези тонове и този корем. Да, да , ама не. Ама нищо де, едно малко момиченце ще си имам. newsm81
Пак се започна с агитациите за нормално раждане, то секциото не било лош избор, но все пак...... Малко ми се разколебаха позициите, но ще видим.  newsm78
Малката госпожица е тежка 2 800 и едва ли щяла да стане по - голяма. И нямало да е трудно. Плацентата ми била започнала да зрее. Но определено съм щяла да дочакам термина си - 17.08. Живи и здрави да стигнем до тогава, а и след това. newsm17
За сега ви казвам приятен ден и по-спокойни да бъдем.  smile3521

# 39
  • у дома
  • Мнения: 1 581
здравейте мами!   newsm51

страшно съм щастлива, че на мен се падна честта да съобщя за поредното ни бебче  baby_neutral  съжалявам, че ви информирам с 2 часа закъснение  Embarassed
в 9.08ч получих смс от ммария, родила е най-сладката бебка Ирма, 2.750кг - 48см   smile3504 и двете са супер! да пием по едно за тяхно здраве!  cheers

# 40
  • Мнения: 1 053
Честито на мама Мария и таткото за сладкото бебче. newsm51.Да са живи и здрави и много щастливи HugОтново си имаме момиченце,хайде момченца къде сте? newsm62

# 41
  • Мнения: 260
Супер! Още едно бебче благополучно се появи на бял свят!

Честито на mmar! Да са винаги здрави и щастливи двечките с Ирма   bouquet

# 42
  • Мнения: 743
БРАВО. Още едно детенце. Да е жива и здрава малката сладуранка. А също така и майка й, да й се радват с тати и им носи само щастие. newsm51

# 43
  • Мнения: 75
Честито на мама Мария за малката Ирма. Да е жива и здрава и много да ги радва.   smile3501

# 44
  • София
  • Мнения: 96
Честито на mmar  и нейното семейство!  newsm67

Общи условия

Активация на акаунт