Delimano уред за кисело мляко

  • 1 238
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Моля дайте мнение ако някой има Delimano за приготвяне на кисело мляко Доволни ли сте,получава ли се хубаво кисело мляко,като цяло заслужава ли си покупката

# 1
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
само този уред ли те интересува?

# 2
  • Милано, Италия
  • Мнения: 39
Вкусното кисело мляко, не го създава машината, а РЪКАТА! Wink

# 3
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
За мен това е една излишна глупост. 6 часа ще ми хаби ток да поддържа 70 градуса, за да изплюе накрая някви си мини чашки по 200мл кисело мляко. Да не забравяме, че след 6-тия час ТИ трябва да си около уреда, за да го спреш, защото няма автоматичен стоп. Дори покупката да е заради бебе, пак не си заслужава, това бебе ще расте, ще иска още и още мляко, а да не говорим, че у вас сигурно и вие ще искате да хапнете. Какво ви пречи да използвате безплатния начин - колкото големи буркани си искате, завити в одеала в топла стая? Бабите по селата правя страхотно кисело мляко и без тия елетрически изгъзици, ние що да не можем?

# 4
  • Мнения: 550
Ако не държите на марката си купете уреда за мляко от Лидъл. Имам го от 3-4 години и съм много доволна. Зареждам вечер и на сутринта млякото е готово

# 5
  • Враца
  • Мнения: 876
Аз мляко правя в бурканчета с вряла вода. Подквасвам, наливам вряла вода, пэхлупвам тенджерата и сутринта млякото е готово

Общи условия

Активация на акаунт