Случвало ли ви се е мъж да ви обяснява "женски" работи?

  • 2 595
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 243
Само ми задайте тема и ми гледайте сеира...
Абсолютно!!! Не се стои край него в такива моменти Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 17 407
Да, слувало се е да ме консултират мъже. В магазините, от които си купувам боя за коса и декоративната козметика продавачите са мъже- не са ме подвели до момента. ЗА бельо не ми се се случвало, но за дреха съм се доверявала пак на консултант- мъж. Абе... склонна съм да им вярвам повече, отколкото на жени. Смешно е да те убеждават, че дадена дреха ти стои страхотно, при положение, че виждаш обратното... Мъжете имат по- реална преценка, било то и защото възприемат жената като обект на  сексуални желания в дадената ситуация Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 327
Случвало ми се е... Ама май до сега никой не ме е изненадал с нещо дето да не го знам Simple Smile
Да не говорим че от някои мъжки неща и аз разбирам - вкъщи всичко си поправям сама...
Най забавно ми беше веднъж един доброжелател като ми изнесе лекция за овулацията и за това как трябва да се пазя при секс... При положение, че и дете имах вече, но явно изглежам с под средна ителигентност...

# 48
  • Мнения: 5 647
Да, случвало ми се е при това в един магазин за бельо преди време. Влизам аз да си взема сутиен и се чудя кой номер бях, а продавача само ме погледна и ми подаде размера.  Shocked Много се впечатлих и сутиена на истина ми беше по мярка.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 493
Да, случвало ми се е при това в един магазин за бельо преди време. Влизам аз да си взема сутиен и се чудя кой номер бях, а продавача само ме погледна и ми подаде размера.  Shocked Много се впечатлих и сутиена на истина ми беше по мярка.
Peace
само дет не влезе с мен в пробната  hahaha

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, случвало ми се е при това в един магазин за бельо преди време. Влизам аз да си взема сутиен и се чудя кой номер бях, а продавача само ме погледна и ми подаде размера.  Shocked Много се впечатлих и сутиена на истина ми беше по мярка.

Значи не те попита дали може с ръце да установи размера ти hahaha

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Случвало се е аз да обяснявам на мъж за мъжки дела...
За обратното нямам спомен  newsm78

# 52
  • Мнения: 1 462
Не се притеснявам да обяснявам на по-малки от мен, момичета или момчета.  На по-възрастни мъже може и да обяснявам, все пак обяснимо е защо не знаят нещо-си по "женски въпроси".  Но съвсем си преосмислих вижданията, когато в Метро една жена на възрастта на майка ми ме попита "Този ориз хубав ли е?"  Ами обясних и, че е хубав, ако слага вода 1:3 и че не се слепва, и сам останах впечатлен, че наистина знам...  За което съм благодарен на Luminosa Grinning

Една друга форумка пък консултирах за течния препарат за пране и как се слага в пералнята Grinning  Но това го приемам по-скоро като "мъжки въпрос", защото всъщност се отнася до пералнята и как се щрака едно нещо в контейнерчето за прах.

--

Замислих се за понятието "женски" работи...  Що е то?  За някои да споделят за гаджета е женска работа, за някои въпроси за обличането и отглеждането на децата е женска работа...  За някои да се обсъждат клюки е женска работа...  И съответно - за "мъжката" такава - !?  Футбол, Формула 1, новият модел BMW - мен не ме интересуват, но има жени (да, форумки) които с кеф го правят.

Въпросът го разбирам по-скоро като "Случвало ли ви се е мъж да ви отговори компетентно за нещо, което не очаквате, че разбира?"

Общи условия

Активация на акаунт