Филм или книга? Как разпускате?

  • 2 938
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не мога без книга! Чета много различни неща, много от книгите забравям моментално, но четенето ми е страст.
Филми напоследък гледам все по- рядко ( изключвам сериалите, които следя по ТВ) и най- често заспивам пред екрана.

# 61
  • Мнения: 1 425
И аз съм за КНИГИТЕ. Обожавам да чета всичко. Но за съжаление в момента цените на новите книги са високи и не мога да си позволявам да си купувам по много, както преди. Но пък с една приятелка, често си разменяме и съгласуваме кои коя книга да вземе  Laughing

# 62
  • Мнения: 4 358
Книга.
Ей сега чакам да ми донесат три новички от online - книжарницата  #Milti

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз съм от четящите, като една видна библиотекарка Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 3 390
Нито едно от двете. Като дете четях повече, сега освен специализирана литература по специалността друго не чета. Разпускам с интернет.

# 65
  • Мнения: 1 420
И аз мноого обичам да чета - още от дете съм така. Сега тук в Англия си вземам книжки на английски, но предпочитам да са ми на бг, така че сега последно като си бяхме в родината се запасих с една солидна купчинка  smile3529 Иначе много обичам да ходя на кино.Съпругът ми е голям киноман и доста често си гледаме филмчета. Но иначе за мен най - релаксиращото нещо е да полегна и да си почета  newsm10

# 66
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
когато със съпруга ми стигнахме за пръв път до споменатата възглавница, той май се зарадва повече на книгите, които изрови...абе с една дума...позна си възглавницата  Blush
Толкова познато!!!
На въпроса - твърдо книга! В къщи сме все едни книжни плъхове, сухари ще гризем, но книжки ще си купим.
А филмите - само на кино (в много, ама много краен случай на диск), на монитор - нивгаш!
Боже, как ми липсва кино "Одеон" в София! Cry

# 67
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За да доизгледам някакъв филм, трябва да е изключителен, разтърсващ. Такъв, че 2 дни след това все още да мисля за него. Затова филми мн. рядко гледам.

Гласувах с книга.  Peace Мн. обичам да чета. И тъй като това, което ме интересува, съм го изчела вкъщи, си купувам от всяка заплата по 1 книга. От антикварна книжарница. Излизат по 3-4 лв.

# 68
  • Мнения: 1 629
Книгоман съм. Трупам книги, чета, разнасям, че и просветителска дейност водя. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт