Др. Емил Гърчев, Майчин дом

  • 2 476
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте! Може ли актуални мнения и информация за др. Емил Гърчев от Майчин дом. Намерих стара тема за него, но е от 2012 год. https://bg-mam.ma/t/661803

# 1
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 017
И какво точно те интересува? Познавам го лично - и като професионалист и като приятел.
Аз родих сина си при него преди 21 година. Дъщеря ми роди при него преди четири години.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте, аз родих при него преди 3 месеца с избор на екип в МД, какво Ви интересува ?

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 16:06 от Nadezhda Gyurova 657921

# 3
  • Мнения: 1 380
Здравейте,може ли дадете мнение за раждане при него? Отношението му по време на раждането,това ми е най-важно.Родих сина си в болница Надежда,но още се колебая сега къде да родя ,а вече съм в средата на седми месец.И може ли да присъства мъжа ми,ако е естествено раждане,на първото присъстваше.Благодаря предварително. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте,може ли дадете мнение за раждане при него? Отношението му по време на раждането,това ми е най-важно.Родих сина си в болница Надежда,но още се колебая сега къде да родя ,а вече съм в средата на седми месец.И може ли да присъства мъжа ми,ако е естествено раждане,на първото присъстваше.Благодаря предварително. Simple Smile
Здравейте, извинявам се за забавянето. Ще се опитам да Ви дам максимално информация, за да придобиете колкото е възможно по-реална представа.

Ще започна отзад напред с отговорите. Simple Smile  По отношение на присъствието на мъжете ни по време на раждането имаме различие и не съм обсъждала този вариант с Гърчев. Доколкото помня обаче тази възможност я има в ценоразписа на МД. Със сигурност е възможно. Имайте предвид обаче, че по принцип присъствието на половинките ни е неприятно за лекарите. Разсейва ги и не искат да се занимават с още един тотално неадекватен емоционално човек. Simple Smile (казвам го с най-добри чувства и се надявам да го приемете като шега). Simple Smile

Раждането ми мина без никакви забележки. Отношението на Гърчев беше като на професионалист, което аз търсех. Създаваше ми спокойствие, защото все пак опитът му не е за пренебрегване. По време на самото раждане, той е стожерът на целия процес. Всички се въртят около  него (след като са се завъртели първо около мен / вас Simple Smile ) и той дава насоки, ако се наложи. Реално аз не съм имала никакви притеснения, освен условието че исках да родя естествено (+ епидурална упойка, ако не издържа  на болката). Така и стана. Наложиха се малко шевове накрая, които минаха без проблем, както и зарастването им в последствие.

Изборът на неговия екип в нашия случай беше повлиян и от желанието да запазим стволови клетки при жена му в болница "Свети Лазар" и той веднага съхрани генетичния материял в азотна среда, което за мен беше може би най-важният елемент, след проплакването на моя пръдльо, когото вече захранвам. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ако имате други въпроси, оставам на разположение, още веднъж ме извинете за забавянето и Ви пожелавам най-лесното раждане и най-хубавите моменти след това ! Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 14:42 от Nadezhda Gyurova 657921

# 5
  • Мнения: 1 380
Мислех да раждам при него,наложи ми се да вляза за задържане със скъсена шийка,в последствие и разкритие 1 см и се молех да не родя там,той ме прие.  Той така и не ми каза колко ми е шийката,подиграваше се сякаш,каза,ако ти кажа,че е 1 мм?,беше груб и незаинтересован. И така,Слава Богу,бях изписана, продължих да си лежа вкъщи и родих и втория си син в болница Надежда,доносен в 37+3. 💙

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 19:26 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт