едно въпросче (кога започва да се усеща бебето?)

  • 19 369
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
Аз усетих Момчил в 4 месец  Peace

# 16
  • Мнения: 949
Нали ходиш редовно на лекар ? Не се безпокой , ще го усетиш , аз лично също късно го усетих , възможно е да си го чувствала вече и да не знаеш , че е то . Посещавай редовно лекаря си и всичко ще бъде ок . Успех  Peace

# 17
  • Мнения: 566
аз го усетих към 18 г.с. и го упреличавах на газове в червата. след близо 2 седмици станах истински спец и различаваха бебчо от другите неща

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз усетих бебка в 20 г.с. и като теб се питах защо още не усещам нищо.Спокойно,всичко с времето си,а и доста си прилича с други усешания в тази област и в началото ще се чудиш това ли е.После ставаш спец.

# 19
  • Мнения: 388
С предната бременност го усетих в 5 месец

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 3 407
При първа бременност се усеща по-късно, независимо, че аз я усетих към 17 г.с.   bouquet

# 22
  • Мнения: 231
Най вероятно то си мърда ама незнаеш че е то:). Аз осетих два пъти нещо като гъделичкане дце вечери поред и това беше. След това започнаха някакви страни като къркорене на черва, пулсиране и разни такива страни неща и предполагам че е бебчето.
Не се шашкай Simple Smile
Успех






-----------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 10:20 от Аурелия

# 23
  • Мнения: 216
18-20 СЕДМИЦА СЕ УСЕЩА ПРИ ПЪРВА БРЕМЕННОСТ,А ПРИ ВТОРА  НЯКЪДЕ 16.

# 24
  • Мнения: 3 356
В средата на третия месец.

# 25
  • Мнения: 683
Аз го усетих в 16-та седмица, тогава подскочи за първи път.  Heart Eyes

# 26
момичета много ви благодаря за отговорите много сте мили Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 249
Въпреки че според общоприетото мнение при първа бременност се усеща по-късно, лично при мен беше в 16-17 г.с. Наистина чувството е подобно на гъделичкане, но много скоро разбираш, че всъщност не е!

# 28
  • Мнения: 509
Aз също усетих бебчо към 16-17 седм. Не се притеснявай, при първа бременност се усеща по-късно или не можеш в началото да определиш дали е то. Щом ехографът показва, че се движи, споко Stop

# 29
  • Мнения: 2 673
Усещането е като газове в стомаха:)
Мърда нещо, но не ти е ясно какво е.
След време ти се изяснява....

точно!  Peace
усетих го около 4-5м.

Общи условия

Активация на акаунт