"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 6

  • 23 045
  • 668
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 743
Как таке бе, нали без Лихарска нищо не може да се прави .Просто нямам думиииииииииииииии :'( и емотиконите не мога да използвам , МАМКА МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ Яд ме е за МАяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя Sad Sad Sad

# 631
  • Мнения: 5 228
Еми, следващият път, когато ходиш в дом №7 и аз искам да дойда с теб.
Да питам, имам хубави есенно-зимни обувки и ботушки, почти нови, за 1-1.5 години. За къде биха свършили работа?

# 632
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, следващият път, когато ходиш в дом №7 и аз искам да дойда с теб.
Да питам, имам хубави есенно-зимни обувки и ботушки, почти нови, за 1-1.5 години. За къде биха свършили работа?
имам нещо предвид, пиши ми  Laughing

# 633
  • Мнения: 4 195
Еми мила...........................горкото ни дете
ей само да се оправи Вики - винаги съм с вас
Еми.......ти си знаеш, но пак да си ти кажа- силна си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 634
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета здравейте  Hug
Току що говорих с директорката на дома в Перник. Моята кръщелница Яна има Рожден Ден на 12.09., но поради това, че таткото ни е на работа и няма как да отидем, ще я посетим на 17.09. в Неделя. Ако все пак има вероятност да се ходи в Перник на самия Рожден Ден ще съм много щастлива, но няма как сама да отида с градския транспорт защото сме подготвили доста багаж за там. Та ако някоя мобилна мама реши да се ходи на 12.09 - Вторник ще е чудесно  Hug
Подготвили сме за Яна много подаръци освен това колежка на мъжа ми е дала невероятни дрешки след като е гледала повторението на филма по БТВ.
Ами това исках да споделя Simple Smile

# 635
  • Мнения: 2 249
само да кажа набързо-днес от една фирма за бои ми предложиха да ни дарят известно коичество с нарушени опаковки,които не стават за магазините им-трябва да решим за къде-дали за трън да отиват,че тям ремонта е спешен или по софийските домове-мислех си че катерушките и парзалките имат нужда от пребоядисване-ама трябва да попитам каква е боята-дали става за това или е за стени newsm78

# 636
  • Мнения: 4 195
дружки има нещо спешно, Летящата Крава (от Пазарджик е мамата) е в София, иска да купи за дома в Пазарджик памперси, до петък е тук, но е без кола - аз също, а и съм под карантина - моля ви - има ли някой, който има възможност да я вземе от Овча купел, да идат до склада и да купят с нея пампи или поне да и покаже къде е, пък тя с мъжа и ще идат след това да купят - моля ви да съдействаме, аз просто немога да се отзова в момента никъде и за нищо Embarassed Cry
който може да ми пише за да му дам телефона и. разчитам на вас Heart Eyes

# 637
  • Мнения: 2 361
  Ние с Митко можем в петък от рано сутринта до обяд, само трябва да обясните къде е склада.

# 638
  • Мнения: 4 195
  Ние с Митко можем в петък от рано сутринта до обяд, само трябва да обясните къде е склада.
уффффффф Евка адски е забутан, направо кошмар, ама ако друг ходил вече до него неуспее- ще те замоля теб Hug

# 639
  • sofia
  • Мнения: 7 477
привет и от мен Hug
Дамянти,разбрах те за сайта  bouquet

Имам пштине и искам да помислим сериозно Praynig
някоя от вас казвала ли е на някой друг(pisma i belejki)да се носят на акцията дрехи,различни от упоменатите в списъка за акцията newsm78
Питам за да не се окаже,че правим акцията за едно, а се получава като всяка друга акция.
Не случайно ви питам момичета,да не стане така,че да се чудим къде да си ръгаме дрехите дето за момента не трябват Close

Не зависи от Лихарска местенето на децата , а от социалните Wink
Юле,за сега съм на линия за 12.09.
В четвъртък ми се ходи до Перник,но съм без кола и без баба до обяд Close

Къде се планува в София ходене при децата.
Петък съм на линия с кола,имайте го предвид Praynig
Чакат ме да взема 1000 бр. книжки за деца до 7 год.В петък ще го мислим за къде.За сега се сещам Перник,дом 7,Драгалевци,Дрен,за момичетата в Пловдив,видин,Ст.Загора,Варна..........

това ми е в главата в момента,имаше още Thinking

# 640
  • Мнения: 2 070
Здравейте, знав, че основно за домовете събирате неща, но имате ли в предвид някоя самотна майка или семейство по-бедно, което има нужда от ъглово диванче /може и за дом, ако имат нужда/, правим ремонт, може би и още неща ще има, които са в приличен вид мисля и няма смисъл да се хвърлят.... Пишете ми по-добре на лични, че нямам време да ви следя. Иначе организираме акцийка за Плевен, аз може да им занеса там гърнето, което вие не взехте, а може и зимната количка на дъщеря ми да дам...Ще питаме и от какво имат нужда и така... Успех на акцията!!!   bouquet

# 641
  • Мнения: 2 249
Роси,добре дошла Hugв джунглата Mr. Green-кажи кога можеш да отидем до Св.Параскева-там май не си ходила-искам да видя едно детенце -болничко и да разбера повече за диагнозата-ако искаш в петък-ако и някой друг иска-айде да се организираме Hug
там пак питат за памперси-нямат Cry
ВЕСЕ,що не си отишла на срещата миналата седмица с майката с 4те деца-жената те е чакала на уговореното място, а не си й звъннала-ми не така де ooooh!
днес бяхме при Марина в драгалевци-занесохме й дрехи за малкия и за нея от няколко мами ,които ги бяха отделили точно за нея-малкия е много пораснал и голям сладур-ще ви кача и снимки по-късно и ще пусна тук
в четвъртък ще ходя до Перник да оставя обувките за там и лекарства,които ще взема от Ева утре-за съжаление не мога да возя никой-ще съм и с други хора и и по друга работа-тоест ще съчетая-съжалявам-ако нещо друго има за там-казвайте докъто е време

# 642
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз в четвъртък пак планирам домН7- днес не ми дадоха протокола за обувките, а смятам, 4е е важно и редно навреме да подадем инфото на хората , които ги дариха..
Засега 15чифта са в домН7,мисля 12 за Перник, 25 в Трън, и останалите са в Мариетка (2 чифта има за Петя- тя на акциата ще дойде)

# 643
  • Мнения: 4 195
Здравейте, знав, че основно за домовете събирате неща, но имате ли в предвид някоя самотна майка или семейство по-бедно, което има нужда от ъглово диванче /може и за дом, ако имат нужда/, правим ремонт, може би и още неща ще има, които са в приличен вид мисля и няма смисъл да се хвърлят.... Пишете ми по-добре на лични, че нямам време да ви следя. Иначе организираме акцийка за Плевен, аз може да им занеса там гърнето, което вие не взехте, а може и зимната количка на дъщеря ми да дам...Ще питаме и от какво имат нужда и така... Успех на акцията!!!   bouquet
а с автомобил ли си - в Радомир мамата има нужда от всякаква мебел и тн Peace

# 644
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Emi, в четвъртък съм на линия за дом номер 7.
Мариета, от Св. Параскева ли питат за памперси??? Нали скоро занесохме... Rolling Eyes Или са им свършили вече??? Rolling Eyes
Пуснала съм инфото за акцията на разни медии - вестници, радиа и т.н Утре продължавам. Някой ако има познат някъде в някоя медиа да му каже за акцията. И инфото ще му пусна Wink
Днес докато седях в колата в едни кански задръствания (час и половина) ми хрумна утре да напечатам флайерчета за акцията и да ги подавам на шофьорите от съседните коли. И без това в задръстванията човек се чуди какво да прави...  Laughing Смейте се вие, ама това ми роди главата днес. Rolling Eyes
И последен въпрос - при мен остана малко багаж за Бранимира. Трябва ли да и се занесе?

Общи условия

Активация на акаунт