"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 6

  • 22 977
  • 668
  •   1
Отговори
# 660
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роска меткай го насам, тук съм си.
сега относно багажа - Мая-нова ( много съм впечатлена от тази жена, много обичам точни хора, дето изпипват нещата) предложи помещение - на сестра и стаята, за багаж, майка и ни е подкрепа голяма, вкъщи си е жената и бихме могли да го имаме като вариант - в Люлин се намира - какво ще кажете.
другото - няма ли да пуснем нова тема newsm78
уф момичета как ми се ходи при децата - все едно моето е там и не съм го виждала - моля ви нацелувайте ги, скоро самата аз ще мога Embarassed

ще ти звънна когато ще мина Heart Eyes
Мая  bouquet

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 4 577

Мира,ако до петък вземеш книжките и идваш на срещата ще вземеш ли за Криската и медвен.Около 100 бр.
Донеси и на мен 100ина да имам в случай,че се отвори път и възможност Grinning

Нямаш грижи.
Само не знам еднакви ли са, има ли значение за каква възрастова група, да ги подбирам ли или каквото хвана?

# 662
  • София
  • Мнения: 2 210
Мира, ако може още 100-ина за деца от 3-7г, в понеделник ще съм в домН7 Praynig  bouquet (на срещата удобно ли ще ти е да ги вземеш?)

# 663
  • София
  • Мнения: 2 210
Говорих със старшата в Св.Параскева, пампи имат само няколко за бебетата в Първо, т.е. спешно е утре сутринта да се закарат поне 1000бр.....

# 664
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде ЗАПОВЯДАЙТЕ в новата тема  Hug

# 665
zdraveite!  kazvam se evelina, na 24 g. i imam dve de4itsa. alex na 2  i deian na 3mesetsa. predi niakolko mesetsa subrah dre6ki za det4itsa, no nikoi negi priema, osobeno v sofia.  osnovno sa bebe6ki, no imam i za po- golemi detsa. ako mojete da mi sudeistvate za ipra6taneto na drehite 6te sum vi blagodarna. niama partsali ili skusani drehi. ostaviam vi i tel. za vruzka: 0878702110   do skoro

# 666
  • Мнения: 7
Извинете, ако не пиша където трябва, ама нещо не успявам да се ориентирам:(
И аз имам чувал с дрешки и искам да ги дам.
Може ли да ме ориентирате как да стане това?
Благодаря предварително:))))
 

# 667
  • София
  • Мнения: 2 210
Новата тема е с Н7.
Засега малко се въздържаме от събиране надрешки, тъй като нямаме склад за разпределянето и съхранението  им, а в софийските домове засега са осигурени дрехи. Моля, оставете координати , за да се свържем малко по натам с вас. БЛАГОДАРЯ! Laughing

# 668
  • Мнения: 7
ето координати - казвам се Яна и телефонът ми е 0889201799
Ако има нужда от транспорт към някое по-далечно място, може би бих могла да помогна.
Хубав ден:))))))

Общи условия

Активация на акаунт