Парфюми-имитации ?

  • 2 514
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 472
Всъщност отваряйки тази тема, имах впредвид да споделите отделни марки парфюми, които се водят за успешни имитации на известни марки.
Но май много малко хора ползват такива  Embarassed

# 16
  • Мнения: 521
Никога не съм попадала на добра имитация. Не че съм се интересувала кой знае колко ама предпочитам оригинален. От чужбинско:) Може да е само един, но си го ползвам с удовоствие и желание.

# 17
  • Мнения: 112
Преди 2-3 години една колежка ми подари някакъв парфюм "Woman" в много симпатичен флакон, но без да е изписана каквато и да е фирма- производител и т.н на опаковката /единствено името на парфюма/. Отначало си помислих, че е някаква измислица, но после като се пръснах, установих, че всъщност е имитация на Хюго Бос-овския "Уомън" и то доста сполучлива. Това е единствената имитация, която ми е харесвала като качество и трайност. Мирисала съм имитациите на Рефан - меко казано са ми отвратителни - от "Еден" и "Трезор"  ми се повдига направо Naughty /не че харесвам оригиналните , но имитациите ми докарват направо ПМС  Sick/
Ползвам предимно оригинали.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 481
Оригиналният парфюм не може да се обърка с евтината имитация  Naughty Разните му там Рефани и др. наливни и неналивни може да наподобят основните нотки, но аромата не се разгръща в дълбочина, както е при оригинала. И всичките добиват една гадна, тежка остатъчна миризма известно време, след като са пръснати върху кожата  Sick
По въпроса на авторката- една позната ползва имитации на Light Blue и СК1, които са в метален флакон, мисля, че марката е Roxanne. Не са като истинските, но не миришат и лошо.

# 19
  • Мнения: 176
Всъщност отваряйки тази тема, имах впредвид да споделите отделни марки парфюми, които се водят за успешни имитации на известни марки.
Но май много малко хора ползват такива  Embarassed

Ами за съжаление "успешна имитация" на марков парфюм и аз не съм намирала досега. А мои много любими парфюми са J'adore (Christian Dior), Envy (Gucci), Very Irresistible и Fleur d'Interdit (Givenchy). От няколко години ми ги носи приятелка от Германия, а там цените са по-приемливи от нашите, да се чудиш на кое отгоре  newsm78

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Имитацията си е имитация и всеки нос свикнал с хубави аромати би я различил. По какво ли?..... ами сладникави са. Не мога да раздробя сега химичните състави на парфюмите, но определено аз ги хващам(като хиена съм в носа).

# 21
  • Мнения: 5 475
Имитацията си е имитация и всеки нос свикнал с хубави аромати би я различил. По какво ли?..... ами сладникави са. Не мога да раздробя сега химичните състави на парфюмите, но определено аз ги хващам(като хиена съм в носа).

И аз така!  Wink

# 22
  • Мнения: 3 457
ТА ТЕ И В ИНТЕРНЕТ СА ПО-ЕВТИНИ ОТ КОЛКОТО ПО МАГАЗИНИТЕ,ДА СЕ НАчУДИш newsm78

# 23
  • Мнения: 5 539
Направи ми впечатление, че на Слънчев бряг има десетки сергии с имитации на парфюми от известни марки. Същата опаковка, може би и същото шише. На миризма не съм ги пробвала. И дори ги дават на принципа "Buy 3, get 1 free" Joy
Явно, че се харчат сред чужденците, щом има такова масирано предлагане Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт