Чатят ли си половинките ви в нета с непозна&#

  • 10 585
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 568
Хей! Това е гадно! Така се самоунищожавате вие мамчета! Това ще стане смисалът на животът ви след време! Усещате ли обичта на любимия?! Какъв смисъл има всичко това,самоунищожавате се,вместо да сте полезни на себе си и на децата си! Усмихвайте се,бъдете красиви и удоволетворени от животът си,ако се обичате всичко това има ли смисъл..........да се шпионирате?! Чатете си и вие!!! Не робувайте на отрицателни емоции!
Това няма да доведе до нищо добро!!!

# 151
  • Мнения: 902
Хей! Това е гадно! Така се самоунищожавате вие мамчета! Това ще стане смисалът на животът ви след време! Усещате ли обичта на любимия?! Какъв смисъл има всичко това,самоунищожавате се,вместо да сте полезни на себе си и на децата си! Усмихвайте се,бъдете красиви и удоволетворени от животът си,ако се обичате всичко това има ли смисъл..........да се шпионирате?! Чатете си и вие!!! Не робувайте на отрицателни емоции!
Това няма да доведе до нищо добро!!!

Принципно съгласна.
Само че..
Предпочитам да съм наясно с истината, каквато и да е тя.Всичко в живота е най ннапред проверка.А и съм на мнение,един път ще шпионираш, втори път и на третия път ако не си видяла нищо интересно и нередно ще го оставíш на мира.Но сляпото доверие не винаги е приzнак на обич.Мисля,чЕ това си е строго индивидуално zа всяка двойка, до каква степен доверието нараства и ще нарасне ли иzобщо.
И аz чатя.Но не флиртувам и ако усетя чЕ раzговора отива в графа"сваляне" или свалям чАт партньора по тактичен начин на zемята или ако е напорист го пращам в игноре.Моят съпруг обаче е ужасно ревнив и zная чЕ съЩо ровичка.Та.. по тая логика каквото повикало такова се обадило.
Звучи грубо, но е така.НА мнение съм,чЕ сме още в начАлото на брака и че след време всичко в крайна сметка се уталожва от само себе си.Доверието трябва според мен да се подхранва непрек.снато, както и ллюбовта.А най добре се подхранва доверие с истината.

# 152
  • Мнения: 59
чати си да и е ужасно:)

# 153
  • Мнения: 4 380
Момичета,сега ще ви обясня.Нв става дума zа програма а са това, чЕ мние имаме само МСН и Скайп.Скайпа той не го пипа.Само МСНа.Номера е да му zнаеш маила с който влиzа  и паролата.
След което ссе мяташ в неговите опции и там си има една, чреz която можеш да му zапаzиш всички раzговори , които е водил,в която ти иzбереш папка.И така се получава хватката, чЕ ти zнаеш къде е съхранен раzговора, а той не.След което нищо не ти пречи като го няма да  си направиш едно кайве,и да прочЕтеш аджеба твоичкия какви ги рьси в нета.
Сега , ще кажете как ще раzбера каква му е паролката?МСНа е гаден и поzволява да я промениш, като zнаеш само майла с който се влиzа и накараш програмата да ти иzпрати нова на посочен от тебе емйал адрес.Така влиzаш ти с новата, оправяш му опциите както си zна?ш,след което ни лук яла ни лук мирисала си иzлиzаш.Идва той и , о Чудо..МСНа не го пуска да влеzе.. "Нищо,мили на една приятелка й бяха zастопорили паролата тъй като била прекалено кратка  уи несигурна, zаради големия брой потребители.. просто си направи нова... "Е подходяща реплика zа случая.Той би трябвало да zнае как.Или просто отиваш, ровичкаш малко във форума zа да мине време и каzваш на "милия" чЕ си се ровила в интернет zа да му помогнеш и си раzбрала как се сменя паролката.ПОкаzваш му след което поzнатия път който си иzполzвала и да влачи...´Беz zначЕние с каква парола влиzа той, всичките му раzговори остават сейфнати в дадената от тебе папка.
Има и друг вариант.Отваряш компа на "последно иzпоzвани документи" и там 6те ти покаже какво е било отваряно последно.. недай си Боже да намериш снимка на някоя непоzната "КОzа"  #2gunfire
И иzобщо,методи много.. само желание да имате..
 Wink
В скайпа сьЩо става номера, ама той zапаzва хисторито в много очеваден регистър..
Но начини има zа всичко...

Това наистина е ужасно. #Crazy Замисляла ли си се случайно, дали семейния живот може  да се крепи на страх от съпружеско дебнене?
Удовлетворена ли се чувстваш знаейки, че съпругът ти е с теб от страх?

# 154
  • София
  • Мнения: 13 206
Момичета,сега ще ви обясня.Нв става дума zа програма а са това, чЕ мние имаме само МСН и Скайп.Скайпа той не го пипа.Само МСНа.Номера е да му zнаеш маила с който влиzа  и паролата.
След което ссе мяташ в неговите опции и там си има една, чреz която можеш да му zапаzиш всички раzговори , които е водил,в която ти иzбереш папка.И така се получава хватката, чЕ ти zнаеш къде е съхранен раzговора, а той не.След което нищо не ти пречи като го няма да  си направиш едно кайве,и да прочЕтеш аджеба твоичкия какви ги рьси в нета.
Сега , ще кажете как ще раzбера каква му е паролката?МСНа е гаден и поzволява да я промениш, като zнаеш само майла с който се влиzа и накараш програмата да ти иzпрати нова на посочен от тебе емйал адрес.Така влиzаш ти с новата, оправяш му опциите както си zна?ш,след което ни лук яла ни лук мирисала си иzлиzаш.Идва той и , о Чудо..МСНа не го пуска да влеzе.. "Нищо,мили на една приятелка й бяха zастопорили паролата тъй като била прекалено кратка  уи несигурна, zаради големия брой потребители.. просто си направи нова... "Е подходяща реплика zа случая.Той би трябвало да zнае как.Или просто отиваш, ровичкаш малко във форума zа да мине време и каzваш на "милия" чЕ си се ровила в интернет zа да му помогнеш и си раzбрала как се сменя паролката.ПОкаzваш му след което поzнатия път който си иzполzвала и да влачи...´Беz zначЕние с каква парола влиzа той, всичките му раzговори остават сейфнати в дадената от тебе папка.
Има и друг вариант.Отваряш компа на "последно иzпоzвани документи" и там 6те ти покаже какво е било отваряно последно.. недай си Боже да намериш снимка на някоя непоzната "КОzа"  #2gunfire
И иzобщо,методи много.. само желание да имате..
 Wink
В скайпа сьЩо става номера, ама той zапаzва хисторито в много очеваден регистър..
Но начини има zа всичко...

Хихи... или мъжа ти нищо не разбира от месинджъри или му е ясно какво правиш... според мен е второто!  Twisted Evil

Мен много трудно могат да ме метнат с въпросните методи и обяснения за пароли, застопоряване и пр. Мъжа ми също... Да не говорим, че имам компютър в работата, той също. Ако някой иска да казва нещо може да го прави там... И какво, сега да седна да се тръшкам...  Naughty
Пък някъде по-нагоре четох кой с кой се бил разделил заради интернет. А колко са се разделили без да са чували за нет... Всичко е природата на мъжа и на жената... дали ще търсим контакти в нета или извън него си е въпрос на човек...

# 155
Ами да си чати човека. Ако на мен ми се прави нещо и аз го правя. Не мога да си представя мен някой да ме следи така!  Thinking Смахнато ми се струва да му чета съобщенията. Ако му нямате доверие на мъжа, просто го зарежете, не го тормозете така. ooooh!

# 156
  • Мнения: 4 068
И аз съм като Вергилия-у нашта къща аз чатя с непознати. Не виждам лошо в това, когато не е с еротичен подтекст и не излиза от виртуалното пространство. Ми кво да се прави-в майчинство съм и ми е скучно понякога. Всъщност може и той да чати, но аз не съм забелязвала. Никога не бих записвала уж тайно разговорите му, защото е гадно. Имам му доверие, а и смятам, че всеки има нужда от малко лично пространство.

# 157


az taka se zapoznah s moia supryg - ei, ne e sega rabota tova i az biah edna nepoznata, a puk ve4e 4akame bebe

# 158
  • Мнения: 3 674
Мъжът ми не чати с никой,тои  няма горкия никакво време за такива развлечения  Mr. GreenМного е работен....Все 4ертае някакви схеми,4ертежи... Sunglasses

# 159
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Моят така си намери любовница. #Cussing out Естествено аз последна разбрах ..... #2gunfire

# 160
  • София
  • Мнения: 4 966
Той не си чати,но аз понякога го правя.

Той знае,но няма нищо против.Все пак говориме за разговори.

# 161
  • Мнения: 574
Не, поне не съм забелязала Thinking

# 162
Здравей! А сещала ли си се и ти да си чатиш?Може би ако той усетии какво ти е на теб ще престане

# 163
  • Мнения: 801
да, във форума на Z-радио

# 164
  • София
  • Мнения: 1 654
 NaughtyНе. Но пък всички възможни форуми за астрономия и фотография в които списва отнемат от моето ценно време за Бг мама Wink

Общи условия

Активация на акаунт