Чатят ли си половинките ви в нета с непозна&#

  • 10 632
  • 193
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 457
Казваш му , че не ти е приятно и да престане.
е да ама в повечето случай няма кой да те чуе,вярно че и аз вися на компа ,ама аз вися или тук или върша работа Sad

# 91
  • Мнения: 9 990
Ми не ме интересува особено, не му вися над рамото да гледам с кой си чати и дали въобще си чати...

# 92
  • София
  • Мнения: 4 578
Не, никога. Може би и на мен нямаше да ми е приятно на твое място. Нека си намери други забавления щом те дразни.
Съвсем съгласна съм с Rени. При мен не се е случвало, по често аз съм на компа.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Хм аз съм на малко по различно мнение и мисля, че сте дори малко строги.  Thinking Разгледайте нещата и от друг ъгъл. Аз например се омъжих в чужд град, в началото нямах работа, никакви близки и познати , с които да излизам  Cry и по цял ден откачах в къщи. Използвах всяка минута да побъбря с някой стар познат от моя роден град или някой приятел от студентството, или бивши колеги. Това адски много ми помогна, да се адаптирам към новата среда. Не намирам нищо лошо в това човек да използва компютъра си грубо казано за чат.

# 94
  • Мнения: 494
Що пък се дразните ?Аз моя го карам той пък не ще .Глупости и простстии ми вика били тез чато ве.   


то и при мен в началото аз го карах,а после ми забрани да стоя до него и да го гледам какво отваря и на коя пише-не можел да се отпусне #Cussing out

Срамижливо ти е мъжлето Wink

# 95
  • Мнения: 4 392
Не .  И аз не го правя.
Имам позната,женена с дете,която си развали семейството заради такива виртуални срещи ,които по-късно станаха реални. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 8 917
Използвах всяка минута да побъбря с някой стар познат от моя роден град или някой приятел от студентството, или бивши колеги.

От това, което си правила ти и което е напълно нормално, до чат с непознат/непозната има ОГРОМНА разлика - поне за мен Wink Peace

# 97
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Като  чета какво пишете  и направо се мисля за щастливка.
Моят мъж по цял ден се рови в неговите форуми за техника и  ел.части.
Това мен много ме дразни, защото не ми обръща внимание и винаги му мрънкам.
Ако започне да чати сигурно ще му събера багажа и ще го пратя при мама му... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 98
  • Мнения: 165
Nqmam takav problem Hug

# 99
  • Мнения: 127
Може да позволиш на съпруга си да ти купи компа--но не и да чати на него та камо ли с мацки.Направо съм метнала компа през терасата.
Нямам такъв проблем.

# 100
  • Мнения: 184
Засега нямам такъв проблем Praynig За моя радост моя мъж не разбира нищо нито от Skype, нито от ICQ. Даже пощата си не знае как да проверява, но това не означава, че някой ден няма да го светне някой по въпроса Rolling Eyes Според мен трябва да проведеш с него един спокоен и открит разговор за това - кое те притеснява и защо. Важното е той сам да реши да спре с това, защото ако ти го принудиш, той пак ще намери начин и ще се скрие от теб, за да го прави Peace

# 101
  • Мнения: 5 539
Може да позволиш на съпруга си да ти купи компа--но не и да чати на него та камо ли с мацки.Направо съм метнала компа през терасата.
Нямам такъв проблем.
Ако не чати с мацки, с пичове ли да чати? Mr. Green Да не пуснеш после тема "За бисексуалния партньор" /каквато има в момента/.

Не се опитвайте да го изкарвате, че чатенето е единствения и сигурен път към изневярата. Познавам мъже, които не са сядали пред компютър, а направо ходят и е.ат. Дано никой от вашите не е такъв, но не се успокоявайте с мисълта: Щом не чати, значи всичко е наред!

# 102
  • Мнения: 127
ХА-хахахах   представям си моя мъж да си чати с пичове-Паднах от стола.Мъжете са за работа-сутрин-вечер а нощно време пазач.
Шегувам сеееее.Наистина ще го метна през терасата компа ако се заседява не да работи на него ми да влиза в чата.
Наистина реши ли мъжа да прави бели--комп не му е нужен Simple Smile

# 103
  • Мнения: 2 677
Никога не си е падал по това.  Naughty Комуникира единствено с мен по ICQ-то, докато е на работа, иначе въобще не се сеща за компютъра вкъщи.

# 104
  • Мнения: 99
Давам идея: сядаш пред друг компютър, не в къщи, правиш си нова поща, регистрираш се в съответния сайт за запознанства с профил и име, различни от твоите, провокираш мъжа си да си чати с теб и виждаш колко му е акъла. Ама не се издавай по никакъв начин в къщи, все едно не си ти. Има ефект!

Общи условия

Активация на акаунт