Отговори
# 30
Здравейте, момичета!
Аз доста от отдавна свикнах с подобни коментари, моите сладури са на 4 годинки вече, но искам да ви разкажа един случай, който съм запомнила като най-фрапиращ (не бях аз потърпевшата, но ...):
Моя приятелка, също мама на близнаци се разхождала из квартала и когато се разминавала с едно семейство жената казала: "ПАЗИ БОЖЕ!!!" - можете да си представите ситуацията, нали?!?! Мамата се обърнала и като я почнала: "Какво им има на децата ми? Криви ли са, куци, сакати?  #2gunfire Пзи боже ще ми вика, патка с патката и....."
Та моя съвет е: Не им обръщайте внимание, не си слагайте на сърцето простотийте на околните... Радвайте се на вашите слънчица!!!
А колкото до Мишленце: Винаги можеш да го върнеш на твоята "приятелка" с забележка от рода на: едното ти дете е по-красиво от другото (нали имала две). Сигурно защото прилича повече на баща си, отколкото на теб hahaha

# 31
  • Мнения: 3 336
Здравейте, момичета!
Аз доста от отдавна свикнах с подобни коментари, моите сладури са на 4 годинки вече, но искам да ви разкажа един случай, който съм запомнила като най-фрапиращ (не бях аз потърпевшата, но ...):
Моя приятелка, също мама на близнаци се разхождала из квартала и когато се разминавала с едно семейство жената казала: "ПАЗИ БОЖЕ!!!" - можете да си представите ситуацията, нали?!?! Мамата се обърнала и като я почнала: "Какво им има на децата ми? Криви ли са, куци, сакати?  #2gunfire Пзи боже ще ми вика, патка с патката и....."
Та моя съвет е: Не им обръщайте внимание, не си слагайте на сърцето простотийте на околните... Радвайте се на вашите слънчица!!!
А колкото до Мишленце: Винаги можеш да го върнеш на твоята "приятелка" с забележка от рода на: едното ти дете е по-красиво от другото (нали имала две). Сигурно защото прилича повече на баща си, отколкото на теб hahaha

 Laughing

Принципно да, но по-добре да не й падам до нивото. За мен всяко дете си е хубаво по своему.

Плюс това на мен като ми кажат нещо такова и онемявам от яд и просто не мога да реагирам веднага. Може би това е от възпитанието ми, понеже винаги са ме учили да гледам да не обидя някой, но понякога наистина е необходимао да се действа веднага в тайкива случаи, а не като мен да гледаш като теле в железница и да мълчиш Sick

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 2 381
Хората питат кой е по-голям и коментират дали си приличат или не близнаците, защото няма какво друго да кажат и тези коментари им се струват естествени.
Не съм си давала сметка досега, колко изнервящи могат да бъдат.
Братовчедка ми има близнаци - момче и момиче, които хич не си приличат. Сигурно и тя е чувала подобни коментари, които и ти Мишленце. При нея пък все сравняват характерите. Всички се карат на момичето, че е голяяяма беладжийка, а момчето е душица и половина и му се кефят.
Дано тази тема е накарала някои КОМЕНТАТОРИ, да се замислят върху думите си и да си спомнят мъдростта: "Мълчанието е злато".

# 34
  • Мнения: 7 640
аз онзи ден видях на Витошка малки близнаци в колечка ПегПерего и ги позагледах Heart Eyes, без да си позволявам нищо повече.
Майката ме погледна доооста отровно  Laughing, да ме извини, ако чете въвъ Форума, ама какво да й обяснявам, че и аз съм майка на близнаци и ме стана мило да видя малки бебета.

# 35
  • София
  • Мнения: 137
Бреййййййййййййййй, ние сме с количка на Пег Перего, синя.  Sunglasses Ама най-малкото мога да си помисля, че гледам отровно  Crazy Не знам дали съм била аз - в коя част на Витошка? Всъщност май има и една-две червени... Ама не си спомням нищо  Embarassed
Иначе ми писна от разни бабиери в парка, които наистина не знаят какво да кажат, като видят близнаци. Синя ми е количката, често със сини дрехи си обличам синовете, при това различни  Naughty и пак ме питат момче и момиче ли са.... не, по-често ме питат дали са близнаци, навирайки си носовете в количката  ooooh! А, те, милите, нищо че по нищо не си приличат, просто по-момчешки физиономии не могат да извадят...
В този смисъл най-обичам в тандем с мишлетата на Мишленцето да правим сеира по градинките - поне като е гарга, да е рошава!  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 7 640
микки, беше в петък, на едно кафе от дясната страна, посока НДК. Синя количка с момченца, може и ти да си била Grinning.
А погледът- ми то си е неволево- аман от лицемерно любопитство.
Наблизо ли живеете- може и на ЛС

# 37
  • Мнения: 3 336
аз онзи ден видях на Витошка малки близнаци в колечка ПегПерего и ги позагледах Heart Eyes, без да си позволявам нищо повече.
Майката ме погледна доооста отровно  Laughing, да ме извини, ако чете въвъ Форума, ама какво да й обяснявам, че и аз съм майка на близнаци и ме стана мило да видя малки бебета.

Ти само гледаш като видиш близнаци, а аз директно спирам и заговарям майката и разпитвам за децата Joy В парка вече познавам всички майки на близнаци. Повечето са доста разговорливи Grinning
Един познат на мъжа ми - арабин като види как комуникирам в парка с толкова народ и само ми говори, че съм си сбъркала професията и съветва мъжа ми да ме преориентира към политиката Joy

Киа, дано наистина някои хора да си вземат бележка, че положението е ужас. Аз дажи им вързах на моите червен конец, макар че не съм от най-суеверните, ама то всеки който мине покрай нас и се завре в количката да гледа и коментира. Има и много смешни случки, де. Всеки реагира различно.

Микито рядко гледа отровно, но може да е имала лош ден Joy Нали търси безуспешно черни официални обувки от няколко седмици и вече я разбирам ако гледа отровно Joy Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 137
Абе, хора, аз не помня от кога не съм ходила на кафе  ooooh! Пък и бебоци по НДК още не съм водила  Sunglasses Иначе в парка постоянно се запознаваме с нови близначета, вече има и две-три двойки по-малки от нас  Hug Но по социалните контакти е мама Миш!   bouquet Я вижте какви чудеса направи с майчинството  Peace Готова е вече най-малко за зам.министър  Grinning
Иначе червения конец на нас не ни помага - мием си очичките, като се приберем и това е  Whistling Но просто няма как да спрем хората да ни сравняват бебчетата, та и ние все това правим съзнателно, или не - просто е човешко  Rolling Eyes
А официалните чепици ги намерих вече и се успокоих... само дано не съм отвикнала да ходя на токчета, че с тези +30 кг допреди два-три месеца трудно ми влизаше крака дори в пантоф...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт