Помогнете ми

  • 3 647
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
е, не знам... може би просто всеки човек си има различни виждания по въпроса.  важното е да не побъркаме детето с тези неща - нито едната, нито другата крайност са здравословни както за тялото, така и за духа.  bowuu

# 61
  • Мнения: 5 618
нито едната, нито другата крайност са здравословни както за тялото, така и за духа.  bowuu
Абсолютно подкрепям!  Peace Дозата прави лекарството отрова и отровата-лекарство.  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 739
Звездичка, наистина въпросът не е в кг. а в това как се чувсташ добре вътрешно и външно, живееш ли в мир със себе си, харесваш ли гледката в огледалото. Разбрах, че Луничка с тези неща не е в синхрон и се опитваме да помогнем с личен опит  Wink

# 63
  • Мнения: 433
нямам напредък-още съм си 67.опитвам се да ям без хляб....но сладко мн ми се яде-и го ям

# 64
  • Мнения: 413
Пробвай да залъжеш глада за сладко с нещо без захар - тия бонбонки Солано никак не са лоши Simple Smile Пробвала съм и диетичния шоколад на Милка - супер си е. Ако не можеш без хляб - хапвай Бонус. За всичко си има заместител, само воля да имаш. Успех

# 65
  • Мнения: 433
аз си мисля че нещата "без захар" са по вредни,защото имат какви ли не овкусители,подобрители и захарин.яла съм солано-много са хубави.

# 66
  • Мнения: 6 904
аз съм сигурна че започне ли да се занимава с нещо друго освен седене вкъщи и ядене ще се оправи-и съм й го казвала.аз започвам да се храня разделно-на нея може да й е малко трудно-но ще се опитам да й помогна и тя с мен.
Може би си права. Аз честно казано точно като стоя вкъщи започват да ми се ядат всевъзможни неща. Когато съм навън не мисля толкова за ядене и почти никога нищо не ям.

Общи условия

Активация на акаунт