ССК - Варна!

  • 9 421
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 893
ами най-добре щото нещо не мога да се оправя  newsm78 ти в петък ще ходиш ли на срещата? или някой който вече има и ще ходи да ми направи копие ще се разплащаме в петък  Peace

# 301
  • Мнения: 1 629
Ще ти го запиша. Ако някой още иска, да казва. Не съм разбрала къде ви е срещата, кажете, ако не мога да дойда там, ще се обадя на Ivy да ти го донесе.

# 302
  • Мнения: 3 595
На заведенията пред Аквариума се виждаме. В петък ще гледам да съм там. Другата седмица ще съм заета и няма да мога да дойда.

# 303
  • Мнения: 393
Здравейте!При мен филмчето върви с картина и звук на BS Player.Огромно благодаря на Мюриел за което Hug
Аля, в такъв случай на мен няма да ми трябва DVD Simple SmileРазбрах,че заминаваш на почивка-приятно изкарване и да си починеш наистина! Wink
За сега в петък ще присъстваме на срещата, ако не ни мине котка път Joy За 17ч. беше уговорката нали?

# 304
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Огромна благодарност на Мюриел. Сварих си филмчето и го гледах. С изключение на частта с големите хвалби на Окръжна, останалото много ми хареса.
Искам да питам останаха ли още плакати и брошурки. Много искам по два плаката и по няколко брошурки. Дадох на едната ни докторка и другата пита за нея няма ли.   Sad
Ще се опитам да дойда в петък, ако не изникне нещо Mr. Green

# 305
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Приемате ли нови в редиците на сектата?
Къде и кога са срещите?

# 306
  • Мнения: 532
Мимчо,

засега се установяват следните:

вторник 11.00 часа
петък 17.00 часа

на барчетата на Аквариума в Морската.

Как няма да приемем толкова хубава кърмачка! Кърмите ли се още с малката девойка? Simple Smile

# 307
  • Мнения: 2 282
оооо, Мимка, здрасти!
Ти си си сектантка по душа, трябва ли да питаш изобщо? Аз още в началото на кампанията се учудих, че ви няма, ама разбрах, че сте отпускари  Simple Smile Добре дошла!

Момичета, моята ваканция започна Simple Smile Искам само да ви кажа, че цирка Монте Карло (на старата циркова площадка) наистина е много готин, и Еличка изкара почти цялото представение, кефейки се на шоуто и дъвчейки бисквитка. Е, последните 10 минути беше зор, но само тогава. Заслужава си да се види! Участват цирк Балкански, едни моми китайки, едни страхотни акробати, укротители на тигри от Московския цирк, имаше и камили, но така и не излязоха вчера... абе гот си беше. Много ми се искаше да покажа и снимки, но мъжа ми отмъкна апарата Simple Smile

И още нещо искам да ви кажа: ГОЛЯМО БРАВО за цялата акция, за добрата работа, която свършихте! Вчера бях при доц. Дянков, гледал е филма и ви поздравява, взе и 3те плаката, имал къде да ги разлепя из Терапията  Mr. Green Същата работа стана и в Женската консултация я Св. Ана, взеха 2 и обещаха да ги залепят. А, и откак свърши ССК, като дам на бременна табличка, тя много добре знае за какво става въпрос  Grinning Може да ми е съвпадение, но ми е драго!

Моля ви, като пуснете нова тема, сложете линк и в тази!

# 308
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мимчо,

засега се установяват следните:

вторник 11.00 часа
петък 17.00 часа

на барчетата на Аквариума в Морската.

Как няма да приемем толкова хубава кърмачка! Кърмите ли се още с малката девойка? Simple Smile

Още се кърмим с девойката! Не си пуска цицито Wink
Ще пробвам да се появя в 17 на аквариума.
Бягам че сме много криви ... не ми се говори направо.
Не съм изчела темата ма вие ще ме светнете по-късно за какво иде реч!

# 309
  • Варна
  • Мнения: 632
Моля ви, като пуснете нова тема, сложете линк и в тази!
Пускам,щото много ни стана вече  Simple Smile Във Календар на събитията е да знаете!!!
Варненски кърмачески срещи

# 310
  • Варна
  • Мнения: 893
аз разбрах къде е проблема с филмчето....във видео кодеците ми ...явно са остарели  Sad

Общи условия

Активация на акаунт