Отговори
# 30
  • Мнения: 1 237
И ние почакахме доста за тези пари,но се забавили заради въвеждането на IBAN.

# 31
  • Мнения: 21
И ние не сме ги получили, но подадохме декларацията през април (предполагам в най-голямата навалица).
А дали трябва по някакав начин да информираме данъчните за новия IBAN, или няма нужда?

# 32
  • Мнения: 1 237

А дали трябва по някакав начин да информираме данъчните за новия IBAN, или няма нужда?

Няма нужда,става служебно.

# 33
# 34
  • Мнения: 1 744
Подадох декларацията през януари, юни ми се обадиха да дойда да се подпиша и да нося новия IBAN номер. Като отидох си бяха приспаднали от сумата която трябваше да ми платят , осигуровки за септември 2001г, които не са ми били внесени. Не знам как не ги е срам. Взех около 42 лева. #Cussing out

# 35
  • Мнения: 574
Здравейте ,през април тази година си подадох данъчната декларация за облекчение за данъчната тежест за 1 дете,но нямам никакъв резултат все още освен потвърждение че данъчната ми декларация е пристигнала в данъчното.Знаете ли нещо повече?
Мъжът ми наскоро се обади в данъчното /понеже той трябва да получи сумата/ и му отговориха, че обработват декларациите, подадени през м.февруари. Неговата е от март, така че още чакаме. Можеш да се обадиш и по вх. ти номер да ти кажат дали декларацията е обработена. Ако да, превода става за 2-3 дни.

# 36
  • Мнения: 507
ОООО! ДА даже бях забравила че сме ги взели!
Ние подадохме деклерацията яноари и ги получихме след три седмици.
С тая разлика, че ги подадохме април и след 2-3 седмици ни звъннаха да се подпише мъжа ми и след 1 седмица си ги изтеглихме.

# 37
  • Мнения: 2 000
Мъжа ми отдавна получи парите. Първо получи писмо от НАП, отиде да подпише и след около седмица му преведоха парите по сметката.

# 38
  • Мнения: 60
Да, и отдавна вече са похарчени

# 39
  • Мнения: 581
И на мен още не са превели НИЩО! А колежките забравиха, че са подали вече. Незнам защо се получава така - именно различното време за връщане. Ох, дано скоро ги дадат на всички.

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Предполагам, че много са изчаквали последния срок за подаване на документите и затова сега има много непреведени суми, но лека полеке ще ги отикат и ще си получите парите, за догодина не чакайте до последно.

Общи условия

Активация на акаунт