Бабиериндос V част

  • 9 811
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 447
Липсата на чене улеснява някои либовни техники... ако ме разбирате Blush

# 151
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Липсата на чене улеснява някои либовни техники... ако ме разбирате Blush
And...always look on the bright side of life...
Always look on the light side of life...
 Joy Joy Joy Joy

# 152
  • Мнения: 3 447
- Ами тъй де... не заминавам за Рио, за да чета Паулу Коелю, я - изфъфли доня Дона - Ченето да си го ползва със здраве Помпонийо, а аз отивам да стана най-известната фелатриче в Бразил.

# 153
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Борбата за ченета се ожесточи и тъкмо да се хванат за боядисаните коси, бабиендрите дочуха доня Дониното изявление.
- Стоп! Момент! - викнаха те. - Искаме и ние да сме най-известните фелатричета!
- Туй пък какво е? - чудеше се наивната Василинда, докато бавният й мозък достави отговора сам.
- О! - изчерви се Василинда, после хукна да буди Бомболейра.
Доните събраха в една торба ченетата и хукнаха да си събират багажа.
Ламелинда пъргаво се покатери на дървото и докопа корморана. Тя го стисна под мишница и хукна след тълпата бъдещи фелатричета.

# 154
  • Мнения: 3 447
- Ех, ама как се вързаха - пакостливо се изкикоти доня Дона, докато ровеше в торбата. Тя избра най-хубавото чене, премери го и примлясна доволно. След това завъртя торбата над главата си и я запрати в океана.

# 155
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
В това Време Доня Йосеряния се плацикаше ободряващо в океана след снощния махмурлук. Торбата с ченета падна почти в скута и. Но тя напоследък не се изненадваше от нищо и набързо надникна вътре. Що да види- богатство. Тъкмо и беше се повредило нейното чене и ето ти далавера. Премери всичките и едно със златен зъб за украса и пасна точно. Сложи го и отиде да се похвали на бабиериндите.
А там хоре в Хасиендата цареша хаос и оживление. Стягаха се чанти. Василинда я видя и подхвърли леко изчервена.
-Що са ти тез` зъби ма- ти фелатриче няма ли да ставаш в Бразил`?
Схванала моменталически идеята Йосеряния извади красивото чене без капка жал и го даде на Помпонийо, който и без това проявяваше интерес към златния зъб. Пък и по-някакси приляга златен зъб на свещена птица, нали?  После веднага забрави за съществуването му и се включи в суетнята по събиране на багажи. Биваше я в това. Събра багажа си и този на неорганизираните и полуспящи Василинда и Бомболейра. После видя, че е забравила четки за зъби, но... Нарами багажите- нейния и на гореспоменатите дони, нарами а тях и зачака в готовност да тръгне групата.
-Накъде всъщност, дами, отиваме?
Всички спряха заниманията си. Транспорт newsm78 ...Мхм.

# 156
  • Мнения: 4 806


да, транспортът е нещо важно
Тези брулени от живота тела, носещи дълбоки отпечатъци от "ром, секс и пачанга", имаха нужда от това...

# 157
  • Мнения: 4 806
* (коментар под линия) най-накрая се появявам и аз. Очаквам предложения за име, достойно за темата. Върти ми се "Ассиня", какво ще кажете? Мисля да се появя в тоз драматичен момент Simple Smile

# 158
  • Мнения: 3 447
- Не берете грижа за транспорта - отсече доня Дона - Ей този хубавец ще ни метне дотам. Достатъчно голям е, за да побере автомобилния парк на доня Ассинта, момчетата са симпатяги и има ром и йо-хо-хо за всички.



# 159
  • Мнения: 3 447
* (коментар под линия) най-накрая се появявам и аз. Очаквам предложения за име, достойно за темата. Върти ми се "Ассиня", какво ще кажете? Мисля да се появя в тоз драматичен момент Simple Smile

Ассинта предлагам аз, звучи като "Фортуната и Хасинта" Simple Smile

# 160
  • Мнения: 4 806
приемам, май е по - добре... И така, от днес "Ассинта"...

да, предложението ми за автомобилния парк, така щедро предоставено, изключително и прашно избледнява пред "Морския Вълк", появил се изненадващо на хоризонта ... Simple Smile

# 161
  • Мнения: 3 447
Ооо, не, автомобилите ще ни трябват за там - нали ще обикаляме страната да популяризираме фелативното си изкувство Blush

# 162
  • Мнения: 4 806
и така, милите дами насочиха зареян поглед в далечината. В очакване на прекрасния кораб. Все едно по платната бе написано "Да знаете само, какво Ви очаква"... Предвкусвайки нови вълнуващи моменти, те никак не забелзяваха прашното облаче по хълма. Това не бе интересно... А облачето се приближаваше и приближаваше. И когато спря и се разнесе в тежката мараня... се появи една старица, с ожулено куфарче и неизменната пура в ръка (моля за картинки, че съм много боса с тях)..., която престъргано произнесе
- Приятно ми е, Ассинта.
И всички заедно отново извъртяха погледи към приближавашия кораб. Ассинта също. Затова измина този продължителен път. Все едно винаги е била от тях...

(ще ги вземем и колите, ама след малко, като акостира кораба... аз ги имам предвид, ама дамите още не знаят Simple Smile )

# 163
  • Мнения: 3 447
Доня Ассинта с целия си багаж

# 164
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Доня Ассинта с целия си багаж


И трите си крака...Единия с ролери

Общи условия

Активация на акаунт