Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
ВИНАГИ СЪМ СИ МИСЛИЛА , ЧЕ ОТ МЕН ПО ОТКРОВЕН ЧОВЕК ПРОСТО НЯМА...........
АЗ ОБАЧЕ ИМАХ ДРУГ ПРОБЛЕМ И ДА СИ ГОВОРЯ И ДА НЕ СИ ГОВОРЯ , ПРОСТО НЯМА КОЙ ДА ЧУЕ / ОТ ЕДНОТО УХО МУ ВЛИЗА ОТ ДРУГОТО ИЗЛИЗА......./
ЗАТОВА СТАНАХ МАЙСТОР НА "МЪЛЧЕЛИВАТА ОТКРОВЕННОСТ'"  ВИНАГИ НАМИРАМ НАЧИН ДА СИ ПОКАЖА НЕДОВОЛСТВОТО ПО НАЧИН ПО КОЙТО ТО ДА БЪДЕ ЗАБЕЛЯЗАНО.
МНОГО ЧЕСТО ПОМАГА МЕТОДА " С НЕГОВИТЕ КАМЪНИ ПО НЕГОВАТА ГЛАВА" Т.Е. АКО НЕЩО В НЕГО МНОГО МЕ ДРАЗНИ СЕ ЗАПАСЯВАМ С ТЪРПЕНИЕ И ИНАТ И ЗАПОЧВАМ ДА ГО ДРАЗНЯ СЪС СЪЩОТО ДО МОМЕНТА В КОЙТО НЕ ИЗРЕАГИРА И АЗ НЕ МУ КАЖА - ДА ЗНАМ , ЧЕ НЕ Е ПРИЯТНО АМА ТИ МЕНЕ ПИТАШ ЛИ МЕ КАТО ТРЯБВА ДА ТЪРПЯ СЪЩОТО НЕЩО ИЛИ ПОВЕДЕНИЕ ИЛИ .............. СПОРЕД СЛУЧАЯ.

АКО ТОЙ НЕЩО Е НЕДОВОЛЕН АТАКУВАЙ ГО И ТИ С НЕДОВОЛСТВО ПО СЪЩИЯ ПОВОД ИЛИ ПРИЧИНА
НА РЕПЛИКАТА МУ ЗА МАДАМАТА КОЯТО ДА ГО ВЪЗБУЖДА БИХ ОТВЪРНАЛА С НЕЩО ОТ СОРТА КОЛКО ЛИ Е ХУБАВО ДА ИМАШ МЪЖ ДО ТЕБЕ КОЙТО ДА ТЕ ПОГЛЕЖДА ПОНЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ СТРАСТНО................. Е ПЪК В КРАЕН СЛУЧАЙ В ПРИРОДАТА ПРАЗНО НЯМА...................../ДА СЕ СЕЩА/

А АКО И ТОВА НЕ ПОМАГА ................... ЛОШО

# 16
ВИНАГИ СЪМ СИ МИСЛИЛА , ЧЕ ОТ МЕН ПО ОТКРОВЕН ЧОВЕК ПРОСТО НЯМА...........АЗ ОБАЧЕ ИМАХ ДРУГ ПРОБЛЕМ  И ДА СИ ГОВОРЯ И ДА НЕ СИ ГОВОРЯ , ПРОСТО НЯМА КОЙ ДА ЧУЕ / ОТ ЕДНОТО УХО МУ ВЛИЗА ОТ ДРУГОТО ИЗЛИЗА......./ЗАТОВА СТАНАХ МАЙСТОР НА "МЪЛЧЕЛИВАТА ОТКРОВЕННОСТ'"  ВИНАГИ НАМИРАМ НАЧИН ДА СИ ПОКАЖА НЕДОВОЛСТВОТО ПО НАЧИН ПО КОЙТО ТО ДА БЪДЕ ЗАБЕЛЯЗАНО.
МНОГО ЧЕСТО ПОМАГА МЕТОДА " С НЕГОВИТЕ КАМЪНИ ПО НЕГОВАТА ГЛАВА" Т.Е. АКО НЕЩО В НЕГО МНОГО МЕ ДРАЗНИ СЕ ЗАПАСЯВАМ С ТЪРПЕНИЕ И ИНАТ И ЗАПОЧВАМ ДА ГО ДРАЗНЯ СЪС СЪЩОТО ДО МОМЕНТА В КОЙТО НЕ ИЗРЕАГИРА И АЗ НЕ МУ КАЖА - ДА ЗНАМ , ЧЕ НЕ Е ПРИЯТНО АМА ТИ МЕНЕ ПИТАШ ЛИ МЕ КАТО ТРЯБВА ДА ТЪРПЯ СЪЩОТО НЕЩО ИЛИ ПОВЕДЕНИЕ ИЛИ .............. СПОРЕД СЛУЧАЯ.

При нас е точно така "Като си говориш Пено кой ли те чува".Иначе ревноста си я показва-"Куче кокал не гложди ,ама и на другиго не дава"- затова всякакъв коментар от моя страна от сорта "в природата празно няма "са исключени.От 17 години сме заедно ,имаме три деца и са много малко моментите когато можем да се гушнем на спокойствие.Чесно казано доста усилия полагам за да провокирам страстта му ,но нещо и аз се уморих .А ми липсва нежност.Когато споделя това с него той отвръща ,че даже много съм желана и било каприз искането ми за повече.Затова се опитвам мълчаливо ,с търпение ,но на място да го бодна.

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Откровеността с годините започва да наранява. Предпочитам да ми спестят някои истини. В нашата връзка аз съм, която правя болезнени откровения и е добре, че съпруга ми ги отминава с мълчание, защото ако започнем и двамата да откровеничим, ще стигнем до раздяла.

# 18
  • Мнения: 377
За мен лично "истината боли един миг, а лъжата цял живот".
Честно казано не разбирам особено добре какво питаш, но за мен лично не е решение да се правим, че няма проблем и да си обясняваме, че се обичаме ако не е така.  Rolling Eyes
Наистина първоначалната страст и влюбване могат да затихнат, но да си с човек, който те приема само като приятел не го разбирам, аз лично бих предпочела да съм сама.  Stop

# 19
  • Мнения: 798
Мисля, 4е в слу4ая не става въпрос за лъжата, а за истините, които нараняват и които можем да спестим на половинките си , въпреки, 4е понякога така ни се иска вси4ко да си кажем и да ни олекне.Примерно да не ти е харесал секса и да му кажеш направо - "Абе мили снощи секса нещо не беше на ниво" или "Предишното ми гадже правеше еди какво си по-добре" Хипотети4но казвам. Смятам , 4е подобни откровения може пове4е да наранят отколкото да имат някакъв ефект. Така или ина4е в един момент си нау4аваме и кътните зъби, не е нужно вси4ко да си казваме. Има разлика между 4естност и откровеност...Но и при двете , 100% от тях не ми зву4ат добре.

# 20
  • Мнения: 8 917
За мен лично "истината боли един миг, а лъжата цял живот".
Честно казано не разбирам особено добре какво питаш, но за мен лично не е решение да се правим, че няма проблем и да си обясняваме, че се обичаме ако не е така.  Rolling Eyes
Наистина първоначалната страст и влюбване могат да затихнат, но да си с човек, който те приема само като приятел не го разбирам, аз лично бих предпочела да съм сама.  Stop

 Peace

# 21
  • Мнения: 61
да се отдръпнеш е най - лесно. Да го/я заинтригуваш е по - трудно ... но после е по - сладко Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 476
Откровеността с годините започва да наранява. Предпочитам да ми спестят някои истини.

абсолютно точно! Peace

# 23
  • Мнения: 490
Откровеността с годините започва да наранява. Предпочитам да ми спестят някои истини.

абсолютно точно! Peace


Съгласна съм! Понякога да си откровен или да се правиш на супер честен с партньора си е просто проява на това да скриеш гузната си съвест или да скриеш нещо друго! Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
Не откровеността, а мълчението ме наранява.
Между мен и съпругът ми откровеността винаги е била полезна. Независимо дали става въпрос за секс, рязане на нокти или загоряла манджа. Когато си кажем нещата, всеkи е наясно с другия, и тия гадаения от типа "той какво  ли си помисли, защо ли ги прави тия сега...и подобно" не ни тормозят. От 12 години сме заедно и страстта ни още  жива, щипем си се по кината... Не вярвам в клишето за времето, брака и любовта. И слава Богу не съм единствена... Peace

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 13:40 от Im_im

# 25
  • Мнения: 494
Откровеността с годините започва да наранява. Предпочитам да ми спестят някои истини.

абсолютно точно! Peace

Спестявам му много работи, защото ще го нараня.

Общи условия

Активация на акаунт