говорите ли на бебо? ....

  • 2 898
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 69
Говоря му и го погалвам когато започне да ритка.Доставя ми удоволствие!Сьжалявам че не сьм правила така и с баткото,поне не толкова често.Така е сигурно,защото тогава бях на 19г.а сега на 34г.Предполагам сьм се променила с вьзрастта Wink
Таткото сьщо говори на бебето,гали и целува корема ми.
Кой знае баткото като ни гледа от страни какво си мисли  newsm78 hahaha Joy

# 91
  • София
  • Мнения: 137
ами да си призная май не говоря много ,много а трябва

# 92
  • Мнения: 437
И като ми беше в корема й говорех, а сега просто не спирам да й говоря. Имам чувството, че даже понякога ме разбира. Мисля, че колкото повече му говориш на едно дете и му разказваш всичко, толкова по-будно и интелигентно расте.

# 93
  • Мнения: 3 042
И преди и сега му говоря много. За сега той само с по 1 дума ми говори, но скоро той ще говори на мен, а не аз на него. Joy Joy Joy

# 94
  • Мнения: 260
Да.Говоря му,пея или чета нещо.Най ми е добре,че мога да разкажа на ''доверен човек" това което ми е харесало или това което ме мъчи.Най-хубавото е,че няма да ме издаде с какви цветущи изрази
наричам бъдещата му баба( свекито). Stuck Out Tongue Winking Eye

# 95
  • Мнения: 528
(Още щом разбрах че съм бременна,но понеже незнаех момиче или момче ще е му говорих с то.По едно време като усих че е момиче,някакво вътрешно чувство започнах на тя.И татито й говореше и тя все ме риташе когато той й говори

# 96
  • Мнения: 193
Ами говорех му, пеех му...таткото отначало ми се смееше и ми викаше, че съм луда, обаче като ми понаедря коремчето и той започна да му говори, обикновено вечер, като си легнем Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 341
На дъщеря ми ми беше тъпо да й говоря. Някак си ми се струваше странно и се чувствах некомфортно. Майка ми и свекито много й дърдореха. А виж сега като хвана малко бебе не спирам да му приказвам, вече така съм свикнала покрай моята дъщеричка, че не мога по друг начин

# 98
Да! Постоянно , още повече когато  бебо не сьм го усещта ла почти цял ден!

# 99
  • Мнения: 2 677
Таткото му разказва приказки. Много е добър!  Joy
Аз пък не му дърдоря много, като изключим: "Айде бе, бебчо, раждай се вече, че и на двамата ни е тясно..." Сигурно знае тази реплика наизуст.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт